תיקון מחזיר דלת
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

תיקון מחזיר דלת

תחזוקה כללית המבטיחה את בטיחות הדלתות המסחריות ודלתות כניסה לבנייני מגורים 

מחזיר דלת: לתקן או להחליף בחדש? החלפת מחזיר דלת הידראולי

התקנת מחזיר דלת התאמה לפי סוג הדלת ומשקלה, כיוון עוצמת הטריקה רלוונטי בדלתות אש

לוגו של שילד מנעולן

מה זה מחזיר דלת ואיך הם עובדים בכלל

 מחזיר דלת מאפשר לפתוח ולחלוף בקלות דרך הדלתות מבלי לסגור אותן פיזית הדלת חוזרת למצב סגורה\טרוקה והפעולה מתבצעת בעזרת מחזיר הדלת. התקנה מקצועית לכל הדלתות שילד מנעולנים מומלצים

מחפשים מחזיר דלת ? יש לנו מחזיר דלת בשבילכם!

אנו מספקים ומתקינים מותגי איכות אביזרים לנעילת הדלתות באופן קל ובטוח, שירות למערכת פתיחת דלת אוטומטית ומחזירי דלת המותאמים לדלתות שלכם.

מתי אנחנו מתקינים מחזיר דלת חשוב מאוד להתאים את מחזיר הדלת, לדלת שאנחנו רוצים להתקין עליה לכל דלת יש את הדרישות שלה מבחינת התאמה, אם זה הגודל אם זה המשקל ולכן חשוב להתאים בצורה מקצועית את מחזיר הדלת שאנחנו רוצים להתקין.

מחזיר דלת הידראולי מבוסס על משאבת שמן והוא המחזיר הנפוץ ביותר כמעט על כל דלת המכשיר בעל תו תקן דלתות אש כמובן שקיים בהמון סוגים (חברות)  גדלים לפי משקל הדלת  ועוצמות סגירה הניתנות לשליטה לאחר ההתקנה.

פותח דלת אוטומטי מעוצב ומודולרי

פתרונות פתיחה דלתות אוטומטיות פנים וחוץ

תיקון מחזיר\סוגר דלת

מחיר החלפת מחזיר דלת

שילד מנעולנים ממליצה לקחת הצעות מחיר בכתב מאנשי מקצוע בתחום. אנו גם ממליצים בחום להתייעץ עם אנשי מקצוע בעלי מוניטין כדי לקבל הערכות מדויקות לגבי העבודה הנדרשת והעלויות עבור הפרויקט שלך – לפני קבלת החלטות או התחייבויות כלשהן.

הערכת העלות כוללת:

עלויות אספקת המוצרים מחזירי דלת לפי סוג יצרן ובהתאמה לדלתות.
עלויות התקנה לרבות עלויות מיגון מבנים קיימים, הזקוקים ליישור וכיוון הדלתות.

תיקון מחזיר דלת הידראולי בעיות נפוצות

סוגר דלת הידראולי מבטיח שהדלתות נסגרות בצורה חלקה ללא טריקה. מחזיר הדלת לא אמור להתנגד לתנועה של ההובלה בעת הסגירה, ואם אנו משקיעים מאמץ נוסף כדי לפתוח או לסגור את הדלת. מה שאומר שמחזיר הדלת זקוק לכיוון ואולי החלפה.

יתכן שתבחין בבעיות שהדלת לא נסגרת לחלוטין או שיש בעיות פונקציונליות אחרות לגבי האופן בו מחזיר הדלת מאפשר לדלת להתנדנד באיטיות בעת פתיחה או סגירה.

  1. הזרוע ההידראולית

הפתיחה והסגירה של הדלתות מבוצעת באמצעות זרוע הבקרה של מחזיר\סוגר הדלת ההידראולי היא האלמנט הראשון  הגורם לתקלה המובילה לדלת תקועה. מה עוד משפיע על תפקוד הזרוע הוא בורג המכוון את העוצמה כוח ומהירות, וכמובן לחץ השמן, אם חסר חומר סיכה ויסות הבקרה נפגם מה שגורם לפעולה החלקה של הזרוע ההידראולית.

2. שסתום שחרור לחץ אוויר

למחזיר דלתות הידראולי יש בורג זעיר מאחור המווסת את כמות לחץ האוויר הנכנס או היוצא. אם הדלת תקועה כל הזמן, כדאי קודם לבדוק את הפונקציונליות של השסתום אולי שימון המפרקים יכול לטפל בבעיה. במידה והדלת אינה מתפקדת בצורה חלקה גם לאחר שימון מפרקי השסתומים, ניתן להחליף אותה בעזרתנו.

3.  שליטה על המהירות

אם הדלת נטרקת באיטיות או לא ננעלת כראוי עד למצב סגירה, נצטרך להתאים את השסתום כדי להגביר את מהירות סגירת הדלת.

לתיקון התקלה ניתן להיעזר באנשי מקצוע מבית שילד מנעולנים המתמחים בתיקון מחזיר\ סוגר דלת מסחרית.

מפתחות לדלתות בחדרים ומשרדים

שורה תחתונה דלתות מסחריות זקוקות לתחזוקה

ישנן דרכים רבות לשפר את התפקוד של מחזיר דלת הידראולית ולשפר את אורך חיי השירות שלה. לרוב, דלת שנתקעה היא תוצאה של תקלה הדורשת תיקון מידי.

אם הדלת לא מתפקדת כרצוי, מערכת הנעילה האוטומטית או מחזיר דלת כשלו או שמתם לב שמטפטף שמן מהמחזיר דלת, הגיע הזמן להחליף וכדאי להתייעץ עם איש מקצוע לצורך עבודת התיקון.

הדלת נטרקת מהר מדי? מחזיר הדלת זקוק לכיוון
שילד מנעולן מומלץ חברה אחראית בעלת ניסיון בתחום הדלתות אנו נדאג ונתחזק עבורכם את מחזירי הדלתות כך שדלתות העסק שלך יפתחו בבטחה
דילוג לתוכן