החלפת צילינדר פלדלת
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

החלפת צילינדר פלדלת

פלדלת מנעולים לדלתות כניסה המלצות לצילינדר איכותי 

שירותי החלפת מנעולים אנו מציעים החלפת צילינדר תקול או תיקונו

בעזרתו של בעל ניסיון נסייע לכם לבחור את המנעול המתאים מכל הבחינות

לוגו של שילד מנעולן

מנעול ראשי לדלת כניסה פתרון נעילה מותאם

אנו מתמחים בשירותי מנעולנות למגורים במיוחד בדלתות פלדלת מבית רב בריח התקנה או הוספה של מנעול עליון כספת בדלת על ידי מנעולן מנוסה  שירות אדיב ואחריות מלאה

החלפת צילינדר פלדלת על ידי מנעולן

רוצים להחליף את מנעול הפלדלת שלכם מכל סיבה שהיא הטכנאים שלנו מתמחים בהחלפת צילינדרים מבית פלדלת בכל הדלתות עם הכשרה מיוחדת שניתנה להם.

ביטחון הוא חלק חשוב מאוד בחיינו ובהתחשב בכך שאנו מנסים כמיטב יכולתנו להגן עליך. אנו מספקים את שירותי החלפת המנעולים בדלתות פלדלת בבית ובמשרד הגנה ברמה הגבוהה ביותר.

מתי צריך להחליף צילינדר?

ישנם כמה מצבים בהם נרצה לבצע החלפה של הצילינדר בגוף המנעול. נפרט כעת על כמה מהם –
מפתח לא נכנס/לא מסתובב – הכנסת המפתח לאורך זמן מכניסה לגוף המנעול חלקיקים ואבק, מה שמוביל בתורו לסתימת החריצים או לשחיקה של חלקי המנעול. כך יוצא שכל ניסיון לפתוח או לנעול את הדלת מלווה במאמץ רב, או לא עובד כלל. ניתן לשמן את גוף הצילינדר, אך זהו רק פתרון זמני.


מפתח נשבר בצילינדר – לעיתים קרובות, הכנסה לא זהירה או מהירה של המפתח עלולה לגרום לשבירה שלו בתוך גוף הצילינדר. במקרה כזה כמעט ולא ניתן לשלוף את שבר המפתח החוצה.


כניסה לבית חדש– כאשר נכנסים לבית או דירה חדשים, לא ניתן לדעת אצל מי קיים מפתח נוסף שפותח את הדלת. במקרה כזה חשוב לא להסתכן להחליף את הצילינדר ולהצטייד במפתח חדש.


איבוד מפתח – כשאנחנו מאבדים מפתח, איננו יכולים לדעת מי יאסוף אותו ולאיזה ידיים הוא יגיע, ואם הוא יגיע לבית שלנו. על מנת לנקוט משנה זהירות, נחליף את הצילינדר והמפתח האבוד כבר לא יהיה רלוונטי.

החלפת צילינדר ומנגנון מחיר

צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק

החלפת צילינדר בדלת

התקנת צילינדר בדרגת מיגון גבוהה

אחד הדברים שהכי חשובים לכל אדם, הוא תחושת הביטחון שלו. ותחושה זו חשובה במיוחד במקום בו אנו מבלים את רוב שעות היום שלנו, ואליו אנחנו הכי קשורים מבחינה רגשית – הבית שלנו. בבית שלנו אנו צריכים לדעת בביטחון גמור כי לא יכנס אף אדם בעל כוונות זדון מכל סוג.

על מנת להבטיח את תחושת הביטחון של בני הבית, עלינו לבחור במנעול צילינדר איכותי, ולא להתפשר על רמת המיגון הגבוהה ביותר.

מכיוון שצילינדר הוא החלק החשוב ביותר בגוף המנעול שלנו, הוא למעשה שומר על מנגנון הדלת יציב ועמיד לפריצות לאורך זמן. צילינדר איכותי הוא למעשה הערובה שלנו כי הבית שלנו מוגן מפני פריצה.

סוגי צילינדרים במיגון High-Security 
קיימים בשוק המנעולים כמה סוגי מנעולי צילינדר שונים, שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות על פני האחרים בנוגע להתקנה ולתחזוקה. חברת רב בריח, שהיא החברה הנפוצה ביותר להתקנת דלתות כניסה לבתים, עושה שימוש בכמה סוגים של צילינדרים, על מנת להבטיח את רמת המיגון הגבוהה ביותר האפשרית לדלת.

כמה עולה החלפת צילינדר בדלת פלדלת?

כמה עולה החלפת צילינדר בדלת?

החלפת צילינדר היא פעולה חשובה מאוד, המבטיחה את שלום בני הבית ואת הבטחון שלנו במקום החשוב לנו ביותר. כאשר אנחנו מגיעים למצב בו אנו נצטרך להחליף את צילינדר, נרצה שאך ורק המנעולן המקצועי והמנוסה ביותר יעשה זאת, מכיוון שהביטחון שלנו תלוי בזה.
מחיר החלפת הצילינדר מורכב מכמה גורמים:

עבודת המנעולן עצמה, והמנעול אותו אנו בוחרים לרכוש שיחליף את המנגנון התקול או הפגום.
חשוב לזכור כי עדיף לרכוש מנעול וצילינדר איכותי יותר, גם אם המחיר עלול להיות מעט יקר מהחלופות האחרות.

מנעול איכותי יחזיק לכם שנים ארוכות, כך שבחישוב של ההוצאות לאורך זמן, הוא למעשה יחסוך לכם כסף. זאת בנוסף לעובדה שהוא מעניק בטחון רב יותר לבני הבית.

 

המנעולן שלנו יעזור לך 24 שעות
תהליך החלפת הצילינדר כולל הסרה של פרזול הדלת, פתיחת מנגנון המנעול, החלפה של הצילינדר, ואז כמובן החזרה של כל חלקי המיגון למקום בחזרה. אנחנו בשילד מנעולנים מבטיחים לספק לכם את העבודה המקצועית ביותר בתמורה למחיר הוגן והאטרקטיבי ביותר בשוק.
דילוג לתוכן