מנעולן מחברת שילד מנעולנים מוסמכים

מנעולן הוא אדם שעובד עם מנעולים, מפתחות ומערכות אבטחה מכל סוגים כולל אזעקות וכניסות מבוקרות.

ביקור מנעולן מחירון שירות החלפה ותיקון מנעולים ודלתות

כמו המנעולנים גם אנחנו מפעילים שירות נייד מנעולן שירות עד הבית והעסק לכל צרכי האבטחה

לוגו של שילד מנעולן

המנעולן שלנו שירותי פריצה לבית ולרכב

שירותיו של מנעולן נמתחים רחוק יותר מאשר רק פתיחה או החלפת מנעולים. המנעולן שלנו שעוסק בתחום המנעולנות חייב קודם כל להיות בעל ניסיון שמכיר ויודע לתפעל כלים ומכשירים חשמליים במקצועיות מספיקה להשלמת כל עבודה.

מנעולן ומנעולים קשר מחייב ידע וניסיון

מבחינה היסטורית, מנעולנים היו מייצרים את המנעול כולו תארו לכם מייצרים חלקים מעץ ומאוחר יותר מברזל ומרכיבים להרכבת \בנייה לכדי מנעול פעיל.

היום בעידן המדפסת התלת ממד והמכשור הטכנולוגי כבר עשרות שנים שישנם מנעולים מוכנים לקנייה על המדפים ותפקידו של המנעולן להכיר מנעולים השונים באופי התפעול שלהם ויש הרבה סוגים מחברות שונות ולהתמחות ולצבור ניסיון בהתקנת המנעולים בדלתות בתים משרדים ורכבים.

הקפידו לבחור שירות מנעולן מוסמך והגון

מנעולן מומלץ
מתי ניעזר בשירותיו של מנעולן? ואיך נזהה מנעולן מומלץ? הרי כל מנעולן מצהיר זאת על עצמו. שילד מנעולנים מגישה: מנעולן מומלץ, קווים לדמותו.

מנעולן מומלץ - מיהו?
מנעולן מומלץ הוא מנעולן שיודע להתקין, לפרוץ ולטפל במנעולים מכל הסוגים. שילד מנעולנים מציעים את 3 סוגי העבודות הללו, בכל סוגי המנעולים.

התקנת מנעוליםפריצת מנעוליםמנגנוני נעילה
מנעול עליון כספתשרותי פריצה מכל סוג  החלפת מנגנון נעילה
מנעולים לדלתותפריצת דלתות תיקון מנגנון דלת
מנעולים חשמליים\ דיגיטלייםפריצה של מנעול ללא מפתחהתקנת מנגנון מולטילוק 

מה עוד הופך מנעולן למומלץ ואמין?
● מקצוענות, התקנה יעילה ובטוחה
● הגינות ומחירים משתלמים - ואיך נזהה חברה כזאת? פשוט, רק חברה שנותנת הצעות מחיר מראש ולא משנה את המחירים, להוציא במקרים חריגים, היא חברה הוגנת באמת. אבל אם אומרים לנו: "נבוא, נראה, ניתן מחיר" זה צריך לעורר את חשדנו. ניזהר מטריקים, תרגילי עוקץ ושאר ירקות!

● זמינות גבוהה, בפרט במקרים הדורשים שירותי פריצה בחרום - שילד מנעולנים נענית לכל קריאה, בכל רחבי הארץ, 24 שעות ביממה למעט שבתות וחגים
● מנעולן מומלץ הוא כזה שעובד עם מנעולים מומלצים תוכלו לעיין ברשימה כאן 

 

אנו בטוחים שתמצאו את המנעולן שלכם מתאים על-פי הבדיקה ומאמינים שתתקשרו אל שילד מנעולנים נשמח לשוחח אתכם ולהמליץ ללא התחייבות מצדכם. 

מנעולן תיקון מנעול שבור החלפת צילינדר

שילד מנעולן מומלץ - חילוץ מפתח שבור מדלת

מנעולן מחליף מנעולים

מחפשים מנעול חשמלי מתקדם? מצויין! המנעולים החכמים הכי טובים

עם זאת, חשוב לזכור שפעמים רבות נמליץ דווקא על מנעולים מתקדמים: מנעולים חשמליים ואלקטרונים מסוגים שונים, שיש לא מעט סיבות לכך שהם מחליפים את המנעולים המכניים. 

כאשר בוחנים מנעולים שכדאי להכיר המגוון פשוט עצום לפחות ב10 השנים האחרונות אנו רואים עלייה מאסיבית בביקוש מנעולים חכמים ,כניסה בדלת על ידי קודן ללא מפתחות ועוד שינויים והתקדמות בטכנולוגיה המשפיעה על השוק והביקוש הייתי אומר לטובה.

מצד נוסף לאור התפתחות העולם השיווקי דרך מכירות בחנויות האון ליין ניתן בקלות להזמין וכמו כן לייבא מוצרי אבטחה ומיגון מכל העולם במחירים די מפתיעים.

במאמר זה תוכלו ללמוד על המנעולים החשמליים והשימוש בהם הקיימים בשוק הדיגיטלי ולהכיר את הסגנון והשכלול בכל מנעול קיים, בסופו של דבר תרכשו מנעול מתאים לדלת ולחנות או הבניין שלכם.

סוגי מנעולים מתקדמים

מנעול חשמלי כיצד פועל?

 מנעול אלקטרומגנטי

 מנעול אלקטרו מכני
פועל על בסיס פקודות חשמליות שמפסיקות את מצב ברירת המחדל, נעילה או פתיחה  זרם חשמלי יוצר שדה מגנטי המחזיק את המנעול סגורשילוב של מנעול מכני ומנעול חשמלי  ומאפשרת שליטה מרחוק והגנה קריפטוגרפית
עלות מנעול החל מ 80 שחעלות מנעול החל מ 120 שחעלות מנעול החל מ 350 שח

כדאי לזכור:
● עלות ההתקנה כולל המנעול לכל סוגי המנעולים המתקדמים, נעה בין 300 ל-1000 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם לסוג הדלת ולסוג המנעול הספציפי
● בכל אחד מ-3 סוגי המנעולים שהזכרנו ניתן למצוא תתי סוגים, דגמים וחברות שונות
● לכל המנעולים שהזכרנו ניתן להוסיף:
- קודן
- מנגנון ביומטרי
- מערכת לשליטה מרחוק
● התקנת מנעולים חשמליים מצריכה מיומנות רבה. לצורך כך, נבחר במנעולן מומלץ באמת. שילד מנעולנים מעסיקה רק מנעולנים שעברו קורסי הכשרה מקיפים מטעם חבר המנעולנים, והם בעלי ניסיון ומומחיות שמבטיחים 0 תקלות.
הישמרו ושמרו על הכסף , אומרים בשילד, "אנו רואים לא מעט מקרים של ניצול ורמאות בתחום המנעולנות. אצלנו אין דבר כזה, בדיוק כמו שלא ניתן לרופא לעבוד ללא הכשרה מתאימה כך אין מקום לחוסר דיוק, באף מקצוע".

שירותי מנעולנות מקצועיים המנעולן המיומן

הנה כמה מהתפקידים החשובים של מנעולן מקצועי:

התקנת מנעולים ברמות הגבוהות ביותר: מנעולן מקצועי יודע להמליץ ולהתקין מנעולים עם מערכות אבטחה מתקדמות. הוא יכול להתאים את הפתרון לצרכי הבית או העסק בצורה מותאמת אישית.

החלפת מנעולים במקרי חירום: כשמפתחות אבודים או כשיש חשש לפריצה, מנעולן מקצועי יכול להחליף מנעולים במהירות כדי לשמור על הבטיחות.

שירותי פתיחת דלתות בחירום: אם ננעלתם ונתקעתם בחוץ או אם התקשתם לפתוח דלת, מנעולן מקצועי יכול לסייע בפתיחה מבלי לגרום נזק לדלת או למנעול.

שיפור אבטחת דלתות הזזה: המנעולן יכול להתקין מנעולים וידיות גם על דלתות הזזה מזכוכית, מספק אפשרויות נוספות לגישה חסונה לבית.

החלפת מנעולים לאחר שוברות: אם חוויתם פריצה או נסיון פריצה, חשוב להחליף את המנעולים. מנעולן מקצועי ידאג על ההחלפה בצורה מסודרת ובטוחה.

טיפול במנעולים: המנעולן יכול לספק טיפול תחזוקה רגיל למנעולים, מבטיח את תפקודם ויעילותם.

ייעוץ בנושאי אבטחה: מנעולן מקצועי גם מיומן ומבין בתחום האבטחה ולייעץ בנוגע למערכות אבטחה מתקדמות כמו מצלמות אבטחה וקודן כניסה.

מנעולן מקצועי הוא פרט חיוני בשאלות הבטיחות של בתים ועסקים, והוא עשוי לשרת גם את תושבי האזור. בעזרת הידע והמיומנות שלו, הוא יכול לשפר את האבטחה ולספק שקט נפשי ללקוחותיו.

מערכות רב-מפתח (מאסטר)

מפתחות מאסטר מאפשרים לפתוח מספר מנעולים במפתח אחד.

הם מאפשרים לך גישה לדלתות מרובות בבניינים בגישה יותר נוחה וקלה כמובן באישור והודעה לבעלים על כניסה לנכס כאשר איננו נמצא, או לחדרים ומחסנים בתוך הבניין המצריכים תחזוקה 

דוגמא טובה לאופן הפעולה של מפתחות מאסטר בתוך בניין דירות. אם בבניין נעשה מפתח מאסטר, אותו מפתח יפתח כל דלת דירה בבניין.

זקוקים למנעולן עם כישורים של מאסטר
המנעולן המנוסה שלנו נשמח לעזור בכל דבר הקשור בביטחון שלכם דלתות ומנעולים.תמצאו אותנו באינטרנט בערוצי הוידאו ובפייסבוק
דילוג לתוכן