שכפול מפתחות לרכב

שירות מנעולנים מומחה לרכב משאיות ,ואופנועים
כשמדובר בשירות שכפול מפתחות לרכב, אז לא תמצא טוב יותר מ"שילד". מנעולנות רכב היא המומחיות שלנו. שילד מנעולן רכב נייד 

כדאי לכם לשכפל מפתח ספייר כיום המפתחות חכמים ויקרים

כמה עולה לשכפל מפתח לרכב? המחיר משתנה בין היצרנים לבירור מחיר שלחו הודעה

לוגו של שילד מנעולן

זקוקים למנעולן רכב להכנת מפתח רזרבי לאוטו?

כמובן יש את האפשרות לפנות ליבואן או למוסך מורשה המכין מפתחות כדאי שתחשבו יותר בכיוון של מנעולן רכב נייד זמין לתת שירות תוך שעה אצלכם מכין את המפתח  מקורי  במחיר מוזל ב40% מהיבואן באחריות תתקשרו ותבררו מחירים 058-711-3378

כמה עולה שכפול מפתחות לרכב

הטכנולוגיה מתקדמת ולכן העלויות למפתחות משתנות בהתאם לשנה וליצרן הרכב. בעת החלפת מפתח שלט שאבד, ואין מפתחות מהם ניתן לשכפל  הם יעלו לא מעט ותרגישו את זה בכיס אבל עדיין שווה להזמין את השירות ממנעולן רכב ולא דרך סוכנות הרכב, ותצטרכו להמתין כמה ימים לביצוע המשימה. ממנעולן תחסכו כ 40% ויותר ואצלנו שכפול מפתחות לרכב השירות באותו יום ותחזרו לדרך תוך זמן קצר.

עלות שיכפול המפתח יכולה לנוע בין 150 ש"ח למעל 300 ש"ח בהתאם ליצרן הרכב.

תיקון מפתח שלט לרכב וקידוד

עם המכוניות המודרניות של היום הכוללות טכנולוגיה מתוחכמת, תזדקקו לשירותיו של מנעולן נייד מקצועי.

מפתחות מקודדים עם שלט הם כיום המפתחות הסטנדרטיים לרכבים מודרניים.

רוב הרכבים הזקוקים לתיקון מפתחות לרכב כגון תיקון כיסוי השלט או תכנות מחדש אחרי מחיקה נפוץ מאוד ברכב שנמצא לאחר גניבה,  ועוד שכפול ושירותים נוספים יכולים לקבל שירות על ידי הטכנולוגיה המתקדמת שלנו. מכשור שמבצע את כל המכוניות . משאיות ואופנועים 

שכפול או הכנת מפתחות אבודים לרכב

מנעולנית בתל אביב שתעזור לכם עם יצירת מפתח חדש

שחזור מפתח לרכב אבדו המפתחות

שכפול שלטים ומפתחות

שכפול מפתח שלט לרכב, תהליך השכפול על ידי העתקת תוכן הזיכרון מהשבב נסביר.

הודות לציוד מתקדם, בעזרת מנעולן מנוסה היכול להגדיר מראש את הקידוד של מפתח השלט חכם אותו אנו מוסיפים למחשב הרכב

. המכשיר לוקח את נתוני הרכב הספציפיים הדרושים לקידוד המפתח החדש מתוכנת ה-SRP הייעודית דרך מחשב או מכשיר VVDI ומעתיק אותם אל מפתח השלט הרחוק תוך שניות באמצעות טכנולוגיית NFC.

קל למצוא את מפתחות החלפת השלט המתאימים לרכבכם על ידי חיפוש דגם שנה באתר היבואן תתקשרו ונבדוק עבורכם זוהי הדרך להשוואת מחירים, קודם כדאי שתדעו איזה מפתחות לבקש תאמינו לנו יש הרבה יותר מסוג אחד ולפעמים שלושה סוגים במחירים שונים.

למשל מפתח פליפ בהרכבה אישית לרכב נוכל לחדש אתכם במפתח חדשני ומודרני גם בלוק חיצוני מיוחד ויפה. שלח לנו תמונות באמצעות וואטספ ונשמח לבדוק וליידע אותך בכל האפשרויות.

שכפול מפתח הנעה חכם

שכפול מפתח שני לרכב מפתח נוסף מסייע באופן משמעותי בהפחתת ההסתברות שתתקשר למנעולן לפריצת הרכב. עם זאת, מחיר לשכפול המפתח זול מאוד לכן עדיף שיהיה לנו מפתח נוסף שמור בבית או אצל בת הזוג. באותו הרגע אני די בטוח שעלות שכפול מפתחות הרכב יהיה הדבר האחרון שבראש שלך.

שילד מנעולן רכב יש את היכולת להעתיק  (שכפול) מפתחות לרכב ולאופנועים אנו מספקים גם שירותי מנעולן חירום מקומי טכנאים שלנו מומלצים 24/6.

ועל ידי שיתוף פעולה עם מנעולנים מהימנים ברחבי הארץ בערים ואזורים מרוחקים.

יש לכם מפתח חכם לרכב? אין בעיה!
אנשי המקצוע שלנו שילד מנעולנים יכולים לשכפל כמעט כל דגם של מפתח רכב וכמובן גם מפתח שלט חכם בדוק אתנו לפני רכישת מפתח לרכבך, אנו נשמח לספק עבורך את השרות במחיר הוגן אפילו תוכל לקנות מפתח בעצמך ואנו נקודד אותו.
דילוג לתוכן