תיקון מנעול לתיבת דואר

מתי נחליף את המנעול בתיבת הדואר מנעול תיבת הדואר נשבר או תקול כאשר איבדנו את המפתחות או עברנו לדירה חדשה וכמובן במידה והמנעול שבור ננסה לתקן קודם 

אנו מספקים החלפת מנעול לתיבת דואר

אם אתה מתכנן להחליף את המנעול תיבת הדואר שלך כדאי שתדע שהעלות היא כ200 שקל כולל פריצה והחלפה

לוגו של שילד מנעולן

החלפת המנעול בתיבת הדואר

נכון מאוד פשוט להחליף מנעול למנעולן מקצועי זה לוקח 5 דקות. תעשו לעצמכם טובה ותחסכו את ההתעסקות עם תיבת הדואר במחיר של 200 שקל כולל התקנה ואחריות, לכם שווה לעשות דברים אחרים, לתיאום פגישת מנעולן להחלפה של מנעול לדואר דברו אתנו עכשיו

החלפת מנעול לתיבת דואר

כאשר אתה קונה בית, תרצה לשנות את מפתח תיבת הדואר. אם למישהו יש עותק של מפתח תיבת הדואר, כן מנעול תיבת הדואר הוא שלך ואתה יכול להחליף אותו ואפילו כדאי.

מה אם לא קיבלת מפתח לתיבת הדואר? או שאיבדת את מפתח תיבת הדואר שלך? מה האפשרויות שלך? שילד מנעולנים מסבירים לכם שתוכלו לקבל מפתח לתיבת הדואר שלכם בהחלפת מנעול בתיאום עם המנעולן נספק שירות החלפה מהיר.

מה עלי לעשות אם מפתח תיבת הדואר שלי לא עובד?

מפתח תיבת הדואר סירב לפתוח אותה זה הסימן להחליף מנעול או לפחות להתבונן ולהבין למה זה קשה לתפעל אותו. במאמר נענה על כמה שאלות וניתן פתרונות להחלפה ואיך להתקין מנעול דואר.

נסה את המפתח בתיבת הדואר עד שתוכל להפעיל את המנעול. אין להפעיל את המפתח בכוח בתוך המנעול, מכיוון שהדבר עלול לגרום למפתח שלך להישבר.

כיצד אוכל להחליף את מנעול תיבת הדואר שלי?

מנעולן לבית החלפת מנעול בתיבת הדואר במחיר שווה

תיקון מנעול לתיבת דואר

איך אני פותח את תיבת הדואר ללא המפתח?

הכניסו את הסיכה לתוך המנעול ודחוף את הפינים למעלה ובאותו הזמן סובב בעדינות את המנעול בעזרת החלק החיצוני של הסיכה. 

אתם צודקים ללא הכלים המתאימים יהיה לא פשוט לעשות מניפולציה על כל מנעול ולכן כדאי להתקשר למנעולן שרוב ההתעסקות שלו היא מנעולים פריצה, תיקון, והחלפה ובתוך כמה רגעים יפרוץ את המנעול והכי חשוב יחליף במנעול המתאים לדלת התיבה או הארונית.

מנעולים לארוניות מגירות ושידות במשרד

טכנאי מחברת שילד מנעולנים יכול להתקין מנעול ארון משרדי אפילו אם אין מנעול קיים נעשה הכנה להתקנה של המנעול הרצוי.

הפסיקו להיות  מודאגים מאבטחת התיקיות והציוד המשרדי, המנעולן המנוסה שלנו בהחלט יוכל לשמור על הארוניות במשרד נעולות תחת מפתח ואגב מפתח כמובן שנתאים את המפתחות לכל הארוניות והמנעולים בשולחנות המשרד לפי רצונכם באמת.

כיצד להחליף מנעול תיבת דואר של דירה
הזמינו מנעולן תיבת דואר שיפתח ויחליף את מנעול תיבת הדואר אם אינכם יכולים לעשות זאת בעצמכם .עדיין רוצים לנסות לבדכם נסייע לכם בטלפון הסבר מפורט
דילוג לתוכן