החלפת צילינדר מולטילוק פתרון נעילה חדשני

בואו נתחיל עם איך אתה הולך לאבטח את הבית שלך. מנעול חזק הכולל מערכת פינים טלסקופיים פתרונות נעילה ברמת ביטחון גבוהה. אם כן זו הדרך הנכונה והבטוחה להיות מאובטחים בבית ובחנות. נדאג להכין מפתח אחיד לכול המנעולים בבית ובדלתות המשרד מנעולים בעלי מיגון מתקדם וחדשני.

פריצת מנעולי מולטילוק ידוע שהם מנעולים חזקים וקשים לפריצה

צילינדר אמין ואיכותי מספק הגנה משופרת נגד פריצה - שילד פתרונות אבטחה

לוגו של שילד מנעולן

לקוחותינו סומכים עלינו מנעולים וצילינדרים רק אצלנו

 כאשר לקוחותינו מעוניינים להוסיף הגנה נוספת לעסק או לבית. אנו ממליצים ומתקינים מנעולים איכותיים תקראו ותבינו את ההמלצות שלנו לגביי עדיפות ורמת אבטחה איכותית תשאירו לנו את המחיר אנחנו נדאג שתקבלו את האבטחה שאתם רוצים.

צילינדר מולטילוק מוגן פריצה

החלפת דלת הכניסה שלך יכול להיות פשוטה כמו שכבת צבע חדשה על הרהיט העתיק שלך וכמו גם שדרוג רמת האבטחה בדלת והחלפה של הצילינדר באיכות ובהגנה לה אתה מצפה.

 פרויקט זה ניתן לטפל בקלות בשעת אחר הצהריים וכדי לעזור לך לבחור ולהבין טוב יותר נראה לך צילינדרים מומלצים כמו מולטילוק המוגן נגד פריצה ושכפול כדי לענות על צרכי האבטחה ותתחדשו במנעול בריח חדש. 

מה המחיר עבור החלפת צילינדר מולטילוק?

מוצרי מולטילוק נחשבים ונמכרים בעולם רמת האבטחה והקושי לפרוץ דלתות בהן מותקן מנעול מולטילוק ממנעולים מכניים ועד מנעולים אלקטרוניים חדישים לכל מטרה.

כמובן שבמוצרי המנעולים של מולטילוק ישנם מוצרים רבים המתאימים לדלתות ומשימות שונות וכן צילינדרים ברמת אבטחה שונה ולכן המחירים שונים,
מחיר צילינדר מולטילוק יעלה כ-250 ₪.

צילינדר מולטילוק MT5 המומלץ

עברתם לדירה חדשה רצוי ועדיף להחליף את הצילינדרים במפתחות חדשים. עוד סיבה להחלפת צילינדר מולטילוק לאחר פריצה, הכי בטוח להניח שהמפתחות נופלים לידיים הלא נכונות ולכן צריך להחליף את כל מנעולי הדלתות. מומלץ צילינדר מולטילוק MT5 מחיר מבצע!!! מתאים לרוב הדלתות מנעול זה מגיע עם  כרטיס שכפול והגנה מפני פריצה שקטה כולל התקנה ו 3 מפתחות 550 ₪.

החלפת צילינדר מולטילוק מוגן פריצה שקטה

3 צילינדרים מומלצים MTL™800 , אינטראקטיב ו MT-5

החלפת צילינדר מולטילוק

צילינדר מולטילוק MTL800 המתקדם

אחד הצילינדרים המומלצים והנמכרים ביותר הוא צילינדר מולטילוק MTL800 המתקדם ביותר בתחום הנעילה עם מפתחות פטנט ייחודיים ועיון קצר במפרט ותבינו עד כמה אתם מוגנים איתו. תוכלו לישון בשקט בידיעה שאף פורץ לא יתעסק עם זה עם מנגנון הגנה משולש עם פינים טלסקופיים, מערכת מסילות וסיכת אלפא מפוצלת חדשנית, מוגנת מפני פריצה בדרישות High Security. לפורץ אין מה לנסות את הבית שלך.

צילינדר mtl800  מתאים לדלתות פלדה אפשרי לרכוש אותו עם מפתח בשני הכיוונים מחירו כ 360 ₪.

צילינדר מולטילוק אינטראקטיב

צילינדר מולטילוק אינטראקטיב הוא צילינדר פטנט בעל תכונות טובות באופן כללי, בעל שתי מערכות נעילה וניתן להזמין בכל הגדלים.
צילינדר מותקן בדירות ובתים רבים, אך מאז פיתוחו נכנסו צילינדרים חדשים ואלקטרוניים לשוק הישראלי. לכן התבקש פיתוח בחדשנות גם בתחום המכאני כמו הצילינדרים שהוזכרו לעיל. מנעול בעלות של 200 ₪ עד 250 ₪

המנעולן שלנו איתך שירות חירום מיידי.
אם יש לך מקרה חירום התקשר לטכנאי מנעולן מהימן עם זמני תגובה מהירים! אנו מפעילים שתוף פעולה עם עשרות מנעולנים ממש באזורך ובקרבתך נגיע במיידי תתקשרו עכשיו למחיר בטלפון
דילוג לתוכן