תיקון סוויץ לרכב
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

תיקון סוויץ' לרכב החלפת סוויץ' שבור

תיקון ושיפוץ סוויץ לרכב החלפת מתג הנעה שבור אחרי ניסיון גניבה

כמה עולה להחליף סוויץ' לרכב? מתג ההפעלה של הרכב שבור

שיפוץ סוויץ לרכב הונדה הוא מהנפוצים ביותר פירוק ושיפוץ והרכב כמו חדש נסיעה טובה

shield logo

תיקון והחלפת מתג הנעה סוויץ' על ידי מנעולן

האם מנעולן יכול לתקן סוויץ ברכב? התשובה היא כן בהחלט ניתן לפרק את הצילינדר מתוך מכלול הסוויץ ולהחליף חלקים נבצע שיפוץ סוויץ כאשר המפתח נתקע ולא מניע או בעת שחזור מפתחות נפרק כדי למשוך קוד לחיתוך מפתחות ונקדד אותם למחשב הרכב

מהו מתג הצתה?

 זהו מתג במערכת הבקרה של הרכב המפעיל את מערכות החשמל הראשיות של הרכב. מלבד אספקת חשמל להתנעת הרכיבים במערכת ההצתה (כולל יחידת בקרת המנוע וסליל ההצתה), היא גם מייצרת חשמל לכל המערכות הפועלות בעזרת חשמל (רדיו, חלונות חשמליים וכו').

מתג ההתנעה פועל בדרך כלל על ידי הכנסת מפתח לתוך צילינדר מתג המובנה במנגנון המתג.

מנעולן רכב בהחלט יכול להחליף את מתג ההנעה

מנעולני רכב בהחלט יכולים לתקן ולהחליף מתגי הנעה לרכב. לרוב, אם יש בעיה בהצתה, בצילינדר שאליו מכניסים את המפתח לא מתפקד ולא מסתובב.

לפעמים הבעיות מורכבות יותר וקשורות לרכיבים החשמליים אבחון הבעיה בעזרת מכונות מחשוב יאתרו את הבעיה וניתן מענה.

לרוב נוכל לשפץ את צילינדר ההנעה נגיע לרכיבים המרכיבים אותו וגישה למנגנון כל מערכת ההצתה לאתר את התקלה  ולתקן במידת הצורך נחליף בחדש במקום. 

אנו נותנים שירותי החלפה, תיקון ושיפוץ מחדש של סוויץ' הרכב שלכם מערכת מתג ההנעה של הרכב . המומחים של "שילד" מנעולנות רכב המובילים שלנו זמינים 24/6. יש לנו שירותי תגובה של 25 דקות החלפת והתקנת מתג הצתה, תיקון מערכות הצתה, הוצאת מפתח שבור ועוד.

החלפת סוויץ' תקול

כפי שציינו יכולות להיות הרבה בעיות במתג ההנעה במיוחד בדגמים מסוף המאה הקודמת נשמע שהרכב עתיק, לאו דווקא דגמים מסוף שנות ה-90 ועד 2005 בלא מעט פגמים במתגי ההנעה אנחנו רואים שאבק והתייבשות חומר הסיכוך וכמו כן לרוב חוסר שימוש בזמן שישנו רכב חדיש בבית.

כל אלה משפיעים על תפקוד הצילינדר מצד שני המפתח גם מהווה רכיב המפעיל את הסוויץ לכן כאשר החיתוכים נשחקים עם הזמן והבלאי מורגש כאשר המפתח יוצא בקלות ממתג ההנעה בזמן שהרכב מונע, או שהמפתח אינו פועל כלל.

החלפת מתג ההתנעה נמשכת כ-20 דקות. זה יהיה תלוי במורכבות כיסויי ההצתה של המכונית מחיר מתג ההנעה + שרות החלפה כ 300 ₪

החלפת סוויץ שבור עקב נסיון פריצה

רוצים לשנות את המפתחות לרכב ? תיקון מנעול בדלת הרכב

תיקון סוויץ לרכב

כמה עולה תיקון הסוויץ לרכב?

במתגי ההצתה לפחות רובן בנויים כחלק ממכלול מערכות החשמלי כמו שהזכרנו לעיל והחלק השני עם הצילינדר וסוג של כיסויים לנעילת רכיבים בצורה מאובטחת. בנוסף ישנו מכשיר אבטחה וקריאת אימובילייזר יצרני רכב למשל במכוניות אמריקאיות קיים זיהוי אבטחה בתוך הלוח מחוונים מנעול קטן או מפתח והם מהבהבים נשמע לכם מוכר, במקריים מסוימים מחשב הרכב לא מזהה את המפתח בעיית זיכרון נפוצה.

המורכבות של הבעיה וזמן התיקון משפיעים על העלות בוודאי שפירוק של הצילינדר והחלפת פינים או קפיצים היא מטלה פשוטה מאיתור בעיה חשמלית או פירוק כל מערכת ההיגוי הרי ידוע שנעילת ההגה מחוברת באופן מכני להנעה ולכן פתרון מורכב יעלה בהתאם.

ביקור מנעולן רכב ותיקון הסוויץ יעלה כ 300 ₪ השרות זמין ברוב הרכבים

פירוק מערכת היגוי ומתג הנעה שיפוץ הצילינדר 450 ₪

תיקון סוויץ לרכב

תיקון סוויץ רכב שנתקע בהחלט שירות חיוני כל מיני בעיות מכניות עלולות לצוץ, מתג ההנעה לא מסתובב או שהמפתח נשבר בתוכו אז מה עושים שהסוויץ תקוע אתה יכול לסמוך על צוות הטכנאים שלנו  שהוכשרו במיוחד במנעולנות רכב ומוסמכים לעבוד על רכבים מכל הדגמים.

נגיע למיקומך נבנה את הצילינדר מחדש שיתאים למפתח שלך בהחלט נוכל לחסוך לך כסף במקום להכניס את הרכב למוסך או לסוכנות הרכב הם הרי יחליפו הכל בחלקים חדשים ללא צורך ובאלפי שקלים.

שילד מנעולנים נחסוך לך כסף על קניית מפתח חדש וצילינדר סוויץ בעזרת תיקון הסוויץ שרות מנעולן נייד בביתך.

כמה עולה להחליף את מתג ההצתה (סוויץ')?
כדאי לתקן את מתג ההתנעה מתג זה אפשרי בדגמים בהם הפירוק פשוט יחסית וקל לתיקון והחלפת חלקים פנימיים. אם היה ניסיון לגנוב רכב והסוויץ' הרוס לגמרי, נוכל להחליף אותו בחדש כולל מפתחות חדשים לגמרי. המחיר תלוי ברכב בממוצע כ-300 שקל לפירוק ושיפוץ קל.
דילוג לתוכן