תיקון והחלפת דלתות
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

תיקון והחלפת דלתות

תיקון והחלפת דלתות תקולות או ישנות הוא למעשה התיקון הכי חשוב שתוכלו לעשות בבית מגוריכם או בעסק. לתיקון או החלפת דלת אין רק ערך עיצובי, זאת בניגוד להחלפת סלון או צביעת הבית, אלא יש ערך חשוב יותר והוא הביטחון של הדיירים או של לקוחות ועובדי בית העסק.

זקוקים לדלת חדשה מנעולן מתקין דלתות אמין ומקצועי

יש לכם תקלה בדלת? כיוון תיקון דלתות לכל סוגי הדלתות רב בריח, פלדלת, דלתות אלומיניום ועץ.

לוגו של שילד מנעולן

תיקון דלת ממד

מתקן דלתות כניסה למקלטים בתים פרטים מוסדות ובניניים. ישנן תקלות נפוצות בדלתות ממד בעיקר כיוון או הרמה אחריות על העבודה ושירות מהימן.

תיקון דלתות לבית ולמשרד

הביטחון בא לידי ביטוי בשני מובנים. ראשית, דלת תקולה מזמינה פורצים וזה לא סוד. הרבה יותר קל לגנבים ופורצים למיניהם לפרוץ דלת תקולה מאשר דלת חדשה עם מנעול משוכלל. שנית, דלת ישנה היא דלת הנפגעת מנזקי מזג האוויר, ואף יכולה לגרום לכך שדיירי הבית או לקוחות העסק יהיו לא מוגנים מאותם נזקים.

כך למשל ע"י סופות חול שיכולות להיכנס לתוך המבנה, נזילות כתוצאה ממי הגשמים וכיוצא באלה

מדוע כדאי להחליף דלת ישנה?

הצורך בהחלפה או בתיקון של דלת קיימת לא תמיד נראה לעין, ולפעמים הדלת נראית במצב כה שמור שאנו כלל לא נחשוב שיש צורך בהחלפתה. עם זאת, חשוב לציין שדלת ישנה יכולה לגרום להרבה בעיות, ולכן גם אם הצורך לא נראה לעין, כדאי להחליף דלת אם היא משרתת אתכם מספר עשורים.


דלתות בנות 30 שנה לרוב אינן מכילות אמצעי ביטחון כנגד פריצה שקטה כגון; לום או מוט פלדה. כמו כן, אם מדובר בדלת העשויה מפלדה, הצירים שלה הינם צירי מוט חשופים, צירים אלה נשחקים מהר ויכולים לגרום לשקיעה של הדלת ושפשוף הרצפה ולכן יש להחליף דלת. וכן, שימוש לאורך שנים בדלת יכול להביא לשחיקה של מנגנון המנעול ובכך לגרום למפתח להיתקע במנעול וצורך לפרוץ את הדלת.

תשמרו על דלת הכניסה שלכם

חזקה בטוחה ומאובטחת

כיוון דלתות והתקנה

עושים שיפוצים החליפו דלת ותתחדשו

כמו כן, דלתות שליוו חלל מסוים לאורך עשרות שנים בוודאי אינן אסתטיות ומתאימות מבחינה עיצובית לבית, הדלת למעשה יכולה לתת את הטון לכל החלל, ולשנות לחלוטין את התחושה והנראות של הבית מבפנים ומבחוץ.

בנוסף, לעיתים הצורך כן נראה לעין. הדלת הייתה חשופה במשך שנים לנזקי מזג האוויר, חוותה מכות ושריטות כך שהיא לא נראית כמו שהייתה פעם וכדאי להחליפה.

עם מומחיות וניסיון של מעל 20 שנה בתחום המנעולים תוכלו להיעזר בשירותיהם על מנת לפרוץ מנעולים, להחליף צילינדר, לתקן דלת, לתקן מנעולים וידיות. עם שילד מנעולים תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים בטוחות מהימנות ומסורות ותקבלו את השירות הכי מקצועי בתחום. לפרטים נוספים 058-711-3378

חידוש דלתות פנים וחוץ בבניינים ומוסדות

לחידוש דלתות פנים יש ערך נוסף והוא חלוקה מחדש של החלל בבית המגורים בבניין או במוסד. ניתן למעשה להגדיל את הפוטנציאל של החלל הקיים ע"י יצירת חדרים קטנים יותר ואיוש רב יותר לצרכים שונים, בין אם מדובר בחדר מגורים או חדר ארונות נוסף, או בין אם מדובר בכיתה, או במשרד נוסף.

למעשה התקנת דלת פנימית יוצרת חוצץ ושני חללים חדשים.
כמו כן, חידוש דלתות הפנים והחוץ בבניינים ומוסדות יכול לנבוע גם משיפוץ כללי.

כאשר למשל משפצים ומרצפים את החלל מחדש, נרצה שהריצוף והמשקופים יתאימו זה לזו, ויהיו ברמת גימור גבוהה.

מפתחות לדלתות בחדרים ומשרדים

סביבה בטוחה ומוגנת

התפקיד החשוב ביותר של הדלת הוא לשמור על סביבה בטוחה ומוגנת לאנשים הנמצאים בחלל. לשם כך חשוב גם להבין ולתקן במידת הצורך רכיבים ספציפיים בדלת כגון מנעול תקול או ישן, כדי למנוע נעילות בלתי רצויות של הדלת. וכן חשוב גם להחליף את הצילינדר עצמו כתוצאה מבלאי או רצון להרגיש מוגנים יותר במידה ולאנשים רבים יש מפתח לדלת.

כמו כן, ידיות הדלת גם הן רכיב חשוב לא רק מבחינה עיצובית אלא גם מבחינת נוחות הפתיחה והסגירה של הדלת ולכן ככל שהן תקולות יש להחליפן.

בנוסף, חנויות ועסקים רבים משתמשים בדלתות זכוכית, אלה דלתות המצריכות טיפול מיוחד שכן המנעולים צריכים להיות מותאמים לדלת הזכוכית, יש לבצע קיבוע המסילה (במידה שמדובר בדלתות הזזה) והתקנת ידיות ייעודיות מנירוסטה. הטיפול התיקון וההתקנה של דלתות אלה הוא שונה משל דלתות רגילות, ולכן יש להיעזר בבעלי מקצוע שזוהי מומחיותם.

מקצועיות ללא פשרות:
החלפה ותיקון של דלת על כל רכיביה השונים אינם עניין של מה בכך. חשוב מאוד להיעזר בבעל מקצוע המומחה בתחום שיעזור לכם להרגיש בטוחים ומוגנים. שילד מנעולים הוא ללא ספק בעל המקצוע שחיפשתם!
דילוג לתוכן