החלפת צילינדר רב בריח
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

החלפת צילינדר רב בריח

 דלתות ומוצרי נעילה מהמובילות והבטוחות ובישראל!  מתעניינים להחליף דלת ומנעולים בחדשים בהחלט שווה לבדוק את מוצרי רב  בריח בדלתות כניסה ופנים כולל 5 מפתחות

המפתח לא נכנס למנעול ? שירות פריצה למנעול רב בריח

המצאות חדשניות גם באבטחה הגבוהה במיגון המשפחה, בעיצוב חדשני לדלתות ומוצרי אבטחה לעסק

לוגו של שילד מנעולן

החלפת מנעולים וצילינדרים בדלתות רב בריח

לרב בריח יש פטנטים על חלק גדול ממוצריה והחברה אפילו מונפקת בבורסה כך שאמינות מוצרי הנעילה ללא דופי. ספק מנעולים ודלתות והמון מוצרים נלווים להגנה וביטחון שילד כחברת מנעולים מספקת ומתקינה מוצרי נעילה מבית רב בריח

רב בריח ידועים ומוכרים בתחום

הנושא מחולק ל 2 הבחירה בדלת רב בריח היא הבחירה הנכונה וההגיונית ביותר עבור מי שרוצה לספק לבית או לעסק שלו בטחון מלא. על מנת לשמור על תפקוד מלא של הדלת והמנעול לאורך זמן, יהיו מקרים בהם נצטרך להיעזר בשירותיו של מנעולן מוסמך ומקצועי על מנת להחליף מנעול או צילינדר בדלת.
החלפת צילינדר או מנעול תתבצע בכמה מקרים, כמו איבוד של מפתח, הגעה לדירה חדשה, בעיה במנגנון הצילינדר הנובעת מצילינדר חסום לכניסת המפתח, שבירה של מפתח בתוך בית המנעול ועוד.

כיצד נבחר מנעולן מקצועי?

החלפת מנעול היא הליך מורכב הדורש ידע, ניסיון ומומחיות בעולם המנעולים. מכיוון שרב בריח היא דלת בעלת מנגנון יחסית מורכב, תהליך ההחלפה כולל הסרה של פרזול הדלת, שליפה של המנגנון הישן והחלפתו מחדש, כשלאחר מכן יאטום המנעולן את הדלת בצורה המקורית. כיוון הדלת אחרי החלפת המנגנון הכרחי מסיבות בטיחות שונות תדאגו שנעילת הדלת על בריח וטריקה מלאה מתבצעת בתהליך הסגירה. 

צוות המנעולנים של שילד הוא מורכב אך ורק ממנעולנים מקצועיים ומנוסים, המתמחים בהחלפה של צילינדרים ומנעולים בדלתות רב בריח. אנו שמים את השירות המקצועי והאדיב מעל הכל.

הקפידו שזה רב-בריח מקורי!

אז יכול להיות שהחלטתם, כמו רוב המשפחות בישראל, לצייד את דלת הבית שלכם במנעול רב-בריח. לא סתם עשיתם את הבחירה הזאת – מנעול רב בריח נחשב לאחד המנעולים הטובים ואמינים בארץ, ובכלל.

עם זאת, בשילד מנעולנים ממליצים: כדי שהמנעול יעבוד כמו שצריך, שלא יהיו תקלות, הפתעות, או אי נעימויות אחרות – מומלץ לקנות רק רב-בריח מקורי! קניה של חיקויים זולים היא בדיוק המתכון למנעול תקוע המשאיר אתכם תקועים מחוץ לבית.

כדאי גם, כמובן, לבדוק אם המנעול חדש ובאריזה מקורית – אם הוא לא, אינכם יודעים למי יש גישה אל המפתח שלכם או מה איכות המנעול!

בעיה במנגנון ? תיקון מנגנון רב בריח

החלפת צילינדר לדלת רב בריח ע"י מנעולן

מנגנוני נעילה לדלתות כניסה

צילינדר רב בריח מחירים

כשקונים צילינדר רב בריח, חשוב לדעת שיש הבדל בין סוגי הצילינדרים – צילינדר דינאמיק, העולה כ- 300 שקלים, כולל הרכבתו, המאפשר הגנה טובה על הבית. לעומתו, קיים צילינדר דינאמיק פלוס, שילוב פינים המאפשר גם הגנה נגד קידוחים, והעולה כ-100 שקלים יותר.

לבסוף, ב- 100 שקלים נוספים, תוכלו לרכוש צילינדר לוקסיס, המכיל כרטיס שכפול, בלעדיו לא ניתן לשכפל את המפתח, ובכך מגן עליכם משכפול מפתחות.

כמוהו גם צילינדר מוגן הפטנט טרילוקס החדש של רב-בריח  אך, אם אתם רוצים שהמנעול יעבוד ולאורך שנים – חשוב שההתקנה תהיה מקצועית ונכונה! לכן, כדאי לפנות אלינו – שילד מנעולנים – אצלנו תוכלו לרכוש את הצילינדרים במחירים הוגנים, ולקבל התקנה מקצועית ויעילה שתגן מכל פורץ!

צילינדר חכם של רב בריח לוקאפ

אם במקרה אתה בעל בית שמאבד באופן תמידי דברים כמו המפתחות שלך, עליך לבדוק החלפת צילינדרים (מנעולים) בדלת רב בריח ואף לשקול להחליף למנעולים חכמים ללא מפתחות. או בשילובים על ידי מנעול טביעת אצבע ומפתחות הם עובדים בצורה מושלמת כדי לחסוך לך זמן וכסף.

תוכן היתרונות ל מנעול חכם בכללי ושתיי משפטים על הלוקאפ של רב בריח

צילינדר רב בריח לוקסיס - ​צילינדר LOCXIS שווה ביטחון

צילינדר רב בריח לוקסיס  רב בריח הוא מוצר כחול-לבן
צילינדר איכותי מבית רב בריח הנחשב והנו ברמת אבטחה גבוהה מאוד מאובזר ב10 פינים טלסקופים ובנוסף לפינים צפים מוגן בפריצה שקטה מכל הסוגים בעל 5 כוכבי מיגון, מוגן קידוח עם כרטיס לשכפול מפתחות מותקן ברוב הדלתות החדשות שווה בהחלט.

 לוקסיס הינו צילינדר איכותי של חברת רב בריח המותאם להתקנה בכל דלת שמופעלת על ידי מנגנון מופעל לשונית . החלפת מנעול לוקסיס על ידי מנעולן מקצועי במחיר אטרקטיבי.

חברת רב בריח דלתות מנעולים ומוצרי נעילה
צריכים דחוף מנעולן מקצועי? שילד שירות מקצועי לדלתות ומנגנונים של רב בריח במוסדות ובנייני מגורים מכל הסוגים התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן