צילינדר מוגן פריצה שקטה

מנעול צילינדר חסין פריצה נועד לספק רמת הגנה גבוהה יותר
מפני שיטות הפריצה העיקריות בהן נוקטים עבריינים וגנבים - הן מחוץ למרחב מוגן כמו בית פרטי או עסק, והן מבפנים על ידי עובדים, אנשי שירות או מי שיש לו גישה לחדר\משרד אחד או יותר.

צילינדר מוגן פריצה שקטה,מבוקר שיכפול - מנעול חסין חבטות

מחפש מנעול צילינדר מוגן פריצה? עם קוד מפתח למניעת שכפול, מבנה ייחודי ומוגן פטנט

לוגו של שילד מנעולן

מנעולים באבטחה גבוהה

תהיו מוגנים בדרך הטובה ביותר כי מנעול צילינדר מאובטח שסביר יותר להצביע על מוצר בעל דירוג אבטחה הכוללת חסינות. זו בדיוק הסיבה שהיצרנים מייצרים מנעולים,  פינים סיכות וברגים, מערכות בקרת גישה ומוצרים אחרים כדי להתגונן מפני צורות מתוחכמות יותר של פריצה.

מנעולים וצילינדרים החלפות והתקנות

מנעולים ומפתחות קיימים כבר אלפי שנים והם בהחלט הסטנדרט לבקרת כניסה בתחומים ואזורים בתוך המבנה. מאז המצאתם, העמידות והאבטחה של המנעולים והמפתחות עלו והתפתחו מאוד יחד עם השימוש בהם. כיום, הם עוזרים לשלוט בגישה כמעט לכל מבנה שניתן להעלות על הדעת. ככלל, מנעול הוא מתקן מכני המורכב מצילינדר, קפיצים ומספר פינים או "גושים" המונעים סיבוב של צילינדר או בריח המנעול ללא הכנסת מפתח חתוך כהלכה המתאים ככפפה.

מנעול באבטחה גבוהה כמה הם עולים?

מתי נרצה להחליף צילינדר ?

מנעולי אבטחה גבוהה יקרים משמעותית מצילינדרים רגילים. הם מתפקדים במקום קציני ביטחון. ידוע כי קיים סיכון גבוה יותר לכניסה ולפגיעה בתשתיות, נכסים ובתים פרטים ללא מנעול צילינדר מוגנים מפני פריצה. גנבים מייצרים בקלות מפתח למנעולים הרגילים.

במקרים רבים, תקנות ביטוח או ממשלתיות מחייבות התקנת מוצר אבטחה מסוג זה מכיוון שיש ניסיון פריצה וכניסה מאולצת וסביר שיופעל כוח או מניפולציה על הצילינדר, לכן מתבקש מנעול חזק מאוד כגורם הגנה למניעה, בקיצור צילינדר אבטחה גבוה ודלת חזקה כולל בריחים פתרון אבטחה בבית ובעסק.

מנעולים עם בקרת כניסה

מנעולי אבטחה גבוהה וצילינדר מוגן פריצה שקטה המיוצרים כיום הופכים שכפול בלתי מורשה לכמעט בלתי אפשרי. אפילו רכישת מפתח גולמי יכולה להיות בעיה. חיתוך ויצירת מפתחות מוגבלים למפיץ אחד או למשתמש קצה אחד. בשילוב עם בקרת מפתח קפדנית, זוהי צורה יעילה של בקרת כניסה לדלת עם מנעול צילינדר חסין פריצה

התוצאה היא מנעול אבטחה גבוהה המספק גם יציאת חירום מבפנים. המנעול יכול לשמש במגוון רחב של מצבים הדורשים גם יציאת חירום וגם אבטחה גבוהה כמו מבני בתי ספר, חדרי תרופות, אזורי ספירת כסף או מתקני מידע מאובטחים. נעל אותו בלילה

המנעולים הטובים ביותר לדלת כניסה ברמת אבטחה גבוהה
בחברת שילד אנו מתקינים רק מנעולים באיכות גבוהה של מותגים מוכרים. המומחים שלנו יודעים מהו מנעול האבטחה הגבוה הטוב ביותר עבור צרכי המיגון ואבטחה שלכם.

צילינדר מוגן פריצה MTL 800

מולטילוק מנעול חכם נעילה ופתיחה מבוקרת באמצעות שלט

mtl-800 צילינדר מוגן פריצה

אנו מתקינים מאושרים של Mul-T-Lock שהוא מותג מנעולי אבטחה גבוהה פופולרי. אנחנו רוצים להמליץ על כמה דגמים החסינים בפריצה שקטה. מנעולים מודרניים ופורצי דרך, שמרתיעים פורצי דלת מלהתקרב לבית שלכם. האם מנעולים בעלי אבטחה גבוהה שווים את זה?
אנו ממליצים בחום להשקיע במנעולי דלת מוגנים בפריצה רכשו צילינדר באבטחה גבוהה.

מנעולי אבטחה גבוהים נועדו לעמוד בפני התקפות חבלה ושכפול מפתחות, מה שהופך אותם לבלתי אפשריים לפתיחה. חלק מהמנעולים משתמשים במתכת חזקה וקשוחה, פיני מתכת מיוחדים או דיסקים הממוקמים בנתיב אליו חייב המקדחה לחדור. ניסיון בקידוח עשויה להימשך זמן רב ורעש המסגיר את הפורצים.

אם כבר להשקיע בצילינדר לדלת, אז רק MT5 - MT800 זהו צילינדר מוגן פריצות איכותי. עושה את העבודה רוב סוגי הצילינדרים המגיעים עם כרטיס חכם הכרטיס מגיע עם קוד עליו ובלעדיו לא ניתן להכין מפתחות. ישנם צילינדרים איכותיים וחזקים יותר. החלטה שלכם  בהתאם למחיר והיתרונות המשמעותיים מהמוצר די זהים.

התקנת מנעולים מקצועית מחיר שווה תבדקו אותנו
כמנעולנים מומחים באבטחה, יש לנו מגוון אמצעי אבטחה איכותיים וחזקים לאבטחת הנכס שלכם. שוחח עם המומחים שלנו על דרכים נוספות לשפר את האבטחה שלך ולמנוע פריצה. מחיזוק ושיפור הדלת במנגנונים ובריחים איכותיים, צילינדרים עם אבטחה גבוהה זה תחום ההתמחות שלנו
דילוג לתוכן