תיקון ידית בהלה

ידיות בהלה במבנים ובמוסדות ציבור מנעולי פאניק מיועדים לדלתות נפתחות ליציאה מהמבנה במהירות במקרה של שריפה במבנה. כל עסק או מבנה מחויבים בחוק בהתקנת דלתות יציאה ובמנעולים ידיות בהלה 

מחפשים שירות תיקון והחלפת ידיות בהלה - ידית בהלה דלתות אש

ברשותנו מבחר מנעולים המתאימים לידית בהלה דלתות יציאת חירום שאנו רואים בקניון ובקולנוע

לוגו של שילד מנעולן

ידיות בהלה מערכת נעילה לדלתות במבני תעשייה

מנעול יציאת חירום לדלת מסחרית עם אזעקה, כמובן לפי הנהלים המחייבים בחוק בהחלט ישנן אפשרויות רבות ברמת האיכות והאבטחה שילד מנעולן נתקין עבורכם מנעולים וידיות אלו בתיאום ציפיות מלא במחירים הוגנים כולל אחריות 

פתרונות ידית בהלה לדלתות העסק שלך

אין נכס מסחרי פעיל ללא אישור מגורמים כמו העירייה ומכבי האש המאשרים את בטיחות המבנה ודרכי הכניסה והיציאה המוכנים וזמינים למקרי חירום. אל תסכן את העסק שלך, תן לצוות המנעולן של שילד לצוות המקצוענים שלך לטפל בהכל!

עלות התיקונים יכולה להשתנות בהתאם להיקף הנזק ולרכיבים הספציפיים שיש לתקן או להחליף. בנוסף, אם דלת הפאניקה היא חלק מסביבה מסחרית או תעשייתית, עשויים להיות תקנות או תקנים ספציפיים שצריך לעמוד בהם, מה שיכול להשפיע על העלות והמורכבות של התיקונים.

לתמחור מדויק ולהבטחת ביצוע התיקונים בצורה נכונה ובהתאם לתקנות הרלוונטיות, כדאי לפנות לאנשי המקצוע כמונו המתמחים בתיקון דלתות חירום או תחזוקת דלתות מסחריות. הטכנאים יכולים להעריך את המצב, לתת הצעת מחיר ולבצע את התיקונים הנדרשים בצורה בטוחה ויעילה.

 

אנו מציעים מגוון רחב של שירותי מנעולן מסחרי. כך למשל נוכל להתקין, לתחזק ולתקן דלתות וידיות בהלה.

מהם ידיות בהלה 

 הטכנולוגיה  מציעה מנגנון נגיש בקלות המאפשר יציאה מהירה מחדר נעול או מבניין בשעת חירום. כיום, כללי בנייה מחייבים בדרך כלל מוסדות ועסקים המשרתים את הציבור להתקין מוטות דחיפה ליציאה מהמבנה במהירות בפאניקה  (מכאן שמם בהלה) מטעמי בטיחות.

מנעול דלת עם ידית בהלה

בטח שניתן לנעול דלתות עם ידית בהלה עם מנעולים מוגנים ומאובטחים. ישנם סוגים שונים של ידיות פאניקה אמנם בדלתות בבניינים חדשים ניתנת עדיפות לסגנון משטחי הלחיצה המעוצבים יותר מהמוטות הישנים, אך בסגנונות אלו ישנה הכנה מובנת להתקנת מנעולים חיצוניים עם מגוון רחב של מנעולים לרבות. מנעולים אוטומטיים, מנעולים אלקטרוניים וחשמליים ומנעולי ידית מסורתיים.

החלפה והתקנת ידית בהלה בדלתות חירום

מתי צריך להתקין ידית בהלה על פי החוק?

תיקון ידית בהלה

החשיבות של ידיות בהלה בהצלת חיים

תיקון דלת פאניקה כולל בדרך כלל תיקון או החלפה של רכיבים כמו צירים, ידיות, תפסים או כל מנגנון הדלת עצמו. אם דלת פאניקה אינה פועלת כראוי, היא עלולה להוות סיכונים בטיחותיים חמורים, ולכן חשוב לטפל בכל בעיה בהקדם האפשרי.

אלה המבנים שאתה מצפה לראות דלתות עם ידיות בהלה:

  • מבנים מסחריים ומשרדים
  • בתי חולים ובתי אבות
  • אצטדיונים, חדרי כושר ואולמי אירועים 
  • ספריות מוסדות חינוך ובנייני ממשלה

 

כאשר נמצאים בסכנה, נקודות יציאה מהירות מהבניין שלך חיוניות ליצירת סביבה בטוחה.  צוות המנעולן המסחרי שלנו עזר למספר עסקים ומבניים בעמידה בדרישות החוק בנושא דלתות חירום ואש פנו אלינו לתשובות.

היתרונות בדלתות עם ידיות בהלה

ישנן מספר סיבות מדוע משתמשים במנעולים מהסוג הזה של ידיות  בהלה בתוך מבניים ובדלתות החיצוניות.

בטיחות ואבטחה: בעוד שהם מציעים גישה מהירה ליציאה מבניין, מנעולי פאניקה/דחיפה מגבילים את הכניסה מבחוץ. כאמור אפשרי להתקין מנעול ידית בהלה ללא מנעול מבחוץ בכלל.

אפשרויות ופונקציות: מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים של ידיות פאניקה/ בהלה לבחירה, אתה יכול לבחור אחד המתאים ביותר לדלתות ולאופי הבניין איזה מטרה הם משמשות  ולתקציב שלך.

קיצוצים בביטוח: ספקי ביטוח רבים מציעים הנחות פרמיות על תעריפי הביטוח כאשר מותקנים אמצעי בטיחות ואבטחה בבניין. דלתות בר פאניקה הן אחד הפריטים שיכולים לעזור להפחית את התעריפים הללו.

תיקון ידיות בהלה מחיר

אם אתה רוצה להתקין מנעולי פאניקה ידיות בהלה ליציאה מהירה, זכור את השם שלנו שילד מנעולנים ואתה מוזמן ליצור איתנו קשר.

אנו מציעים שירותי מנעולנות מסחריים יעילים ואמינים במחירים שווים לכל כיס.

אנחנו צריכים לוודא שבוחרים את הידיות המתאימות לדלתות שלך מבחינת איכות ופונקציות קיימות, כמו אזעקה ונעילה ופתיחה חיצונית ועוד.

ולכן המחירים משתנים ועדיין סבירים עבור מה שרכשתם וחסכתם בעלויות הביטוח

ידיות בדלתות חירום ואש התקנת אביזרים נוספים
ידית בהלה לדלת משמש כדי לאפשר לדיירים לצאת מהבניין במהירות בזמן חירום. תיקון דלתות חירום לכדי טריקה ונעילה והוספת מנעול ידית חדש מבצעים רק איתנו שילד מנעולנים
דילוג לתוכן