התקנת מנעולים מקצועית

בעל מקצוע לביצוע התקנת מנעולים לדלתות כניסה ופנים בניין מגורים ומבני תעשייה. שירות מהיר ואדיב אנו קשובים לצרכים של הקהילה ואחראים למנוע פריצות וגניבות.

החלפה של מנעול בהמלצה ממנעולן שמבין מהי אבטחה ומיגון

מגוון מנעולים ברמת בטיחות שונה עיצוב ידיות ופרזול מותאם לדלת כנסו להתרשם

לוגו של שילד מנעולן

התקנה של מנעול חדש לאחר מעבר דירה

התקנת מנעול חדש עקב מעבר דירה מעוניינים לשפר את רמת המיגון בדלתות ולשמור על עיצוב זהה בכל הבניין החלפה של מנעול בדלת מכל סיבה שהיא. מעוניינים? דברו אתנו שילד פתרונות נעילה המותאמים לכם 

מחפש התקנת מנעולים? שרות מנעולן מוסמך

איך אני יודע איזה מנעול לבחור לדלת שלי? רמת האבטחה חשובה כי היא נותנת לנו תובנות לגבי מידת המיגון של המנעול וגם של המפתחות, צילינדר מבוקר שכפול מעיד על אבטחה גבוהה לדוגמא מנעול אווה או מנעול מולטילוק עם בקרת שכפול קפדנית כרטיס עם פס מגנטי מנעולים חזקים ואיכותיים אלה המנעולים שאתה רוצה בדלת שלך בית מוגן ללא פשרות.

מנעולן מורשה להתקנת מנעולים מכל הסוגים והדלתות

בעזרת כלים חדישים, המנעולנים המיומנים שלנו יכולים לתקן כל מנעול. שילד מנעולן מומלץ הוא הבחירה הקלה. אנו מספקים את החבילה המושלמת, משירות לקוחות ועד לעבודות תיקון והחלפת דלתות ומנעולים באיכות ואמינות.

  • צילינדר DYNAMIC
  • צילינדר טרילוקס 3LOCX
  • צילינדר לוקסיס id
  • צילינדר LOCXIS
  • צילינדר קילוקס

3 דברים שחשוב להקפיד עליהם כאשר רוצים להחליף מנעול לדלת

1. אבחון הבעיה

עוד לפני שאתם מחליפים את הצילינדר בדלת של הבית שלכם, חשוב שתבינו מה בדיוק הבעיה שיש במנעול שלכם. לעיתים, לא יהיה צורך בהחלפה של כל מנגנון הנעילה ותוכלו להסתפק בהחלפה של הצילינדר או אפילו בפחות מכך. מומלץ לבקש ממנעולן מוסמך שיבצע בדיקה של המנעול כדי שתוכלו לדעת בדיוק מה נדרש מכם לעשות.

מנעולן לא אמין עלול לגרום לכם להחליף ללא הצדקה אמיתית חלקים מהמנעול שלכם, על אף שהם עובדים בצורה טובה והבעיה היא רק בשל תקלה צדדית. בדיוק בגלל זה חשוב מאוד לבחור במנעולן אמין ועל כך תקראו בהמשך.

2. בחירת מנעול מתאים 

רוב המנעולים של החברות המוכרות מיוצרות על פי סטנדרט אחיד, אך בכל זאת לפני שאתם רוכשים מנעול כדי לוודא שהוא אכן מתאים לדלת שלכם. לעיתים, חומרים שונים שמרכיבים את הדלתות יכולים לא להתאים לחומרים מסוימים וחשוב שתתנו על כך את הדעת. הקפידו כמובן על בחירה של מנעול איכותי שמיוצר על ידי חברה מוכרת.

בבחירת המנעול אתם צריכים כמובן גם להתייחס למיקום שבו הדלת נמצאת ולתפקיד שלה. בעוד שעבור דלתות ראשיות או דלתות שנמצאות במקום חיצוני יהיה עליכם לעשות שימוש במנעול צילינדר בדרך כלל, כדי לנעול את הדלת עם מפתח, בדלתות פנים ניתן לעשות שימוש במנעול כדורי לדלת פנים שלא דורש מכם מפתח כדי לפתוח ולנעול אותו.

3. הרכבה

ההרכבה של המנעול היא פעולה שיש לבצע בצורה נכונה, ורצוי מאוד להיעזר באיש מקצוע שירכיב עבורכם את המנעול. הרכבה (התקנה)  לא נכונה של המנעול יכולה לגרום למנגנון שלו לעבוד בצורה לא טובה, מה שכמובן יזיק לדלת שלכם.

שוקלים להחליף מנעול תמצאו אצלנו מתקין מנעולים בטיחותיים

איזה מנעול מתאים בדלת ראשית? מנגנון גלילי כפול בעל פרופיל אירופאי כאשר גליל הצילינדר פועל לרוב על ידי מפתחות בשני הצדדים מבפנים ובחוץ מותאם להמון דלתות  כחלק ממנגנון מולטי פוינט מנעול נחשב קשה לפריצה בארץ מסופק על ידי כמה חברות כמו מולטילוק, פלדלת וכדומיהם.

מיגון הבית הגדילו ראש והחליפו את המנעול הישן

מתקין מנעולים לכל סוגי המנגנונים הרגישו בטוחים עם מנעול חדש

התקנת מנעולים וצילינדרים בדלת

האם מנעולי צילינדר קלים להתקנה?

החלפת מנעולים לדלתות בהחלט פרויקט עשה זאת בעצמך פשוט יחסית. אתה אמור להיות מסוגל להתמודד עם זה תוך פחות משעה. 

זמינים בתמיכה טלפונית  שילד מנעולן מומלץ כדי לענות על כל שאלה במידה ונצטרך לשלוח טכנאי לסייע נעשה זאת במידי ובשמחה 

ערכו השוואת עלויות התקנה ומחיר המנעול

העלות הממוצעת הארצית להתקנת מנעול דלת כמובן שהמחיר תלוי מנעול ודלת,  עם טווח שבין 250-600 שקלים עבור מנעול כולל עבודה (התקנת המנעול) במנעולים חכמים ישנן הרבה אפשרויות המבוקשות ביותר כיום הם אילוק ואנטר דגם ונוס ופרמיום מגיעים עם 3 מפתחות 3 ציפ קרבה 150 טביעת אצבע ו150 קודים מתאים למשרדים ולמגורים  מעוניינים בהצעת מחיר מסודרת ללא עלות מנעול המתאים לפי הדלת והכיס שלכם שלחו הודעה והתקשרו 058-711-3378

מתקין מנעולים תנו לנו להתקין עבורכם מנעול חכם

מומחי הבית החכם של שילד מנעולנים יתקינו את המנעול החכם, יחברו אותו למכשירים הניידים שלך ויראו לך כיצד להשתמש בכל התכונות הנהדרות שלו. יש מיומנויות מסוימות שיש לטכנאי מנעולים שלנו אחריות והכשרה לבצע את העבודה הכנה של הדלת לפני חיתוך והשלמת ההתקנה  בהצלחה. 

סגר בטחון מנעול שומר לילה

ייתכן שתצטרך להתקין סגר בטחון אבטחה על הדלת שלך כדי לשמור על בטיחות המשפחה והחפצים לאורך הלילה. 

מנעולי סגר בטחון מאפשרים לכם לפתוח דלת חלקית כדי לראות מי נמצא מהעבר השני של הדלת, ישנן דלתות עם ידית ממש בקלות ניתן להתפרץ לתוך הדירה והבית.

והסוגר בטחון פנימי מונע זאת הם גם הרבה יותר קשים לפתיחה בכוח מאשר מנעולים רגילים.

סיבות נפוצות התקנה ושדרוג המנעולים

המנעול הפגום אינו פועל כראויאם המנעול מתחיל להיות לא אמין ויכול להיות קשה לתפעול. (בדרך כלל בלוי או פגום.)
 שדרוג המנעולים שלך למנעולים חכמיםאם כניסה ללא מפתח מדברת אליכם ומספקת את הצרכים כדי שהילדים לא יאבדו  מפתחות משדרגים למנעולים דיגיטליים מנעולים חכמים
המנעולים דורשים שדרוג מטעמי ביטוחיש דלתות בחנויות וכניסות למבנים הנדרשות במנעולים עם אישור וגישה לבניין בנוסף למפתח מטעמי ביטוח וכד'
התקנת מנעולים על ידי מנעולן צעד חכם ואחראי
כדאי להבין שרות התקנה חדשה לחתוך את הדלת כהכנה להתקנה למנעול כספת נעשית אך ורק על ידי מנעולן שלנו שילד מנעולנים באחריות מלאה
דילוג לתוכן