פריצת רכבים מפתח בתוך הרכב

מחפש פורץ רכבים מיקצועי? שכחתם את המפתח בתוך הרכב ? נשמח לסייע

הרכב נעול עם המפתחות בפנים "שילד" מנעולן רכב מציעה שירות פריצה

נעלתם את הרכב כשהמפתחות בפנים אתם כבר יודעים באקלים הישראלי לא מחכים ומתקשרים עכשיו

לוגו של שילד מנעולן

שירותי פריצת רכב - הגעת למקום הנכון

למרות שאנו ידועים בפתיחת דלתות לרכב, אנו יכולים לעשות הרבה יותר משחזור מפתחות ותיקון סוויץ הנעה. לא משנה באיזה סוג רכב אתה נוהג שילד מנעולן פריצת רכב נפתח עבורך את הדלת בהצלחה

פורץ רכבים מקצועי במחיר הוגן

להינעל מחוץ לרכב זה מעצבן. זה מתסכל, אבל יותר מכל לא צפוי, עכשיו נחכה שמנעולן יפתח לנו את הרכב והסאגה והלחץ מאחורינו יסתיימו. המפתחות נשכחו על המושבים ברכב או בתוך הסוויץ' ובטעות לחצתם על כפתור הנעילה בדרככם החוצה.

אמנם אנו ידועים בפתיחת דלתות הרכב (פריצת רכב נעול) במידה והמפתח לא נמצא ברכב לאחר שפתחנו את הדלת אנו יכולים להכין מפתח חדש נשחזר עבורכם מפתח זהה למקורי ללא שום בעיות .

התקשרו לחברת המנעולים "שילד" בכדי לפרוץ לרכבכם כאשר המפתחות ננעלו בפנים. פריצת דלת רכב מתבצעת עם זיהוי בעלות רכב ותעודה מזהה. אנו זמינים במידי ובכל עת, ולא משנה באיזה סוג רכב אתם נוהגים.

האם אתה באמת נעול מחוץ לרכב?

ראשית כל, ודא שאתה באמת נעול בחוץ. זה אולי נשמע טיפשי אבל תתפלאו כמה פעמים הגענו לפתוח רכב של לקוח... רק כדי לגלות שאחת מדלתות הרכב לא נעולה.

לפני שאתה מתקשר לפורץ רכבים, בדוק את כל הדלתות וודא שכולן באמת נעולות.
בתקווה שאחת הדלתות אינה נעולה ותופתעו לטובה.

כדאי  לנסות גם את תאי המטען בג'יפים ורכבי מיני וואן , לעיתים קרובות מתעלמים ממנו וניתן לחזור לרכב על ידי קיפול המושבים דרך תא המטען.

בדקתם ואתם נעולים בחוץ נו טוב איפה מפתח הספייר שלכם?  וכמה אתם רחוקים מהבית. 

 אם אתם ממהרים או רחוקים מהבית,  הניסיון לפתוח את הרכב בעצמכם הצליח לכם מעולה, אם לא אז לקרוא למנעולן עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר שלכם.

חילוץ המפתחות ללא גרימת נזק לרכב

מנעולנים משתמשים בכלים מיוחדים הבנויים במיוחד לצורך פתיחת מכוניות נעולות. שימוש בכלים אלו מקל מאוד על פתיחת הדלתות ושימוש בלישי במנעול בידית הרכב מבלי לפגוע בה. 

לכן כדי להימנע משריטות בידית ובאזור הדלת ,קריעה של אטם הגומי או כיפוף של הדלת,  באמת לא שווה את הנזק  תשאירו את הפריצה לרכב שיבצע אדם רשאי ומוסמך מנעולן שילד יגיע ויעזור לכם לחזור הביתה במהירות 

פורץ רכבים זמין בכל שעה יום ולילה

פורץ מכוניות - פותח דלתות רכב מחיר 150-250 שקל

מנעולן מחליף מנעולים

פריצת רכבים כמה זה עולה? המחיר

ישנם כמה גורמים המשפיעים על מחיר השירות פורץ רכבים, מיקומכם , סוג הרכב רכבים גרמניים ורכבי יוקרה הכוללים נעילה מאובטחת ברמה גבוהה ( נעילת וקום) ודרכי הפריצה אליהם שונות אין דרך אחת לפתוח את הדלת והמחיר בהתאם.

לפני שמזמינים פורץ רכבים לפתוח עבורנו את הדלת ואפילו ליצור מפתח חדש אם איבדנו אותם המלצה שלנו לבדוק האם השירות פריצת רכב קיים בפוליסת הביטוח והנה חסכנו כ 200 שקלים.

מחירים נעים בין 150ש"ח ל 250ש"ח  תלוי רכב ומיקום

פריצת משאית 150ש"ח עד 300ש"ח 

פריצת אופנועים בין 120ש"ח עד 200ש"ח

פריצת רכב מקצועית מתבצעת ללא נזק בכלל הפורץ מגיע תוך 20 דקות למיקומכם.

איך לפתוח דלת רכב לקרוא למנעולן!
אולי אתה בדרך לקולנוע או אולי אתה פשוט הולך לעבודה. בכל מקרה, נעילה מחוץ לרכב היא מצב שלא תכננת. ואם קרה שננעלת מחוץ לרכב שילד מנעולן חרום בפריצת רכבים נוכל לסייע במהירות שלחו הודעה ונגיע
דילוג לתוכן