החלפת משאבה רצפתית בדלת זכוכית
מנעולנים לרכב

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

החלפת משאבה רצפתית בדלת זכוכית בחנויות בקניון

 שילד מנעולנים מבצעים החלפת משאבה הידראולית וכיוון דלתות זכוכית. דלת נגררת שריטות על הרצפה?
כדי לנעול את הדלת צריך להתאים וליישר מחדש תיקון וכיוון דלתות רק עם המומחים

מתי נחליף משאבה רצפתית לדלת זכוכית - מורגש שלחץ השמן ירד ?

תיקון דלתות זכוכית וכיוון הדלת להיסגר עד הסוף. מחזיר דלת תחתון בעזרת צירי רצפה

לוגו של שילד מנעולן

מחזירי דלת הידראולים תחתונים ועליונים

 מחזיר\סוגר דלתות זה הוא פתרון אופטימלי שניתן להשתמש בו באזורים כמו בניין משרדים בקומות בין מפלסים לכניסה מהירה וללא צורך בסגירה ונעילה אחרינו רואים את הדלתות הגדולות מזכוכית הם פועלים במנגנון שציינו 

החלפת משאבה רצפתית - החלפת מחזיר דלת רצפתי

בדלתות זכוכית, אחת הסכנות הרווחות ביותר לדלת, ולמעשה גם למי שעושה בה שימוש היא טריקה של הדלת בעוצמה חזקה מידי. מלבד העובדה שהטריקה של הדלת גורמת לרעש לא נעים, כאשר מדובר בדלת זכוכית היא מסוכנת.

ישנם מנגנונים שנועדו למנוע את הטריקה של הדלת, אך יכולות להתרחש בהם תקלות שונות. כאן תקבלו את המידע החשוב בעניין הזה.

מה היא משאבה רצפתית וחשיבותה

בדיוק כמו מחזירי הדלת שאותם כולנו מכירים בצורת משולש שתלוי בין הדלת למשקוף, כך תפקידה של המשאבה הרצפתית הוא למנוע טריקה של הדלת בעוצמה חזקה מידי. אך בעוד שטריקה של דלת בדרך כלל גורמת לרעש לא נעים, בדלת זכוכית טריקה עלולה להוביל לסדק בדלת, שבירתה וכמובן לפגיעה גם באנשים.

המשאבה הרצפתית, או כפי שהיא לעיתים נקראת מחזיר שמן רצפתי לדלת זכוכית, נועדה כדי לשמור על הדלת שלכם. המשאבה היא הכלי שבעזרתו אתם יכולים לשמור על הדלת שלכם ולדאוג שהיא תישאר שלמה ולא תיפגע בעצמה וכמובן שלא תיפגע בכם. 

עם זאת, ישנם מקרים שבהם אתם נדרשים לבצע החלפה של המשאבה, וכאן נסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.

התקנת משאבה הידראולית מאסיבית כיוון והחלפה

מחזיר הידראולי הנמצא ברצפה וסוגר את הדלת

החלפת משאבה רצפתית מחזירה דלת

איך מתקנים משאבה רצפתית?

תיקון של משאבה רצפתית הוא פעולה שיש לבצע רק בעזרת איש מקצוע, ובמקרה הזה מדובר על מנעולן תיקון דלת זכוכית. המנעולן חייב לדעת להתמודד עם דלתות זכוכית כיון שמנגנון המשאבה ייחודי להן. הדבר הראשון שיש לעשות הוא פירוק של הדלת, כדי שהמנעולן יוכל לגשת לטפל במשאבה בצורה נוחה.

לעיתים, הפגיעה היא במשאבה בלבד, ואז המנעולן יתקן את החלקים שפגומים בה והיא תחזור לעבוד כרגיל. עם זאת, ישנם מקרים שבהם הפגיעה חמורה יותר והיא מתרחשת בגוף שבתוכו המשאבה מונחת – הקופסא. במקרים הללו אתם עלולים להזדקק להחלפה של קופסא מה שדורש פעולה מורכבת עוד יותר.

איך שומרים על המשאבה? תחזוקה שנתית פשוטה

כדי להימנע מראש מתקלות שונות במשאבה יש 3 דברים שחשוב להקפיד עליהם. הקפדה על 3 הדברים הללו תמנע מהמשאבה שלכם בסבירות גבוהה את רוב התקלות:

1. טריקת הדלת

טריקה של הדלת בצורה אגרסיבית היא אחד הגורמים הראשיים שפוגעים במשאבה. אמנם המשאבה נועדה כדי לעצור את הטריקה, אך יש עומס מסוים שבו היא אמורה לעמוד, וטריקה של הדלת יכולה לגרור חריגה מהעומס הזה. עם הזמן המשאבה עולה להישחק כתוצאה מטריקות ובסופו של דבר גם לצאת מכלל פעולה.

2. אי הקפדה על שימון/חדירת מים

כמו כל מנגנון מכני שפועל בעזרת שמן, חשוב לבצע שימון של המשאבה בעזרת גריז מידי פעם. השימון כולל פתיחה של המכסה העליון של המשאבה ושימון של החלקים השונים בה כדי להמשיך לשמור על פעולתם בצורה תקינה. אם כבר מדברים על שימון, אחד הדברים שעלולים לפגוע במשאבה בצורה קשה הוא חדירה של מים.

הקפידו שסביבת המשאבה תהיה נקייה ממים ומלחות, ובכל מקרה של הצטברות מים באזור יש לספוג. חדירה של מים יכולה לגרום לחלודה במערכת הפנימית מה שקרוב לוודאי יפגע בפעולה של המשאבה.

3. תנו לדלת להיסגר לבד

לעיתים, דווקא כדי למנוע טריקה של הדלת בעוצמה חזקה מידי, אנחנו מושכים אותה תוך כדי סגירה עד שהיא נסגרת. הפעולה הזו יוצרת לחץ על המשאבה כיון שהיא לא פועלת בקצב הרגיל שלה והלחץ שאותו אנחנו מפעילים, גם אם בלי כוונה עלול לגרום לפגיעה בה.

שילד מנעולנים מטפלים בדלתות זכוכית שירות מקצועי

כאמור, חשוב שתקפידו שהטיפול במשאבה ייעשה על ידי מנעולן שמומחה בדלתות זכוכית. המנגנון של המשאבה הוא מנגנון רגיש ולא כל מנעולן יודע להתמודד איתו בצורה נכונה.

מה המקרים שבהם אנחנו נדרשים לבצע החלפת משאבה רצפתית?

 

טריקה חזקה מידי 

אם הדלת נסגרת אולם לפני הסגירה שלה היא לא עוצרת במעט אלא נטרקת, כנראה שישנה בעיה במשאבה הרצפתית ואתם צריכים לתקן אותה

 

המחזיר לא עובד  במידה והתקלקל משהו במנגנון

אם הדלת נשארת פתוחה הדבר בדרך כלל מצביע על תקלה במשאבה. המשאבה, פועלת גם בתור מחזיר דלת והעובדה שהדלת נשארת פתוחה בסבירות גבוהה מצביעה על תקלה במשאבה

 

המחזיר דלת מרעיש 

כיוון והרמה של הדלת מסוגלים לפתור את הבעיה ואם לא ניתן להחליף חלק או לגמרי את כל המשאבה בחדשה
סוגר דלת הידראולי (הנקרא גם מחזיר שמן)
התקנת מחזירי דלת לדלתות כבדות מעץ ומזכוכית שילד מנעולנים מחליפים מחזירי דלת מכול הסוגים מאיכות מעולה כמובן שישנם הבדלים לפי סוג הדלת במגוון דגמים, שירותי התקנת מחזיר דלת ריצפתי או עילי שלחו הודעה לפרטים נוספים
דילוג לתוכן