תיקון מנעולים ושירותי פריצה

מחפשים מנעולן? לפני שאתם מתקשרים למישהו כדאי לבדוק איזה  סוג מנעול מתאים לדלת שלכם והמחירים כל  זאת ועוד במאמר שלפניכם.

תיקון והחלפת מנעולים זקוק להחלפת מנעול ? המלצות ומחירים

מהן התקלות הנפוצות במערכת הנעילה בדלת וניתן לאבחן בזמן מוקדם

לוגו של שילד מנעולן

החלפת מנעול תקול

לפעמים אין ברירה אלא להחליף מנעולים. לעיתים, בשל פגעי הזמן מנעולים נשחקים וכבר לא יכולים לספק עבורנו את הסחורה. שחיקה של מנעולים יכולה לקרות בין השאר מפגעים חיצוניים הקורים כתוצאה מקורוזיה, שנגרמת בשל היחשפות למקור מים בקרבת המנעול או בשל לחות באוויר. כתוצאה מכך המנגנון הפנימי של המנעול נהרס ויש צורך להחליפו.

המנעול לא מגיב? מנעולן מוסמך

כמו כן, לעיתים תנועה חזקה מדי שאנו מבצעים בפתיחת או סגירת המנעול עלולה לפגום בו וגם בשל כך יש צורך לתקן או להחליף את המנעול. לעיתים, במקרים פחות נעימים אנו נצטרך להחליף מנעול בעקבות אירוע לא נעים כמו פריצה.
כך או כך, נדמה שיש כמה פרטים חשובים לדעת על החלפת מנעולים או תיקונם. בכתבה הבאה נפרוס בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא. כך, בין אם מדובר במנעול שלא עובד כמו שצריך בבית או בבית העסק שלכם, רצוי מאוד לתקן כמה שיותר קרוב לזמן שבו גיליתם על התקלה.
זאת משום שלמנעול יש תכלית והיא לשמור על עליכם ועל הנכס מוגנים מפני גורמים חיצוניים. אם המנעול לא עובד, הכניסה לנכס שלכם לא תהיה מאובטחת ואתם מסתכנים בכך. לכן חשוב לשמור על המנעול כך שיחזור לתפקד ולשמר את האבטחה מחדש.

סוגי המנעולים המובילים והנפוצים

בשל העובדה שכולם רוצים להרגיש מוגנים ושהרכוש שלהם שמור, קיימים סוגים שונים של מנעולים. בין אם מדובר במנעול שנועד להגן על הבית שלכם ובין אם נועד להגן על נכס עסקי, בוודאות תשתמשו במנעול מסוג כזה או אחר. אכן, לאורך ההיסטוריה הומצאו סוגים רבים של מנעולים שמספקים הגנה מפני פורצים.
ההבדל בין המנעולים השונים בעיקר נסוב סביב המטרות שעליהן נועדו להגן וכן ברמת הקושי שכרוך בפריצה של אותם מנעולים.
בין המנעולים הבולטים ניתן למצוא מנעולי צילינדר.

מנעולים מהסוג הזה הם כנראה המנעולים הנפוצים ביותר שיש בשוק המנעולים כיום. מדובר במנעולים חזקים ועמידים.מנעולים של חברות וותיקות ומוכרות  כמו רב בריח ומולטילוק הרשימה ארוכה. הם מאופיינים בכך שרק מפתח אחד יכול להתאים למנעול. בהתאמה, המחיר שלו מעט יקר אך הוא מספק הגנה מירבית מפני פריצות.
סוג נוסף של מנעולים פופולרים הם מנעולי תלייה שהצורה שלהם מזכירה את האות U. הם משמשים הרבה לנעילת שרשראות של כלי רכב דו גלגליים, לארגזים ומזוודות.

תקלות מנעול נפוצות

בעיות במנעולים יכולות להיות מגוונות ולכן הן מאוד תלויות הקשר. בעיה במנעול יכולה לקרות בין אם המנגנון הפנימי התקלקל בשל חלודה בעקבות היחשפות למקור מים או לחות שהורס את המנגנון הפנימי, בין אם נעשה ניסיון פריצה למנעול שהרס את המנגנון הפנימי, בין אם ביצעתם תנועה חזקה מדי בפתיחה או בסגירה של המנעול ובין אם איבדתם את המפתח ואין לכם דרך אחרת לפתוח את המנעול. לצורך כך, כדאי לקרוא למומחה שידע לסייע לכם.

תיקון מנעולים או החלפתם

לצורך ביצוע תיקון מנעולים או החלפה שלהם במקרים שאינם יכולים לשמש עוד כמנעולים מתפקדים, יש להיעזר בגורם מומחה, אמין ומקצועי שיוכל לתקן לנו את המנגנון הפנימי של המנעול או לחילופין יוכל להחליף לנו את המנעול.

יש להביא בחשבון שרצוי ביותר לבחור במנעולן מורשה שידע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, ללא חשש שינצלו אתכם.

שירות תיקון מנעול ומנגנון בשעת חירום
אנו מתמחים בכל סוגי מערכות האבטחה כולל דלתות מכל החברות בנוסף ליחידות המנעולנות הניידות שלנו המאובזרות למקרי חירום. פריצת מנעול פגום או צילינדר לא מגיב למפתח נבצע פריצה שקטה
דילוג לתוכן