מנעולן לבתים - מנעולן הוגן מקצועי

פתרונות אבטחה דלתות חוץ ופנים ומנעולים אנו מציעים ייעוץ חינם בנושא אבטחת הבית כדאי לבדוק ולקבל תשובות

מנעולן פועל בשיתוף וועדי בניינים בדיקת בניין דירות בחינם לכל הדיירים

בדיקה ללא עלות לתקינות הדלתות והמנעולים החלפה ותיקון במקום בתיאום מראש

לוגו של שילד מנעולן

מצא מנעולן בקרבת המיקום שלך

שירותי מנעולן לבתי מגורים לכל סוגי הבתים והדלתות, בעלי הדירות והשוכרים תרגישו בטוחים אתנו חברה אמינה ואחראית לשקט וביטחון בביתכם

מנעולן לבתי דירות הזמינו מנעולן מומלץ ובראש שקט

מתי נזדקק לשירותיו של מנעולן לבתים? גל הפריצות המתגבר ברחבי הארץ גורם לכולנו לחפש דרכי אבטחה שיגרמו לנו להרגיש מוגנים בביתנו שלנו. שילד מנעולנים מציגה: כל הפתרונות והטיפים שיעזרו לנו לשמור על הבית שלנו

מנעולן - לבתים ודירות מוגנים
פריצה לבתים היא אחת העבירות הנפוצות ביותר בישראל. נתונים של משטרת ישראל מעלים שיעור מטריד של פריצות לבתים בכל אזורי הארץ, כאשר תל אביב וערים נוספות במרכז הן המובילות במספר הפריצות לשנה.
פילוח הנתונים של הפריצות מראה ממצאים חשובים. ניתן ללמוד מהם רבות על העדפותיו של הפורץ הממוצע, ואיך ניתן להתגונן ממנו.

אל תעשו להם חיים קלים. הפייבוריטים של פורצים:
- השעות: בין 3 ל-5 לפנות בוקר
- הבתים: בתים מוקפים בגדרות וצמחייה
- הרכוש: מזומן, כרטיסי אשראי, תכשיטים, כלי ערך
- בניין דירות: קומה נמוכה, חלון לא נעול, והכי טוב - חלון לחדר שינה
-הם לא מפחדים: מערכת אזעקה ומצלמות אבטחה לא מרחיקות את הפורצים המיומנים לפורצים מומחים לוקח זמן קצר מאוד לנטרל את המצלמות ולהסתובב בבית מבלי שהאזעקה תחוש בהם
מתוך כלל מקרי הפריצות בישראל, פחות מ-10% מהמקרים נגמרים בהפי-אנד.

לרוב, המשטרה כלל לא מאתרת את הפורץ. בעוד שעבור המשפחה מדובר בנזק לרכוש, בטראומה ובמשבר אמון, עבור המשטרה זהו עוד אירוע פריצה שנרשם אצל היומנאי.

בקיצור, אפשר להבין מדוע תחום המנעולן זוכה להתפתחות כה מהירה. אנשים מחפשים אחר פתרונות אבטחה שיגנו על הבית שלהם. מגפת הפריצות בשלבי עלייה המתמשכים וגואים גורמים לכולנו להבין: אין מנוס מלמנוע. צריך לעשות הכל כדי להגן על הבית שלנו.

ככה שומרים על הבית מניעה והגנה מבטיחים ביטחון

המסקנות שהובאו למעלה יכולות ללמד אותנו לא מעט על מצבי סיכון שבהם נשמור במיוחד על הבית. בכל מצב, יש דרכים יעילות יותר ופחות, וגם על מידת היעילות של פתרונות אבטחה שונים ניתן ללמוד מהנתונים של משטרת ישראל.

הימנעו מהברור מאליו  הפורצים חושבים כמונו  אפשר להחביא את המפתח בקלות מחוץ לבית, בארון החשמל או מתחת לשטיח - אם זה היה נכון זה לא היה מיתוס. כי כל הרעיון במחבוא זה מקום מפתיע וסודי, אך הסוד הגלוי הזה מוכר לכל אחד וגם לגנבים.

את המפתח יש להסתיר במקום מקורי או להפקיד בידיים מהימנות אצל שכן וקרוב משפחה

מפתחות לדלתות בחדרים ומשרדים

כעת נעבור לטיפים יעילים: שילד מנעולנים מסבירה איך ניתן לאבטח את הבית.
מנעול חזק בביטחון ובהגנת שכפול
ככלל, מנעולים מורכבים ומתקדמים יעילים יותר ממנעולים פשוטים. ככל שהגנב מתעכב יותר בפריצת המנעול, כך סיכוייו להיכשל גוברים. גנבים מיומנים מודעים לכך, ונרתעים ממנעולים מאתגרים.

ככל שנוסיף למנעול מרכיבים שיקשו על הפריצה שלו, הבית שלנו יהיה מוגן יותר. זה יכול להיות מנעול צילינדר עם כרטיס שכפול, שיעיל בהרבה לעומת מנעול צילינדר פשוט. תוספת של מנעול עליון (מנעול כספת) הוכחה כיעילה אף היא.

מנעול דיגיטלי חכם הוא המנעול המרתיע ביותר עבור גנבים. לא פשוט לפרוץ אותו, וגם מי שיודע איך לעשות זאת, לוקח בחשבון שזה תהליך ארוך שנמשך כ-50 דקות. בקיצור, גיהנום לגנבים.

המפתח הוא העיקר
שילד מנעולנים מדגישה, שלמרות שלמנעול נודעת חשיבות עיקרית, אסור לזלזל גם במפתח! העיקרון במפתח הוא אחד ויחיד - אל תחשפו אותו אף פעם לזרים. כשאתם בבית, דאגו שהוא יהיה מוצנע בכל עת, ובמיוחד אם יש אורחים. מחוץ לבית, אל תשאירו אותו במקום גלוי או בילקוט של ילדיכם.

מתי נדרש להזמין שירות פריצת דלתות?

הבית הוא המקום אליו אנו מייחלים לחזור. מה קורה כשהוא ננעל בפנינו?
לא כיף שזה קורה בגללנו: שכחנו את המפתח בפנים, איבדנו אותו או שברנו אותו בדלת.
במקרה כזה אנו זקוקים לשירותיו של פורץ מקצועי, שיפתח לנו שער בעת נעילת שער.

גם כאן, מסבירים לנו בשילד מנעולנים, חשוב להיעזר בנו המנעולן הנאמן שלך שאחת מהמיומנויות שלנו היא פריצה לדלתות בתים, תיקון דלתות והחלפת מנעולים.

עוד משהו שישמח אותנו: שילד מנעולנים מבהירה שאין מקום לתחושות אשמה במקרה כזה, זו טעות כ"כ נפוצה שאנו נקראים לחילוץ פריצה של בית או דירה כל הזמן. "אנשים שוכחים, מאבדים ושוברים מפתחות על ימין ועל שמאל", מסבירים לנו בשילד, מה שחשוב להתקשר אלינו המנעולן הנאמן שיעשה עבודה מהירה וגם זהירה, כדי שהדלת והמנגנון שבפנים לא ייפגעו. 

שילד מנעולנים מומלצים נסייע לכם בפתרון כל סוגי הבעיות והתקלות של הדלת בבית 

מחפשים צילינדר או מנעול לדלת הכניסה שלכם?

מעוניינים לשדרג אבטחה בדלתות הבית מכל סיבה, נגנב לכם המפתח החליפו צילינדר לאלתר. התחדשתם בדלת חדשה הוסיפו מנעול חכם (קודן) להשלמת  עיצוב המראה המודרני ולמקסימום ביטחון היכן שתהיו תוכלו לפתוח ולנעול את הדלת.

בקיצור הבנתם. האפשרויות רבות גם מהצד הטכנולוגי רבות ומאפשרות רמת חיים והגנה על מה שחשוב הבית והילדים. לייעוץ טלפוני התקשרו שילד שרותי מנעולן ופריצה אנחנו הכתובת עבורכם מסביב לשעון.

כמה עולה מנעולן לבית פרטי ולדירה?

התקנה מקצועית של מנעול אלקטרוני לבית

החלפת צילינדר לדלת ראשית

מתי ניעזר במנעולן לבתים? הנה 3 סיבות להחלפת מנעול לדירה

- בעת מעבר לבית חדש, נתקין מנעול מובנה בדלת הראשית, בדלת חדר השינה, במרפסת ובחלונות הרלוונטיים
- בעת מעבר לבית שאינו חדש, נחליף את הצילינדר של המנעול הקודם. אנו אמורים להיות בעלי הגישה היחידים לבית!
- אם שכפלנו את המפתח יותר מדי, או שמרגיש לנו שאנשים רבים מדי נחשפו אליו

התקנת צילינדר פרופיל מתאים לדלתות כניסה

דלתות ואביזרים ‏מנעול ‏צילינדר מנגנון גלילי כפול נעילה ופתיחה על ידי סיבוב מפתח כפול ב- 360.

עדיף לדעת מה מגן על הדלתות שלכם ולשדרג במידת הצורך למנעולים חזקים ומעודכנים המבטיחים שקט בידיעה שאף פורץ לא ינסה לפרוץ את המנעול שלכם ויש כאלה צילינדרים רוצים לדעת עוד שאלו אותנו. הקפידו על רכישת מנעולים איכותיים בעת הקניה לנו יש המלצות מנעול EVVA , MTM אינטראקטיב , מנעול MTL 800 , רוב המנעולים תוצרת כחול לבן מוגנים נגד פריצה בדרישות High Security, רמה 5.

שילד מנעולנים נבקש זיהוי והוכחת בעלות או חוזה שכירות לפני כל פריצה

אימות הבעלות על הנכס הכרחי וחשוב על מנת להבטיח שהמבקש את שרות המנעולן. אינדיקציה שהוא הבעלים או מורשה לשהות בנכס (דירה, בית, חנות) לרוב רישיון נהיגה המציג את השם והכתובת של הנכס.

צריכים מנעולן? כמה לשלם למנעולן עבור שרות פריצה
מחיר פריצת דלת טרוקה 150 שקל, נעולה 250 שקל תלוי בדלת שלחו הודעה ונסביר
דילוג לתוכן