מנעולים לדלתות זכוכית ידיות וחובקים

פתרונות נעילה בדלתות וכניסות מעוצבות בזכוכית איזה מנעול מתאים לדלת העסק שלכם? אם זיהיתם שיש בעיה עם דלת הזזה זכוכית בבית או בעסק, אנו נשמח להגיע לתיקון וכיוון הדלתות לכדי טריקה ונעילה בקלות

מנעולים וידיות לדלתות ציר מזכוכית - אלקטרו מגנט + חובק לזכוכית

מנעול חובק לדלת זכוכית או מנעול מגנטי בכניסה ל‫נכסים מסחריים , במגדל משרדים ומפעלים

לוגו של שילד מנעולן

החלפת מנעול לדלת אלומיניום וזכוכית

בחירת המנעול נעשית בהתאם לדלת העסק תהיה שונה מבחירת מנעול לדלת זכוכית הזזה הנפתחת לחצר או למרפסת  אז כיצד בוחרים ויודעים איזה מנעול מתאים ? לכן אנו כאן לייעץ עבורכם שתוכלו להתרשם מרמת האבטחה

מנעולים וידיות לדלתות זכוכית מוצרי פרזול

בכל דלת, מלבד החשיבות של העיצוב כמובן, חשוב לזכור שהדלת גם נועדה כדי להגן עלינו. הדלת היא מה שמאפשר לנו להיות בטוחים שהבית או העסק שלנו מוגנים בפני פריצות או כניסות לא רצויות של זרים. כדי שהתפקיד הזה של הדלת יתקיים בצורה הראויה, חשוב לבחור מנעול מתאים לדלת.

כאשר מדובר על מנעולים ומשאבות ריצפה לדלתות זכוכית, יש כמה דברים שחשוב שתדעו.

מנעולים
מנעולים לדלתות מחולקים לסוגים רבים, כאשר לכל אחד יש כמובן את היתרונות והחסרונות שלו. בחירה של המנעול צריכה לקחת בחשבון את רמת הנעילה שבה אתם מעוניינים, התקציב העומד לרשותכם, המיקום שבו הדלת נמצאת, התפקיד של הדלת וכמובן החומר שממנו עשויה הדלת.

כיום ניתן למצוא דלתות מחומרים רבים, כאשר החומרים השכיחים ביותר הם מתכת, עץ וזכוכית. מנעולים וידיות לדלתות מזכוכית שונים מאשר מנעולים אחרים כיון שהם צריכים לקחת בחשבון מאפיינים שונים של הזכוכית כדי שהמנעול והידיות יתאימו על הזכוכית בצורה המיטבית.

ישנם מספר סוגים של מנעולים המתאימים לדלתות זכוכית מנעול חובק הוא הנפוץ כאמור ישנם דלתות שיתאימו מנעולים מסוגים שונים כמנעול מגנט או מנעול פין רצפה. חברת "שילד" מנעולים מבצעים החלפת מנעולים לדלתות זכוכית כולל גדיחה והתקנה וגם מנעול חובק המתאים לדלת שלכם.

החלפת מנעולים לדלתות זכוכית

אם אתם זקוקים רק לבצע החלפה של מנעול בדלת זכוכית, חשוב שההחלפה תתבצע על ידי בעל מקצוע מיומן כיון שהזכוכית היא חומר רגיש במיוחד. במהלך החלפה של מנעול הדלת כדאי לשים לב לא לפגוע בזכוכית במידה ותנסו להחליף בעצמכם, מה שיגרור הוצאה כבדה על תיקון הדלת.

החלפה של מנעול לא צריכה לגרום לפגיעה בדלת, ולכן חשוב להיעזר בבעל מקצוע שמומחה בהחלפת מנעולים לדלתות זכוכית.

הסר והתקן. זוהי משימה נפוצה מאוד בשירות המנעולנות שלנו. רוב האנשים יתקלו בזה וזה עשוי להיראות מסובך ומאתגר בהתחלה, אולם זה מאוד פשוט ואפשר לעשות זאת בעצמך.

אנו מאמינים שתתמודדו בהצלחה כמובן שישנם סוגי מנעולי דלתות ואביזרים להסרה והחזרה כמו ידיות וחלקים פנימיים שנדרשים טיפול מקצועי.

לכן במצב זה עדיף לקרוא לאיש מקצוע בהחלפת מנעול לדלתות זכוכית מנעולן מחברת שילד תמיד זמין ונשמח לעזור.

מנעולים לדלתות זכוכית - מנעול חכם לדלת זכוכית

מנעול חובקי זכוכית

פתרון לדלת זכוכית ללא מסגרת.
התקנת מנעול לדלת זכוכית בלי לקדוח חורים בזכוכית. קל להתקנה

ישנם כמה סוגי מנעולים שיכולים להתאים לדלת הזכוכית שלכם

1. מנעול חבוי

אם התקנתם דלת זכוכית משיקולים אסתטיים, כנראה שהנראות חשובה לכם במיוחד. לאור זאת, ייתכן בהחלט שהתקנה של מנעול תפגום במראה של הדלת. אחד הפתרונות האפשריים הוא התקנה של מנעול חבוי שלמעשה כלל לא נראה למי שמביט על הדלת.

2. מנעול אלקטרוני

המנעול האלקטרוני כשמו, לא עובד באמצעות מפתח אלא בעזרת קודן מיוחד שמותקן על הדלת וניתן לפתיחה רק על ידי מי שיודע את הקוד. המנעול האלקטרוני יעניק לדלת שלכם מראה יוקרתי במיוחד, ואם אתם רוצים לשדר לוק יוקרתי, זה בהחלט פתרון מצוין.

עם זאת, מערכת אלקטרונית מועדת יותר לתקלות מאשר מערכות מכניות, ואתם צריכים לקחת את הנתון הזה בחשבון.

3. מנעול חובק לדלת זכוכית

היתרון הגדול של המנעול החובק הוא העובדה שלא צריך לגרום לפגיעה בדלת כאשר מתקינים אותו. המנעול החובק מורכב משני חלקים כאשר אחד מורכב על הדלת עצמה ואחד מורכב על המשקוף/הקיר באחד הצדדים. הנעילה למעשה מחברת בין שני חלקי המנגנון בצורה בטוחה.

4. צילינדר קלאסי

כמובן שגם בזמן שבו קיימים פתרונות ייחודיים לדלתות זכוכית, ניתן תמיד לעשות שימוש במנעול צילינדר קלאסי, שמותקן על הדלת שלכם ולמעשה הוא המנעול הנפוץ ביותר בדלתות. עם זאת עם העניין האסתטי חשוב לכם, ניתן למצוא צילינדרים מעוצבים שיוכלו לגרום לכך שהתקנה של המנעול תחמיא לדלת שלכם.

5. מנעול אופיס - נירוסטה לזכוכית 8-10 ממ מתאים לדלתות משרדים

6. מנעול לדלת ויטרינה דלת הזזה 

איך יודעים איזה מנעול לבחור לדלת

מנעולים וידיות לדלתות מנעול חובק

כמובן שלכל אחד מהמנעולים הללו יש יתרונות שהופכים אותו להיות מבוקש, אך כמובן שגם יש לו חסרונות. קודם כל חשוב לזכור שאין מנעול מושלם ולכל בחירה יש את המחירים שלה, אך כמובן רמת איכות תמיד משתלמת בסוף.

כדי לדעת מהו המנעול שאותו אתם צריכים לבחור נסו לחשוב קודם כל מהם הגורמים שהכי חשובים לכם, וכך תוכלו לדעת גם על מה אתם יכולים להתפשר.


בעניין חשוב כמו בחירת מנעול מומלץ תמיד לבקש עצה מאיש מקצוע שמומחה בתחום המנעולנות. איש מקצוע יוכל להכווין אתכם למוצרים החדשים ביותר שיש בשוק, ויעזור לגבש רשימת הגדרות מדויקת שתעזור לכם לבחור את המנעול שמתאים לכם. שילד המנעולן ממליץ שלך לרשותכם בוואטספ 

התקנה של מנעול בדלת זכוכית - מנעולן מורשה ובמחיר מפתיע

התקנה של מנעול בכל דלת היא פעולה מורכבת שיש לבצע רק על ידי מנעולן מוסמך. עם זאת, כאשר מדובר על דלתות זכוכית העניין הזה נכון שבעתיים.

התקנה של מנעול או ידית בדלת זכוכית דורשת משנה זהירות כיון שהדלת עצמה רגישה מאוד לפגיעה. פגיעה קטנה בדלת יכולה לגרום לנזק שיעלה לכם כסף רב, ולכן חשוב לעשות שימוש בבעל מקצוע כמה שיותר טוב.
בנוסף, המנעולן שאתו אתם עובדים צריך להיות אמין במיוחד, שכן בסופו של דבר אתם מפקידים בידיו את המפתחות לבית/לעסק שלכם. הקפידו על בחירה של מנעולן מורשה, ואל תתביישו לבקש גם המלצות. זכרו, על בטיחות אסור להתפשר בשום אופן.

מחיר לעבודה של מנעולן אמור להיות כמה מאות שקלים. עם זאת, נסו לבדוק מה המחיר של המנעול/הידית שבהם אתם מעוניינים כדי לוודא שהמנעולן שלכם לא 'עושה קופה' על חשבונכם. היכרות עם טווח המחירים הסביר מראש תעזור לכם להימנע מלהוציא לשווא כסף. עם זאת, זכרו שעבודה מקצועית עולה בהתאם. שילד מנעולן מומחה לדלתות נחסוך לכם עלויות  במוצרים איכותיים ובאחריות.

החלפת מנעול בדלת זכוכית היא מיומנות מורכבת, וחשוב לבצע אותה בעזרתו של בעל מקצוע מוסמך. לרשותכם עומדים מגוון מנגנוני נעילה, וכל שעליכם לעשות הוא פשוט לבחור את המנגנון המתאים.

מנעולים וידיות לדלתות ציר מזכוכית
מנעול דלת זכוכית עם ידית או מנעול חובק מנעולים לויטרינה. להתקנה במבני ציבור, מבני מגורים ובתים פרטיים. אנו כאן לייעץ בהתאמה לדלת שלכם מוצר מתאים או החלפה של מוצר קיים בחדש. תשאלו אותנו לגביי ידיות המנעול ופרזול בדלת מעוצבת
דילוג לתוכן