שחזור מפתחות לאוטו
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

שחזור מפתחות לאוטו ללא המפתח המקורי

מנעולן לכל סוגי המכוניות "שילד מנעולנים" מבצעים מחיקת מפתחות ישנים ותכנות מפתחות שלט חדשים אנו סומכים עליהם שיפתחו את דלתות המכונית שלנו, יתניעו את המנוע וינעלו שוב את המכונית.

מפתח ברזל משונן או מפתח שלט חכם החלפת הכיסויים או קידוד רזרבי

קבלת מפתח חדש לרכב בבית הלקוח כל המכוניות, משאיות, אופניים חשמליות, טרקטורונים ועוד

לוגו של שילד מנעולן

שכפול וקידוד מפתחות האוטו שלכם במחיר מעולה

הטכנולוגיה מאחורי מכוניות התפתחה בקצב אדיר, עדיין מפתחות הן הפריט שעלול להישבר וללכת לאיבוד, משום כך בימינו מסתמכים פחות על מפתח פיזי כדי לפתוח ולנעול מכונית או להניע את המנוע

5 סיבות מדוע נשחזר את מפתחות האוטו וכלי הרכב

כשאתם קוראים את הכותרת, אתם בטח חושבים לעצמכם – 5 סיבות? הכיצד? אז כן – יש יותר מסיבה אחת לשחזר ולשכפל את מפתחות הרכב – קראו ותבינו אם זה רלוונטי גם לכם!

1.  שכולנו יכולים לחשוב עליה – היא כשאיבדנו את המפתחות, ואנחנו צריכים להשתמש ברכב לנסיעות – במקרה כזה, אנחנו בשילד מנעולנים נדע  להכין מפתח חדש או לשכפל עבורכם את המפתח לאוטו ולאפשר לכם גישה לאליו!

2. שאיננו חושבים עליה – היא למנוע גניבות! כאשר אנחנו משכפלים את המפתח, ונגנב לנו אחד המפתחות, נוכל להראות למנעולן את המפתח המקורי, ובכך להקל עליו את ההגנה על האוטו וחסימת הגישה של הגנב – בייחוד אם מדובר במפתח שלט!

3. פעמים רבות נרצה לתת מפתח נוסף למשתמשים אחרים של הרכב – ילדים, בני זוג, וכדומה – גם במקרה זה, פנו אלינו, ונשכפל לכם מפתח במהירות בשילד מנעולנים.

 4. בלאי עקב שימוש במפתחות לרוב ברכבים משנות ה 2000 נשחקים  החיתוכים הייחודיים במפתח – אם החתכים ישתנו אפילו במעט, ייתכן שהמפתח לא יסובב את מתג ההתנעה או את מנעול הדלת.

5. לכל צרה שלא תקרה – כדאי שיהיה לנו מפתח נוסף למקרה שנאבד, התקלקל, נשבר, או קרה כל דבר אחר למפתח המקורי שלנו.
לסיכום – אם אתם זקוקים לשחזור או שכפול מפתח – שילד מנעולים זו הכתובת!

 אובדן מפתחות לרכב

 שחזור מפתחות לאוטו אחרי אובדן המפתחות 
כולנו היינו שם – חיפשנו בטירוף בכל מקום בתיק, בכיסים, במעיל, וחזרנו על צעדינו מהמקום האחרון בו היינו.

אבד המפתח לאוטו, מה עושים?
דמיינו לעצמכם לרגע, שאחרי יום ארוך בעבודה – אתם מגיעים לרכב שלכם, מפשפשים בתיק – אך המפתח – איננו! או חמור מכך – בדרך לעבודה, כשאתם כבר מאחרים, לא ניתן למצוא את המפתח בשום מקום! מדובר במצב חירום לכל דבר – אתם מאחרים לעבודה, עייפים, ומרוגזים. במקרים האלה יש רק כתובת אחת בשבילכם:

שילד מנעולנים! אנחנו מגיעים במהירות ונותנים מענה במקרי חירום – אנחנו יכולים לפרוץ את הרכב, לשכפל עבורכם מפתח חדש, ואפילו לשחזר ולקודד לכם שלט חדש לרכב. והכי חשוב – השירות שלנו מקצועי, אדיב, ומהיר במיוחד – כי אנחנו מבינים שבמצב חירום, המענה המיידי הוא קריטי!

המפתחות נעולים בתוך האוטו

שרות מנעולן הצלה הכנת מפתח חדש

פריצת רכב גרמני

כמה עולה לשכפל מפתח לרכב?

המחירים של שכפול מפתח לרכב משתנים מאוד בין סוגים שונים של מפתחות, ובין החברות השונות הקיימות בשוק. כולנו הרי יודעים שיש הבדל בין המפתחות השונים – כשמדובר במפתח מתכתי, נדרש רק שכפול של המפתח עצמו – לעומת זאת, כשמדובר במפתח המשלב מפתח מתכתי ושלט לדלתות, יש צורך בקידוד מיוחד של הצ'יפ המתאים לרכב.

בשלטים מתוחכמים יותר, השולטים על דברים נוספים ברכב כמו הנעה מרחוק נדרש קידוד מקצועי ומעמיק אפילו יותר. לכן, חשוב מאוד שהמנעולן אליו אתם פונים יהיה מקצועי ואמין – אנחנו רוצים שיעשה עבודה טובה, ושלא ינצל את חוסר הידיעה שלנו כדי להוציא מאיתנו כסף מיותר.

אז אם אתם זקוקים למנעולן שכזה – אנחנו בשילד מנעולנים מספקים את השירות הכי מקצועי ואדיב בשוק – תפנו אלינו ונבוא לעזור!

שחזור מפתחות שלט ברכב יוקרה

רוב רכבי היוקרה היום מצוידים במפתחות מיוחדים לרכב – שעובדים על בסיס צ'יפ הנמצא בשלט אותו הרכב יודע לזהות. לשלטים מסוגים שונים יש גם פונקציות שונות – שלטים הנדרשים כדי לכבות את האזעקה של הרכב, שלטים בלעדיהם לא ניתן להתניע את הרכב, ועוד.

לכן, אובדן השלט – הוא רגע טראגי, מדובר באובדן של פונקציות רבות ברכב וכנראה גם של היכולת לנהוג בו. אם אתם נמצאים במצב כזה – אל דאגה! אנחנו בשילד מנעולנים מכירים את כל סוגי השלטים השונים ונוכל להחזיר לכם את הרכב במהירות וביעילות.

המומחים שלנו יתנו לכם מפתח חדש ואף יקודדו במיוחד את הצ'יפ כך שיתאים בדיוק לרכב שלכם. בנוסף, אם אתם חוששים שהשלט שלכם נגנב, או שהוא עלול לשמש לפריצה לרכב שלכם – נוכל לקודד את הרכב מחדש – כך שאיש, חוץ מכם, לא יוכל להיכנס אליו!

המפתח נפל כמה פעמים - הלהב עקום ושחוק
מה אומרים אוטו או מכונית רוב האנשים משתמשים במונח רכב , הרכב חונה בחניון! רצוי ליצור קשר עם שילד המנעולן לשחזור מפתחות לאוטו שלכם דברו אתנו עכשיו ללא עלות
דילוג לתוכן