מנעולן רכב
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

מנעולן רכב שיחזור מפתח שאבד

חברת המנעולנים "שילד" עם ותק מקצוענים בהכנת מפתחות לרכבים.

איבוד מפתחות הרכב משבש לנו את התוכניות אל דאגה יש לנו פתרון מהיר וכמובן זול יותר מהיבואן התקשרו להתייעצות 

איבדתם מפתחות לרכב שלכם? מפתח שלט חכם למכוניות ,משאיות ואופנועים

תיקון מנעולים לרכב והחלפת מנעול שאינו תקין - תיקון סוויץ' לרכב - המפתח בתוך הרכב

לוגו של שילד מנעולן

שירות מנעולן רכב נייד

 שירותי חילוץ והגעה מהירה לבעלי רכבים שננעלו מחוץ לרכב, אם המפתחות אבדו נשחזר אותם כדי שתמשיכו בנסיעה כל מה שתזדקקו השירות יגיע עד למיקומכם מהר ויספק שירות אמין מקצועי 

מנעולני רכב מקצוענים

לצד פתרונות מובילים בתחום המנעולנות, מנעולן רכב התחום המועדף עליי אישית כמקצוע, חברת שילד מספקת שירות לקוחות יוצא דופן לכל לקוח ולקוח ובכל עבודה יחס אישי.

אנו מתגאים במחויבות בסיסית ונוהגים לפי יושרה בלקוחותינו, וזה מוכח בעובדות בשטח ובאינטרנט תוכלו למצוא אותנו ולהכיר קצת מקרוב לפני שמזמינים מנעולן הביתה.

שילד מציעה את הפתרון הטוב ביותר למנעולן רכב כללי. אנו מספקים  שירות מנעולן רכב נייד תוך 20 דקות, שיחזור מפתחות רכב שאבדו, שחזור ותיקון מפתחות רכב שבורים, תיקון צילינדר הצתה והחלפת מנעול לרכב בדלתות אחרי גניבה.

מנעולן מכין מפתחות לרכבים נגיע אלייך היום

אבד לכם המפתח לרכב? המפתח תקוע בסוויץ'? לא נורא נסייע

מנעולן רכב

בחירת מנעולן רכב מוסמך

היתרונות של מנעולן רכב מוסמך
אמינות ומקצועיות: שילד מנעולני רכב מוסמכים הם אנשי מקצוע מיומנים. יש להם את האישורים הדרושים ובדיקות הרקע. זה מבטיח  אמינות. אתה יכול להרגיש בטוח בידיעה שהמכונית שלך בידיים טובות.
ידע ומיומנויות עדכניות: הטכנולוגיה במכוניות תמיד משתנה. מנעולנים מוסמכים מתעדכנים בחידושים האחרונים. אנו יודעים להתמודד עם דגמי רכב חדשים ומערכות אבטחה מתקדמות. זה אומר שהם יכולים לפתור את הבעיות שלך במהירות וביעילות.
אבטחת איכות: כשאתה בוחר מנעולן מוסמך, אתה מקבל שירות איכותי. אנו פועלים לפי תקנים ושיטות עבודה מומלצות. זה מבטיח שהעבודה שנעשתה על המכונית שלך תהיה באיכות גבוהה.

החלפת מפתח לרכב

למפתחות הרכב שלנו יש יכולת מדהימה ללכת לאיבוד בכיסי המעיל או מתחת לכריות הספה – או להיעלם כאילו בלעה אותם האדמה. לפני שנות ה-90, איבוד מפתחות לא היה עניין גדול. ניתן להשיג מפתח חלופי בכל חנות לחומרי בניין או מנעולן וכמובן בסוכנות הרכב. יצירת מפתח חילופי חדש נעשית בקלות ומקלה גם על הגנבים לגנוב את המכוניות.

בימים אלה, ההתקדמות בטכנולוגיית המפתחות הפכה את כלי הרכב למאתגרים במיוחד עבור הפורצים וגנבי הרכב, אבל המחיר להחלפת מפתחות חכמים לרכב יקרים יותר.

אתם רוצים סט מפתחות שני לרכב שלכם עדיף לשכפל מאשר לשחזר לאחר אובדן כללי, שילד מביאים את שירות שיכפול והחלפת מפתחות הרכב הטוב ביותר בעיר עד מפתן דלתך. המנעולנים שלנו מאומנים ומוסמכים כך שאינך צריך לדאוג לגבי החלפת מפתח לרכב. נגיע למיקומך במהירות התקשרו לקבל מחיר.

תיקון צילינדר הצתה

המפתח אינו מסובב את המתג
זו בעיה נפוצה בהצתה של רכבי הונדה וטויוטה יפניים וכלי רכב אמריקאים.
המפתח לא נכנס למתג. כנראה שהצילינדר פגום מכיוון שהוופרים שבורים או עקומים וחוסמים את כניסת המפתח או שהמפתח כפוף. כדאי לבדוק אם יש מפתחות נוספים.

אם מפתח נשבר בהצתה, יכול לקרות שבטעות תנסו להתחיל עם מפתח לא נכון, תתפלאו, הגענו ללקוח שהילד שלו שבר את המפתח של תיבת הדואר בסוויץ'.

אנו מציעים שירותי תיקון הצתה מהירים ואמינים לרכב העונים על כל בעיות ההצתה שלך. כמומחי מנעולי הצתה אנו מבטיחים שיפוץ סוויץ רכב באחריות. מנעולני הרכב המיומנים שלנו יחזירו אותך לכביש תוך זמן קצר.

תיקון והחלפת מפתח אימובילייזר - קידוד

מפתחות מקודדים הפכו פופולריים בקרב יצרני רכב מאז שנות ה-90 מכיוון שהם מספקים אבטחה גבוהה יותר מאשר מפתחות למכוניות מברזל משוננים בלבד. בשילד אנו מספקים שירות שכפול וייצור מפתחות הדורש תכנות למחשב הרכב להנעת הרכב.

בנוסף שירותי החלפת מפתחות שבורים  בחדשים. למנעולן הרכב שלנו יש את הכישורים והמומחיות להתמודד עם העבודה בצורה מושלמת.

חילוץ מפתח שבור

בעוד שמפתח שבור במתג ההנעה ממש מעצבן, אנשי המקצוע של שילד יחלצו עבורכם את המפתח השבור בכל מקום שתהיו. אנו נגיע למיקומכם מצוידים בכל כלי החילוץ הדרושים לנו כדי להוציא את המפתח השבור ממתג ההנעה או ממנעול בדלת הרכב ונוכל לחתוך עבורכם מפתח חדש.

החלפת מפתחות לאופנוע

הצוות שלנו יכול לייצר מפתח חדש לאופנוע שלך.

אם במקרה ננעלתם במחוץ לאופנוע, המפתח שבור או איבדתם מפתחות לאופנוע התקשרו אלינו בכל עת במהלך היום או הלילה, אנו נשלח מיד טכנאי מנעולן רכב מיומן.

מנעולן רכב מומחה לייצור מפתחות לכל הרכבים
המנעולנים שלנו עברו הכשרה מקצועית ברשותנו יחידות ניידות שיגיעו אליכם תוך 20 דקות אליכם הביתה ולמקום העבודה היכן שהרכב נמצא. עסק נייד עם כל המכונות והכלים זקוקים למפתח נוסף או שחזור אנחנו זמינים עבורכם
דילוג לתוכן