הכנת מערכת מאסטר רב מפתח מחיר ויתרון

חברת המנעולנים "שילד" מבצעת מערכות רב מפתח במנעולים וצילינדרים מבית פלדלת , רב בריח , מולטילוק ועוד רבים

רב מפתח - מהי התועלת במפתח מאסטר שפותח את כל המנעולים

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

רב מפתח - היתרונות במפתח מאסטר שפותח את כל המנעולים

רב מפתח, או כפי שאתם מכירים אותו 'מאסטר', הוא למעשה מפתח אחד שבכוחו לפתוח מספר רב של מנעולים. עבור כל קבוצת מנעולים מוגדר רב מפתח מסוים שיכול לפתוח את אותם מנעולים. אם אתם בעלי עסק, או שאתם צריכים להתקין מספר רב של מנעולים, לרב מפתח יש יתרונות רבים שכדאי לכם מאוד להכיר. שילד מנעולנים מביאים את כל המידע על רב מפתח.

 

רב מפתח מאסטר הפיתרון והיתרון המשמעותי

במקומות שבהם יש מספר רב של דלתות ומנעולים כמו בתי ספר או אזורי תעשייה גדולים, עלול להיווצר מצב שבו יש צורך בהחזקה של מספר רב של מפתחות שיוכלו לפתוח את הדלתות הרבות. מלבד העובדה שהדבר מהווה טרחה גדולה, ולהסתובב עם עשרות מפתחות זה לא בדיוק הדבר הנוח ביותר בעולם, לדבר הזה יש גם סכנה בטיחותית לא קטנה

מספר רב של מפתחות יכולה בסבירות גבוהה מאוד להסתיים באובדן של חלק מהמפתחות. לאדם אחד קשה מאוד לשלוט על מספר כה גדול של מפתחות, ובנוסף לכך, לא תמיד ניתן לסמן בצורה נוחה מה המנעול שמתאים לכל מפתח. אז אם אתם זזים באי נוחות על הכיסא, אתם יכולים להיות רגועים, לנו בשילד מנעולנים יש פתרון מצוין עבורכם.

 

רב מפתח מאסטר בטיחותי ויעיל

בעזרת ייצור מערכת מאסטר (רב מפתחות), אם למעשה ניתן לייצר מפתח אחד שיכול לפתוח סט מנעולים של מספר רב של דלתות. כך נמנע למעשה את אי הנוחות של החזקת כמות מפתחות גדולה, אין צורך להוציא מפתחות ולנסות למצוא את המפתח המתאים לכל דלת וכמובן לשמור על בטיחותכם. ברור לכולם שיותר פשוט וקל לשמור מפתח אחד מאשר כמה עשרות.

יעילות הרב מפתח ברורה לכל מי שעושה בו שימוש, ולא לחינם תוכלו למצוא אותו כמעט בכל מקום יש מספר רב של דלתות, אז אם בדיוק עומדים לפני התקנה של דלתות רבות, הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת לגבי רב מפתח.

איך עובדת מערכת המשלבת רב מפתח?

מערכת בעלת רב מפתח היא מערכת שבה כל דלת ניתנת לפתיחה בכמה מפתחות על ידי הטמעת מאסטר פינים במנעול.

הדרך הבסיסית ביותר היא המפתח שקיים לכל דלת בפני עצמה. מפתח זה יכול לפתוח רק את הדלת שאליה הוא מצויד, וניתן להפקיד מפתח זה בידי המשתמש בחדר זה. לדוגמה, אם אתם נמצאים בבניין משרדים גדול, תוכלו לתת את המפתח לעובד השוהה באותו חדר.

רב מפתח הוא מפתח שפותח סט מסוים של דלתות. זה יכול להיות דלתות של קומה שלמה, דלתות בתוך מחלקה או אפילו דלתות של בניין שלם. אחד היתרונות של מערכת רב מפתחות הוא שניתן לייצר אותה בכמה רמות. כלומר, ניתן לייצר רב מפתח שיפתח דלת בקומה שלמה, 'ומעליה' לייצר רב מפתח שפותח את כל דלתות המבנה. 

כל  רב מפתח יכול להינתן למי שמוסמך להיכנס דרך הדלתות שהמפתח הזה פותח וכך מונעים אי נעימות ותקלות בטיחות שונות, ובמקביל מאפשרים לכל אחד גישה מלאה למקומות אליהם הוא זכאי לגשת.

כלים וידע + ניסיון = שילד מנעולנים

רב מפתח מאסטר - מפתוח מחדש החלפת המפתח

מנעולים חדשים לדירה

התקנה של מערכת נעילה עם רב מפתח

כדי לקבל מערכת המשתמשת ברב מפתח, מומלץ לבצע את אפיון המפתחות והמנעולים בהגדרות מדויקות בזמן התקנת הדלתות.

רצוי להתייעץ עם מנעולן שמכין מפתחות, כדי להבין איך בדיוק עלינו לבצע את החלוקה המדויקת של המנעולים.
חשוב מאוד שתהיה לכם כלקוח תמונה ברורה בראש ההיררכיה בה אתם רוצים להתקין את הדלתות, כך שהפירמידה הזו תהיה ברורה גם לכם וגם למנעולן שמכין עבורכם את המפתחות.

עכשיו שהכל ברור נוכל להגדיר בתוכנת מחשב את הצרכים שלנו על פי האפיון וההגדרות ונקבל פלט לביצוע המאסטר הכי מורכב שיש, נכין לפיו את כל המפתחות ונטמיע בצילינדרים את הפינים לקבלת המפתח המיוחל ותראו איזה קסם 2 מפתחות שונים מפעילים את אותו מנעול.

כמה עולה מערכת רב מפתח מאסטר

כמובן שאחד היתרונות הגדולים של מערכת שעובדת עם רב מפתח הוא שאתה חוסך הרבה כסף בהנפקת כמות גדולה של מפתחות, מאחר שאתה 'מכניס' כמות גדולה של מפתחות לתוך מפתח אחד.

עם זאת, התקנת מנעולים בקומה שלמה וחלוקת משרדים בהחלט מצריכה התקנת מנעולים ברב מפתח. ישנן עוד סיבות בנוסף לכמות המנעולים המשפיעים על המחיר כמו רמת אבטחה ואיכות לכן אל תהססו להשוות מחירים בין ספקים שונים כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר לכספכם.

שילד מנעולנים מבטיחים רמת אבטחה איכות ופיתרונות במחירים מפתיעים.  

מנעולנים אמינים ומקצוענים

בכל בחירה של בעל מקצוע, חשוב מאוד להקפיד על בחירת בעל מקצוע אמין. כשמדובר במערכות נעילה כמובן שזה הרבה יותר חשוב שכן הבטיחות שלכם תלויה בידיו של מי שמתקין עבורכם את המנעול. בחרו באיש מקצוע אמין, וכדאי גם לקבל המלצות מלקוחות עבר.
גם ההיבט המקצועי חשוב שכן התקנת מערכת מנעולים גדולה עם רב מפתח דורשת מיומנות מקצועית רבה. ודא שאיש המקצוע שלך יודע את העבודה, ובעל ניסיון מוכח.

שילד מנעולנים מומלצים

חברת שילד מנעולנים מעניקה לכם את כל השירותים הקשורים בדלתות, מנעולים ופריצות. לחברה יש ניסיון רב שנים בתחום המנעולים והיא תשמח להעניק לכם שירות 24 שעות ביממה, לכל מטרה שהיא. בין אם מדובר על פריצת רכב, דלת של בית או בעיה בעסק, שילד מנעולנים תשמח תמיד להיות לשירותכם.

בנוסף, החברה גם עוסקת בשירות של התקנת מנעולים, החלפת חלקים שונים במנגנוני נעילה ופריצה של כספות בעת הצורך. אנשי הצוות של החברה הם בראש ובראשונה אנשי מקצוע ממעלה ראשונה, אמינים ומיומנים. כשאתם פונים לשילד מנעולנים, אתם יכולים להיות רגועים, אתם בידיים טובות.

לסיכום

יצירה של רב מפתח יכולה להיות בעלת תועלת רבה עבורכם. רב מפתח מאפשר לכם פתרון פתיחה לכל הדלתות הנדרשות בצורה מהירה בלי להזדקק לשירותיו של מנעולן במקרה של פריצה או תקלה עם מפתח אחד תמיד ברשותכם רב המפתח השני .

הקפידו על מערכת של רב מפתח איכותי שיוכל להחזיק לכם לאורך שנים רבות, וכמובן שמרו אותו במקום בטוח. זכרו, רב המפתח הוא המפתח החשוב ביותר שיש לכם, ועליכם להתייחס אליו בהתאם.

דילוג לתוכן