פורץ דלתות
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

פורץ דלתות - מנעולן פורץ כל דלת

 מנעולן דלתות לפריצת  דלת טרוקה ללא מפתח. הצעת מחיר בשיחת טלפון.

נעול מחוץ לבית בגלל שאיבדת את המפתחות? המפתח לא מסובב את המנעול?

מנעולן הוא הדרך הבטוחה לחזור לביתכם אתנו גם תחסכו כסף .

לוגו של שילד מנעולן

כיצד לאבטח דלת מפריצה ? להתקין מנעול חזק ומשופר

טכנאים אמינים מוכנים לסייע בכל מצב בו ננעלתם כמו גם לתיקון והחלפה של צילינדר ומנעול במהירות. אנו ממליצים לשמור את המספר שלנו ולהתקשר אלינו בפעם הבאה שתנעלו! אנו כאן לשירותכם

פורץ דלתות מוסמך ומקצועי

שילד מנעולנים נושאים מערכת כלים מיוחדת לפריצת דלתות הכוללת מדגדג פינים לפריצה שקטה, אקדח באמפינג ,חולץ אפציר ומקדחים בהם הם משתמשים בהתאם לסוג הדלת והמנעולים המותקנים בתוכם.

ישנן שתי דרכים בהן משתמשים המנעולנים שלנו לפתיחת דלתות: פריצה רועשת ופריצה שקטה

ישנם כלי עבודה ספציפיים המיועדים לפריצת רכבים כמו כרית אוויר ובנוסף כלים לפתיחת כספת כמו לום קטן תנו לנו לעשות את העבודה בשילוב של כלים ומנעולן מנוסה ההצלחה מובטחת 

מנעולן פורץ דלתות

שילד מנעולנים מתמחים בפריצה וחילוץ במצבי חירום, פריצה של דלתות היא עבודה מורכבת, ובדרך כלל כאשר אתם זקוקים לה לא בדיוק יהיה לכם הרבה זמן להתחיל לבחור את הפורץ המתאים ביותר. עם זאת, דווקא בשל הדחיפות שבה הצורך בפורץ דלתות מתרחש, חשוב מאוד להיות ערוכים לתרחיש הזה.

לפניכם כל מה שחשוב לדעת לפני שמזמינים פורץ דלתות, מידע שיוכל מאוד לעזור לכם.

טיפ - תשאירו מפתח אצל השכן

תנסו בעצמכם והתקשרו לפורץ דלתות מקצוען

מנעולן פורץ דלתות

המשימה שלנו היא פריצת הנכס הנעול במהירות

פורץ דלתות הוא בעל מקצוע שתחום ההתמחות שלו הוא פריצה של כל סוגי הדלתות והמנעולים. פורץ דלתות מקצועי יוכל להגיע אליכם במקרה שבו הדלת שלכם מסיבה כלשהי לא נפתחת ואתם זקוקים כמובן לפתוח אותה באופן מידי. פריצת דלתות היא מלאכה בעלת מורכבויות שונות וחשוב להיעזר בבעלי המקצוע הטובים ביותר.

שילד מנעולן פורץ מוסמך יוכל להעניק לכם שירותים בתור פורץ דלתות מקצועי או בתור פורץ מנעולים לפי הצורך שלכם. תוכלו לקבל שירותי פריצה עבור כל סוגי הדלתות, לרבות בתים פרטיים, דירות  בבניין משותף אפילו צילינדר אקסירה הצרפתי המוגן, עסקים וכמובן כלי רכב.

הטכנאי של שילד  יגיע אליכם במהירות האפשרית ויעניק  לכם טיפול מסור שבסופו תוכלו להיכנס מבעד לדלת הנעולה.

כאמור, בזמן שבו תצטרכו להזמין פורץ כנראה שלא יהיה לכם יותר מידי זמן לבחור אותו ולהבין על מה בדיוק צריך לתת את הדעת. בדיוק בשביל זה הבאנו לכם פה את פרטי המידע החשובים לפני הזמנה של פורץ דלתות, ובעזרתם תהיו מוכנים לכל תרחיש.

מתי נדרש להזמין שירות פריצת דלתות? שילד מנעולן מוסמך

הצורך בפורץ דלתות יכול להיות במגוון מקרים, עם זאת יש שני מקרים שיותר שכיחים, ועליהם נדבר:

• בעיה במנגנון הפתיחה/נעילה של הדלת

אם אתם נמצאים מחוץ לבית/לעסק/לרכב ולא מצליחים לפתוח אותו בעזרת המפתח שלכם, יכול להיות שמנגנון הנעילה תקול. מנגנוני נעילה עלולים להיפגע עם הזמן ולהפסיק לשרת אותנו כתוצאה מבלאי, ייתכן מאוד שהפריצה לא תספיק ואתם גם תצטרכו להחליף את המנגנון.

• אובדן מפתח

במקרה שבו המפתח של המנעול אבד לכם, הפריצה שלה תזדקקו היא רק לצורך פתיחת המנעול,  לא תצטרכו להרוס את המנעול ותוכלו להמשיך לעשות בו שימוש גם לאחר הפריצה.

מפתחות לדלתות בחדרים ומשרדים

על מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים פורץ דלתות?

אם אתם נזקקים לשירות של מנעולן, אל תסכנו את רכושכם והזמינו מנעולן מורשה טכנאי שפרץ ופותח דלתות כל יום, הזמנת פורץ דלתות בשל הרגישות והדאגה ליקר לכם תעשו לעצמכם טובה ותבדקו טוב מי הוא, לא משנה כמה העבודה דחופה לכם. כדאי לברר את הפרטים הבאים:

1. אמינות

המנעולן שלכם חייב להיות אמין. במדינת ישראל למנעולנים יש תעודה רשמית שמסמיכה אותם לעבודות פריצה, ולא כל אחד יכול לקבל את התעודה הזו.

וודאו שהמנעולן אותו הזמנתם לעבודה אצלכם מחזיק בתעודה כזו כדי שלא תמצאו את עצמכם עובדים מול אנשים לא מוסמכים.

2. מקצועיות

אחרי שהבנתם כמה האמינות חשובה, לא פחות חשוב גם שהמנעולן שלכם יהיה בעל מקצוע מנוסה ומיומן. פריצה של מנעול היא מלאכה מורכבת, וביצוע שלה בצורה לא נכונה עלול להוביל לנזק למנעול, או לנעילה שלו.

וודאו שהמנעולן שלכם מיומן, ושאתם לא הלקוחות הראשונים שהוא פוגש כבעל מקצוע.

3. היכרות עם המנעול

כמו שאתם בוודאי יודעים, העולם של המנעולים הוא מגוון, והמבחר הקיים בו הוא עצום. חשוב מאוד לוודא לפני שאתם מזמינים מנעולן להיות בטוחים שהוא יודע להתמודד עם סוג הדלת והמנעול שאותו אתם צריכים לפרוץ. וזו נקודה שחשוב שתשימו לב אליה

המחיר של הפריצה מורכב משני גורמים: עלות העבודה עצמה, וחלקים מוצרי נעילה במקרה שהוא נצרך. עלות העבודה של פריצת מנעול מתחילה 200 ₪ ויכולה להגיע עד ל350 ₪,נטו להגיע ולפתוח דלת לא כולל מנעול או מוצר נעילה.

פריצה של מנעולים צריכה להיעשות בעזרתו של בעל מקצוע מיומן. הקפידו על בחירת פורץ דלתות מנוסה שמוכר לרשויות. היכרות מקדימה עם טווח המחירים תוכל לעזור לכם להימנע מלשלם סכומי כסף גבוהים לשווא. 

מנעול כפתור כדורי דור נאב

כמה עולה פורץ דלתות? מה המחיר הסופי

כמו בכל בחירה של בעל מקצוע, המחיר הוא תמיד עניין שמטריד את כולנו.

הבעיה בפורץ דלתות שכאשר אנחנו זקוקים אליו אין לנו את הזמן להתחיל לעשות השוואת מחירים כיון שאנחנו נדרשים לעבודה שלו בצורה דחופה.

לכן חשוב שתכירו את טווח המחירים הממוצע בשוק כדי שהפורץ שלכם לגבות מכם מחיר מופקע.

אין נבוא נראה שיהיה ברור לכם המחיר הסופי בטלפון עם תיקון מוסכם כאשר העבודה ומספר השעות עולה.

הזמנת שירותי מנעולן פריצה לדלת היא הנפוצה ביותר
ברוב המקרים, כאשר דלת נפרצת לבית, הלקוח יצטרך להחליף את הצילינדר. אנו נציע מנעול איכותי המתאים לדלת ולכיס שלך.
דילוג לתוכן