מנעול כספת עליון
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

מנעול כספת עליון

חושבים על התקנת מנעול כספת? מנעול חזק וקשה לפריצה מנעול העליון בדלת כניסה נקרא גם מנעול כספת מפני הבריחים הזהים במנגנון הכספת

מנעול ג'ואל תוצרת איטלקית מותקן כמנעול נוסף בדלתות מתכת ועץ

עדיף להתקין מנעול כספת עליון לדלת המנעול מעניק רמת אבטחה גבוהה

לוגו של שילד מנעולן

מדוע כדאי להתקין מנעול כספת עליון לדלת?

התקנת מנעול כספת (מנעול עליון) מוכח נגד פריצות התקנה מקצועית מבוצעת על ידי "שילד" מנעולנים מגוון עיצובים לבחירה אחריות ושירות פתרון איכותי ברמת מיגון גבוהה.

מה זה מנעול כספת? התקנת מנעול כספת לדלת

זו שאלה טובה! שוקלים להתקין מנעול כספת תשאלו ותקבלו מידע הנחוץ להחליט איזה מנעול כספת מומלץ

מנעול כספת הוא המנעול שמותקן בכספת עם בריחים שיוצאים אל תוך המשקוף הוא מותקן בנוסף למנעול צילינדר הרגיל בדלת המנעול מאסיבי ומאוד קשה לפריצה. בעת התקנת מנעול כספת נבצע קידוח של הדלת והתאמה של המשקוף עבודה שעורכת בערך כשעה. 

עומדות בפניכם האפשרויות לבחירת מנעולים מסוגים שונים בעיקר ברמת איכות וסגנון עיצוב  ואורך החיים של המנעול , מנעול כספת ג'ואל המותג איטלקי משוכלל ואיכותי הוא המומלץ והפופולארי בישראל מצד שני מנעול כספת תוצרת סין פשוט יותר ומחירו מופחת ב 200 שקלים כדאי להשקיע במנעול ברמה גבוהה ויעילה לאורך שנים. 

מנעול עליון בנוסף למנעול הראשי ביטחון מוחלט

האם כדאי לפורץ בכלל לנסות דלתות עם מנעול עליון התשובה ברורה כמובן שלא. אפילו נאמר לא מסתבר שהפורץ ייגש לדלת עם מנעול עליון וברגע זה האבטחה מתחילה לעבוד הפורץ יעדיף דלת ללא מנעול עליון כספת נתחיל מזה שאפשר לפרוץ כל דלת ומבחינת הפורצים להתעכב כמה שפחות זמן בפריצה \ בשבירת המנעול.

תבקשו מהמנעולן שלנו להראות ולהציע את כל האפשרויות סוף סוף החלטתם להתקין מנעול נוסף נשמח לתת הצעת מחיר וכך תרגישו ותהיו בטוחים  ומוגנים הרבה יותר.

התקנת מנעול כספת חבוי נגד פריצה

מנעול כספת מספק אבטחה ברמה גבוהה ומוגברת, שכן הוא שוכן בתוך גוף הדלת וכולל הגנה מקדיחות. מנעול מומלץ בהחלט, ישנן דגמים רבים עדיף לבחור במנעול איכותי איטלקי יש מנעולים בטיחותיים שיספקו אבטחה ללא תקלות לשנים רבות
הגנה אמתית באמצעות התקנת מנעול כספת ג’ואל התקנה על ידי "שילד" מנעולן מומחה עם ידיים טובות הכלים המתאימים לעבודת ההתקנה בדלתות מתכת, פלדה, ועץ.

התקנת מנעול עליון - מנעול כספת רב בריח

הפורץ לא ינסה הוא יעזוב את הבית שלכם במנוחה

מנעול עליון

מחיר התקנת מנעול כספת בדלת

תחשבו מחוץ לקופסא כמה תשלמו כדי שלא יפרצו לכם הביתה מנעול עליון עולה כמה מאות שקלים כולל התקנה ותקבלו מנעול חזק עם בריחים יעיל במיוחד בניסיון פריצה, המנעול מוגן בפני קידוח ברמת High Security. שווה ומומלץ בכל דלת כבר אמרנו! 

כדאי מנעול נוסף לדלת? ודאי שכן מנעול חזק עם בריחים
מנעול עליון כספת רב בריח רמת מיגון מצוינת נגד פריצה. מהווה פתרון אמתי כדי שלא התעסקו עם הדלת שלכם כמה עולה התקנת מנעול עליון (מנעול כספת) התקשרו או השאירו פרטים בטופס דואר ונחזור אליכם
דילוג לתוכן