תיקון ידיות ודלתות פנים וחוץ מגוון ידיות מעוצבות

זקוקים לסיוע בהחלפת ידית ומנעול לדלת? ידיות לדלת כניסה או תיקון דלת ממ"ד "שילד" מנעולנים שמבינים בחשיבות ובפשטות לפתוח דלתות

תיקון ידית ישנה בדלת כניסה - החלפת ידית ולשונית בדלת ישנה

ידיות לדלתות פנים תיקון והחלפה לכל סוגי הדלתות- ידיות מעוצבות בסגנון מודרני

לוגו של שילד מנעולן

צריך להחליף ידית לדלת? הגעת למקום הנכון

החלפת ידית לדלת מבלי להזמין מנעולן כמובן שאפשרי תבדקו מה מתאים לפי סוג הדלת ובמגוון עיצובים ופרזול המתאים לכם. צריכים עזרה בביצוע המשימה שילד מנעולן דלתות ותיקונים נשמח לעזור 

החלפת ידיות לדלת

אחד החלקים החשובים ביותר בכל דלת הוא כמובן הידית שלה. מלבד העובדה שהידית אחראית על סגירה תקינה של הדלת, היא גם מהווה פריט בעל משקל לעיצוב של החלל שבו הדלת מותקנת.

פגיעה בידית היא דבר שכיח מאוד, וכמובן שכאשר היא מתרחשת אתם לא צריכים להחליף את כל הדלת. אז הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על החלפת ידיות לדלת.

ידיות לדלתות

בניגוד למה שאתם אולי חושבים, המנגנון של הדלת מורכב ממספר חלקים יחסית גדול שכולם יחד אחראים על הסגירה והנעילה של הדלת בצורה תקינה. לידית יש תפקיד חשוב מאוד בהקשר הזה, והיא אחראית על הסגירה של הדלת בצורה תקינה.

לאור זאת, החשיבות של תקינות הידית ברורה לכולם

יתר על כן,בשל העובדה שהידית בולטת באופן פיזי מהדלת היא גם בולטת לעין של מי שמביט על הדלת ולכן אם העיצוב הוא עניין שחשוב לכם, אתם חייבים לתת את הדעת על הידית של הדלת, לא פחות מאשר על העיצוב של הדלת עצמה.
כמובן שכל אחד מהשיקולים הללו יכול להיות סיבה מצוינת מדוע אנחנו נדרשים בשלב מסוים להחליף את הידית של הדלת.

מתי נדרש תיקון ידיות של דלת?

תיקון ידיות לדלת - הידית של הדלת לא נפתחת כמו שצריך בהרבה מצבים נדרש לתיקון וחיזוק החלקים, במידה וחלקים מהידית נפגמו נדרש לחלק חדש במנגנון הידית המנעולן יפרק את מגן הצילינדר ,הידיות והפרזול זו גישה בטוחה ויעילה לא לגרום נזק לאביזרים שאנו לא מחליפים, וכאלה שנתקין בחזרה.

עבודת הביצוע בתיקון הידיות או לשם הבהרה כדי להגיע למנגנון הנעילה המנעולן יוריד את הידיות והפלטות כדי לתקן את המנגנון זו דרך הגישה אליו. 

תיקון והתקנת ידיות בבית

חיתוך וכיוון דלת ראשית ופנימית שילד מנעולן דלתות

תיקון והחלפת ידיות

מה חשוב לדעת בעת החלפת ידית

החלפת הידית בדלת נצרכת בעיקר בשני המצבים הבאים:

1. מה קרה איך הידית נפגעה

הידית היא אחד המנגנונים הרגישים ביותר בדלת בשל העובדה שהיא 'עובדת' כל הזמן. לאור זאת, השחיקה שלה יכולה להיות גבוהה במיוחד, והיא גם יכולה להיפגע מסיבות שונות. במקרים הללו אתם נדרשים להחליף ידית כדי שהידית של הדלת שלכם תעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

הפגיעה בנעילה יכולה לבוא לידי ביטוי בשלל צורות, לרבות יציאה של הידית מהמקום, סגירה לא תקינה של הדלת עקב פגיעה בידית או קושי בעת הפתיחה של הדלת.

2. שיקולי עיצוב

לעיתים, גם אם הידית עובדת מצוין, אתם תחליפו אותה כדי לשנות במעט את העיצוב של הדלת בלי להחליף אותה לגמרי. החלפה של הדלת היא תהליך מורכב יותר שכמובן גם עולה לא מעט, ולעיתים די בהחלפת ידית כדי להשיג את המטרה העיצובית שבה אתם מעוניינים. היום ישנן מגוון עיצובים ופרזולים מדהימים ואפילו ציפוי טפט לדלת בעיצובים מרהיבים כדאי להתרשם.

צריכים להחליף ידית לדלת? על מה חשוב להקפיד

אמינות ומקצועיות לפני הכל 
בשל הרגישות הרבה של מנגנון הנעילה של הדלת בכלל ושל הידית בפרט, בעת תיקון ידיות יש לעשות שימוש באיש מקצוע שמומחה בתחום. אל תתפתו לנסות לבצע את תיקון הידיות בכוחות עצמכם כיון שאתם עולים להסב למנעול נזק כבד יותר מה שיוביל אתכם בסופו של דבר להוציא כסף רב על תיקון של מנעול הדלת כולו.

חשוב שבעל המקצוע שאותו בחרתם יבין קודם כל בצורה מדויקת מה הבעיה שיש בידית, והאם ניתן לפתור אותה גם בלי להחליף את הידית כולה. לכן חשוב מאוד לבחור בעל מקצוע אמין שידווח לכם באופן מדויק מה בדיוק העבודה שאותה צריך לעשות בדלת שלכם.

הצעת מחיר ובחינת היצע
דרשו ממספר בעלי מקצוע הצעות מחיר על העבודה שלהם כדי להיות בטוחים שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם. אם אתם מחליפים ידית מטעמים עיצוביים, מומלץ להיעזר במצב פנים שמכיר את התחום ויוכל לעזור לכם בבחירה של הידית הנכונה. מעצבים גם יהיו בקיאים בצורה טובה יותר בהיצע העומד לרשותכם כאשר אתם רוצים לבחור ידית.

המחיר של החלפת ידית בדלת כניסה ממוצעת הוא החל מ 300 ₪. עם זאת, המחיר יכול להשתנות ביחס לסוג הדלת וכמובן ביחס לידית שאותה בחרתם. 

עם זאת, כיון שמדובר בדלת שלכם לא בטוח שהדבר הנכון הוא לחפש את המחיר הזול ביותר. בסופו של דבר מדובר בביטחון שלכם, ואולי זה לא המקום הנכון לנסות ולחסוך בו.
בחרו ידית שמתאימה לדלת שלכם הן מבחינת עיצוב וכמובן שגם מבחינת בטיחות. בעל מקצוע טוב שיתקין לכם אותה, יחסוך לכם הרבה כסף בעתיד וכמובן שגם עוגמת נפש מיותרת.

לסיכום
החלפת ידית של דלת יכולה להתרחש הן בשל פגיעה מסוימת בידית וכמובן בשל רצון לחדש את העיצוב של הדלת מבלי להחליף אותה. בחרו איש מקצוע אמין ומיומן שיעשה לכם את העבודה בצורה איכותית.צרו קשר עם שילד מנעולנים מומלצים שרות ואיכות במחירים הוגנים.

ידית תקולה והדלת לא נפתחת? איך זה עובד
הדרך הטובה ביותר לתקן דלת שלא נטרקת או תקועה עם הלשונית של הידית צרו קשר עם מנעולן לתיקון הדלת והידיות
דילוג לתוכן