מנעולן במזכרת בתיה

מחפשים מנעולנים מקומיים ממש באזור המגורים שלכם אנו כאן במזכרת בתיה, עם שילד מנעולנים לא תחכו. נגיע אליכם במידי בכל שעה שירות מקצועי ואדיב.

מנעולן במזכרת בתיה ושכונותיה שירות תוך 20 דקות

אנו מספקים פתרונות אבטחה מותאמים אישית שיעזרו לך להגן על משפחתך ועל רכושך.

שירותי מנעולן במזכרת בתיה שנו את חייכם לבטוחים יותר

שילד חברת מנעולן ניידת חירום במזכרת בתיה
כאשר אתה צריך מנעולן נייד במזכרת בתיה, אנו מקווים שתשקול אותנו עבור השירותים שלנו המחירים שלנו תחרותיים. מוזמנים להתקשר ולבדוק

שירות מנעולן במזכרת בתיה

יש כל כך הרבה דברים שמנעולן מסוגל לעשות, למעשה, הוכשרנו וצברנו ניסיון בתחום ולא קשה להאמין שיש לנו את כל הכישורים הללו. 

אנחנו תמיד כאן בשבילך כדי לוודא שאתה מקבל את איכות השירות שאתה רוצה ושמגיעה לך. הרשו לנו להראות לכם מהי התקנת מנעול איכותית המלווה בפריצה מקצועית.

מנעולן במזכרת בתיה, יש לנו צוות של טכנאים מנעולנים מוסמכים בהכשרה וניסיון. אתם יכולים לסמוך עליהם גם בעבודה המאתגרת ביותר.

טכנאי המנעולנים שלנו גאים ביכולות הביצוע ובפתרונות שהם מסוגלים לעשות עבורכם וזה ברור מהאופן שבו הם מטפלים בכל עבודה שהוטלה עליהם.

התקנת מנעול עליון - מנעול כספת בריחים במזכרת בתיה

מנעול ג'ואל זה לא המנעול הרגיל שאנחנו מכירים, הנמצא בתחתית הדלת ונפתח באמצעות מפתח הבית שלנו – אלא מדובר במנעול מיוחד, נוסף על המנעול הרגיל, הננעץ בבריח הדלת (לכן הוא גם נקרא "מנעול עליון").

מדובר במנעול חזק במיוחד, המשמש גם לנעילת כספות. אם אתם מעוניינים להתקין מנעול כזה, ולהרגיש בטוחים ומוגנים לגמרי – אתם מוזמנים לפנות אלינו, שילד מנעולנים, ואנחנו נמכור ונתקין לכם מנעול שכזה במקצועיות ואדיבות.

התקלקל לכם המנעול? אל דאגה! אנחנו מתמחים גם בפריצת מנעולים מסוג זה!

צילינדר מוגן פריצה שקטה

בתחום המנעולים צילינדרים והבריחים לדלתות, יש כאלה שנותנים סיכויים נמוכים לגנבים המנסים לפרוץ ללא הפסקה. צילינדרים כמו מולטילוק או צילינדר אקסרה הצרפתי ישנם גם מנעולים חכמים  המתאימים מאוד לדלתות הדירה שלכם קלות לתפעול - השמות האלה מכניסים בפורצים פחד הם ינסו ללא הצלחה ויברחו אחרי ניסיון קצר.

מנעולי דלתות בעלי אבטחה גבוהה הם זן שונה מהמנעולים הרגילים האופייניים שאתה מוצא בחנויות לחומרי בניין .

היכן שהמנעולים \צילינדרים האלה באמת זורחים ומחדשים אלה הפטנטים הנפלאים באבטחה מלאה עמידים בפני בפריצה שקטה, ומספקים שליטה מצוינת בייצור מפתחות עם כרטיס זיהוי בלבד.

למה להחליף צילינדר בדלת?

פרצו לכם לבית ואתם מחפשים התקנת צילינדר מוגן פריצה? כזה שלא ניתן לפרוץ או לשכפל מפתח שאבד ו או נמצא אצל מישהו שלא החזיר לכם אותו.

כדאי לשדרג לצילינדר מאובטח ואפילו לחכם עם קודן ככה שאתם לא חייבים לקחת מפתחות בכלל. 

שירותי פריצה במזכרת בתיה

אם אתם תושבי מזכרת בתיה, נניח שחזרתם הביתה לאחר יום עבודה ארוך ומייגע, אולי עם הילדים שלכם שמחכים לארוחה החמה שתכינו להם – הדבר הגרוע ביותר שיכול לחכות לכם הוא מנעול עקשן שלא נפתח.

יכול להיות למשל, שכשהכנסתם את המפתח – הוא לא מסתובב, ואפילו נתקע בתוך המנעול! כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לפתור את הבעיה, זה להרים טלפון אלינו, בשילד מנעולים – ואנחנו נבוא להציל את המצב! המנעולן שלנו  ישתמש בכלים מיוחדים כדי להוציא אותו מהמנעול  ואז כדי לפתוח את הדלת המנעולן יבצע פריצה שקטה לרוב ללא כל נזק לצילינדר, ואף יסביר לכם מה צריך לעשות כדי שהדבר לא יקרה שוב.

וכמובן – החלק הכי טוב הוא ששילד מנעולים היא חברה השוכנת במזכרת בתיה – ולכן נוכל להגיע במהירות הבזק, כך שבקושי תשימו לב שהייתם תקועים מחוץ לבית!

מנעולן מוסמך במזכרת בתיה

מנעולן חירום מהיר - שירות בבית הלקוח

מנעולים החלפת מנעול בבית או בחנות

מחפשים תיקון מנעולים מזכרת בתיה?

 תיקון מנעולים במזכרת בתיה
תקלות מנעולים יכולות לקרות ממגוון סיבות – הסיבה יכולה להיות המפתח – למשל, כשהמפתח נתקע בתוך המנעול ולא יוצא, כשהמפתח נשבר בתוך המנעול.

אפשרות נוספת היא מנעול תקול – שאינו מסתובב, או כשמשהו נתקע בתוכו ולא מאפשר למפתח להיכנס. בכל המקרים הללו – אתם זקוקים למנעולן מקצועי שיאפשר לכם להכנס הביתה! כמובן, חשוב שהמנעולן יהיה אמין במיוחד – אפילו בעל תעודת יושר מהמשטרה – שכן אנחנו מפקידים אצלו את המפתח והמנעול לבית! ובמזכרת בתיה, מנעולנים כאלה תוכלו למצוא רק בשילד מנעולנים!.

מחפשים פורץ דלתות במזכרת בתיה?

נתקעתם מחוץ לבית? צריכים להיכנס לשירותים אבל הדלת לא נפתחת? כדי שלא תצטרכו ללכת לישון אצל ההורים או לשירותים אצל השכנים – קיים פורץ דלתות מוסמך במזכרת בתיה – בעל המקצוע שיחלץ אתכם מהצרה!

אבל איך תדעו לאיזה פורץ דלתות לפנות? הכי חשוב שפורץ הדלתות יהיה אדם אמין ומהימן – בסופו של דבר, הוא מקבל גישה אל הבית שלכם, או לחדר פרטי בדירתכם.

אז אם אתם צריכים מנעולן שאפשר לסמוך עליו במזכרת בתיה – שילד מנעולנים, עסק ותיק ומקצועי, הוא בדיוק המנעולן בשבילכם!

מנעולן רכב במזכרת בתיה - חנות ניידת

אם אתם זקוקים למנעולן רכב מקצועי שיגיע במהירות לחלץ אתכם מכל צרה שקרתה עם הרכב – יש רק מקום אחד אליו כולם פונים במזכרת בתיה:

שילד מנעולנים! אנחנו מספקים שירות מקצועי, אדיב, ואמין במיוחד, עבור כל סוגי התקלות והצרכים שיכולים להתעורר עם מנעול הרכב: החל ממתג הנעה תקול שאינו מסתובב, או מצב המצריך פריצה לרכב, וכלה בשכפול של כל סוגי המפתחות והשלטים לכל חברות הרכב המובילות בישראל ובעולם.

אנחנו עובדים בכל השכונות במזכרת בתיה, ומסוגלים להגיע במהירות הבזק למקום בו אתם זקוקים לעזרה שלנו – עם כל הכלים הדרושים. את העבודה נעשה ביעילות ובמקצועיות, וכמובן, עם חיוך – כי מבחינתנו, לעזור לתושבי מזכרת בתיה זו לא רק עבודה, אלא גם שליחות.

שיכפול ושיחזור מפתחות לרכב במזכרת בתיה

צוות שירותי מנעולן הרכב וחיתוך המפתחות שלנו יכול לעזור לך אם אתה צריך מפתחות חלופיים או מפתחות שלט חכם לרכב שלך. אנו מספקים גם פריצת רכב במזכרת בתיה במקרה וננעלת מחוץ לרכב שלך? שירותי מנעולנות הרכב שלנו נמצאים במרחק שיחת טלפון בלבד צרו קשר 0587113378. ובמקצועיות, וכמובן, עם חיוך – כי מבחינתנו, לעזור לתושבי מזכרת בתיה זו לא רק עבודה, אלא גם שליחות.

אם אתם צריכים מפתח חדש בגלל שאיבדתם את מפתחות הרכב או שהמפתחות נגנבו, התקשרו ל-שילד, מנעולן רכב במזכרת בתיה, ותוך זמן קצר נכין עבורכם מפתח חדש. כל סוגי הרכבים בישראל יחסכו לכם נסיעה לסוכנות יבואן וזמן רב. בדוק אתנו עוד היום.

מנעולן מוסמך במזכרת בתיה

הלקוחות שלנו יודעים שהם תמיד יכולים לסמוך על המקצוענים של שילד מנעולן באבטחה ומיגון הבית והחנות שלך. אנו מבטיחים לך שהמנעולנים שלנו מסוגלים לתת מענה יעיל לצרכי הביטחון הכללי שלכם. אם אתם מחפשים מנעולנים מיומנים ומוכשרים במזכרת בתיה, התקשרו אלינו. המנעולנים שלנו מספקים שירותים לתושבים במזכרת בתיה ובשכונותיה.

פורץ מנעולים בעיר מזכרת בתיה
מחפשים מנעולן במזכרת בתיה מצאתם מנעולן פורץ מוסמך ומהיר באחריות לכל הדלתות והרכבים לייעוץ התקשרו או שלחו הודעה
דילוג לתוכן