מנעולן לעסקים

חברת המנעולנות "שילד" ממליצים מתי כדאי לבצע שדרוג מנעולים או החלפת צילינדר והתאמת מפתחות לכל דלתות הכניסה לחנות העסק ישנם הרבה סוגי דלתות ומנעולים! האם נשאר בסגנון הקיים או נתקדם ונתחדש במנעול חכם 

מחפשים מנעולן מסחרי שיספק את השירות האמין בהחלפת המנעול בחנות

מצאתם! את אליהו המנעולן, החלפת מנעול בעסקים וחנויות רחוב הדלתות ותיקי ארונות והמגירות במשרד שלכם

לוגו של שילד מנעולן

החלפת מנעול בדלת החנות שלכם

כאשר אתה חושב לבצע החלפת מנעול לדלת החנות או בדלתות בניין מסחרי, מנעולן מקצועי כנראה עולה בדעתך. אחרי הכל, מדובר באנשי המקצוע, האנשים שהקדישו את הקריירה שלהם למנעולים, מפתחות וכל מה שביניהם.

עסקים חשופים לפריצות מה עושים כיצד מאבטחים את הדלתות

מערכות נעילה לעסקים שונות בכמה דברים מהמערכות הרגילות שאותן אנחנו מכירים מהבתים שלנו. בדיוק בגלל זה, בתור בעלי עסקים אתם צריכים לקבל שירות ממנעולן לעסקים ולא להסתפק במנעולן רגיל. האפשרויות הרבות שיש במנעולים לעסקים יכולות להפגיש אתכם עם מגוון בעיות שלא כל מנעולן ידע לפתור, ובדיוק בשביל כזה קיים מנעולן לעסקים.

השירותים של המקצוע מנעולן

מנעולן הוא שם כולל לבעל מקצוע שמתעסק במנעולים, בעיקר משני כיוונים:
1. התקנה

המנעולן אחראי על התקנה של מנעולים בסביבות שונות, ויודע להתאים לכל סביבה את המנעול שנדרש לה. המנעולן גם יוכל לייעץ לכם לפני בחירה של מערכות נעילה שונות, כדי שתקבלו את מה שהכי מתאים לכם.

2. פריצה

לעיתים, בשל פגיעה כלשהי במנעול או אובדן מפתח, אתם נדרשים לשירות של מנעולן כדי שייפתח לכם את המנעול. במקרים הללו המנעולן צריך לדעת כיצד להתמודד עם המנעול בצורה הנכונה כדי לפתוח אותו בצורה כמה שיותר מהירה ללא נזק למנעול.

בשילד מנעולנים תוכלו לקבל את כל שירותי המנעולנות שאליהם אתם נדרשים, בצורה מקצועית ואמינה. בכל בעיה אתם יכולים לפנות אלינו, ואנחנו נעזור לכם יחד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. כשאתם בידיים של שילד מנעולנים, אתם בידיים טובות

למה חשוב לבחור דווקא במנעולן לעסקים  

אם אתם בעלי עסק מסחרי, וזקוקים לאחד משירותי המנעולנות, חשוב לבחור בבעל מקצוע שמתמחה בבעלי עסקים. מנעולן מסחרי הוא לא עוד מנעולן.

ראשית, המנעולים שאותם בעלי עסקים מעוניינים להתקין בעסקים שלהם אינם בהכרח אותם מנעולים שאנשים פרטיים מתקינים בבתים שלהם. המנעול לעסק צריך לעמוד בפני פגיעות אפשרויות, והוא לעיתים נמצא בסביבה פגיעה יותר ניסיונות פריצה מרובים.

מנעולן לעסקים צריך להכיר את הצרכים שלכם, כדי שהוא יוכל להתאים עבורכם את המנעול הטוב ביותר. בנוסף, ההיכרות עם המנעולים של העסקים חשובה במקרה שבו אתם נדרשים למנעולן שיפרוץ לכם את הדלת, כדי שהוא יוכל לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

כך מחליפים מנעול לדלת מסחרית ובחנות?

מנעולים ומנגנונים לחנויות , משרדים , דלתות זכוכית בקניון

מנעולן לעסק החלפת מנעול בחנות
מה אפשרויות הנעילה שעומדות לרשות בעלי עסקים?

התקנת מצלמה עינית וקודן כניסה בדלתות העסק

לקודן לכניסה לעסק יש יתרון גדול בכך שאתם לא נדרשים להחזיק במפתח כדי לפתוח את העסק.

אם יש לכם הרבה עובדים ואתם לא רוצים להסתבך עם מקרים שונים של אובדן מפתחות, קודן לעסק הוא פתרון מצוין עבורכם. כמובן שחשוב מאוד לשמור על הקוד בצורה חסויה כדי שאף זר לא יגלה אותו.
כאשר אתם בוחרים קודן כניסה לדלתות העסק, הקפידו על קודן איכותי שיוכל להחזיק לאורך שנים ארוכות וכמובן שיעשה את העבודה בצורה טובה. אם המנעול נמצא במקום פתוח הוא צריך להיות עמיד גם בפני פגעי מזג האוויר, ואתם צריכים לדרוש קודן מתאים.

 נעילת של תריס גלילה

אם אתם מעוניינים בתריס שיכול להיפתח כלפי מעלה בשל הצרכים של העסק שלכם, חשוב שתקפידו על מנעול איכותי שיוודא שהתריס שלכם גם סוגר את העסק שלכם בזמן שאתם מעוניינים בכך. המנעול צריך להיות מותקן בצורה שתהיה נוחה לפתיחה וסגירה, אך בנוסף שהחיבור שלו לתריס יהיה במקום יעיל, כדי שהוא אכן יסגור את התריס בצורה בטוחה. ישנן תריסים חשמליים עם נעילה אוטומטית 

דלת עם כרטיס

אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם אם אתם לא מעוניינים במפתחות עבור העסק שלכם, אתם יכולים לעשות שימוש בקורא כרטיסים שיוכל לפתוח את העסק שלכם. כך כל עובד מקבל כרטיס שאתו הוא יכול לפתוח את העסק.

כמובן שגם הכרטיסים יכולים להיאבד ולכן לא בטוח שהפתרון הזה שונה באופן מהותי מאשר מנעול עם מפתחות. יתרון חשוב במנעולים אלה שהעובד מעביר כרטיס או מצמיד את הכרטיס לפתיחת הדלת העובד נרשם במערכת ההגעה לעבודה.

החלפת מנעול מגנטי
אם אתם עושים שימוש במנעולים מגנטיים בתוך העסק שלכם, אתם בוודאי יודעים שהמנעולים הללו יכולים לסבול מתקלות שונות. עם זאת, מנעולן מסחרי יוכל לטפל לכם במנעולים בצורה טובה, וידאג שהתקלות שחוויתם לא יחזרו.

עם זאת, קחו בחשבון שהמנעולים שלהם אתם זקוקים צריכים להיות חזקים יותר מאשר מנעולים של דלתות פנים בבית.

קודן כניסה לדלתות

על מה להקפיד בבחירה של מנעולן לעסקים?

כמו שהבנתם, מלבד החשיבות של בחירת מנעולן מסחרי מתאים שמכיר את התחום ויוכל להעניק לכם שירות בתור בעלי עסקים, חשוב להקפיד על איש מקצוע אמין. למעשה, מנעולן שמעניק לכם שירות למעשה מקבל את המפתחות לעסק שלכם, בדיוק כמו שזה נשמע. חשוב מאוד שזה יהיה אדם שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות כדי שלא תיפגעו בסופו של יום. 

עברתם למשרד חדש רצוי להחליף צילינדר לדלת הכניסה

אם יש לכם זמן והעבודה לא צריכה להתבצע באופן דחוף במיוחד, אל תהססו להשוות מחירים בין מנעולים שונים. השירות של מנעולן מסחרי יכול להיות יקר, והפערים יכולים להיות משמעותיים. אין שום סיבה שתשלמו סכומי כסף גבוהים לשווא. עם זאת, זכרו שבעל המקצוע הזול, הוא לא בהכרח בעל המקצוע הטוב, ועבור העסק שלכם השתדלו קודם כל לתת דגש על מקצועיות.

 

מספר מנעולים ודלתות אשר נפתחים ע"י אותו מפתח

למנעולים לרוב יש מפתח ייחודי במקרים רבים כמו בניינים ומשרדים המשכיר יהיה מעוניין לגשת לכל החדרים והמשרדים הקיימים שבבעלותו ולכן נבנה מחדש את מבנה הפינים בצילינדר לבניית מערכות ראשי מפתח, נקבל סט של מנעולים לשיתוף מפתח משותף הנקרא מפתח ראשי.  

מנעולים לריהוט משרדי מנעולי זיז וארונות

משולחנות כתיבה ועד מגירות, ארונות תיוק ועד דלתות; יש כל כך הרבה ריהוט משרדי לצייד בו את חלל העבודה שלך. ועם כל כך הרבה פריטים יקרי ערך במשרד, ריהוט חיוני נעול במנעול עם מפתח.

מציאת המנעולים הנכונים לריהוט משרדי יכולה להיות משימה לא קטנה אלא אם תמצא ספק עם המומחיות הנדרשת שילד מנעולן לעסקים נשמח לייעץ לך אילו דגמים הם היעילים ביותר, בחרו בעל מקצוע אמין ותוכלו להנות ממגוון אפשרויות נעילה לעסק ובמחירים הוגנים.

מנעולן לעסק מסחרי נאבטח את רכושכם
צרו קשר עם שילד מנעולנים המנעולן שיגיע במהירות במצב חירום מנעולן מוסמך, אמין ומקצועי תוכלו לסמוך עלינו אתם בידיים טובות
דילוג לתוכן