מנעולים חכמים
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

מנעולים חכמים - מנעול חכם אילוק

מנעולים חכמים הופכים את הבית שלך למקום מוגן ומאובטח הבית שלך הופך לדיגיטלי פשוט ומופעל מרחוק, האם הם באמת נחוצים לנו בחיים מסתבר שאנחנו ממש אוהבים אותם. האם אנחנו ממליצים על התקנת מנעול חכם? בוודאי

מחיר התקנת מנעול חכם - לפתוח את הדלת ללא מפתח

שליטה מרחוק תחזיקו חזק תוכלו לפתוח את הדלת מתי שתרצו שאתם במשרד ביום עבודה

לוגו של שילד מנעולן

מנעול חכם לדלת הכניסה

מחירי המנעולים החכמים משתנים מיצרן ליצרן מה שבטוח כולם דיגטליים וניתנים להפעלה בכמה אפשרויות המתאימות לצרכים שלכם אין ספק שמטעמי נוחות ואבטחה המנעולים מספקים את הסחורה 

מנעול חכם דיגיטלי

מנעול חכם דיגיטלי – הדרך היעילה לשמור על הבית שלנו רק שלנו. מה זה מנעול חכם דיגיטלי? כמה הוא עולה? ואיך מתקינים אותו? כל התשובות במאמר שלפניכם.

ביתי הוא מבצרי שהוא נעול, כמה מאובטח שלך?

הבית שלנו הוא לא עוד מקום לאכול ולישון. בית הוא האי שלנו: אי של רוגע, שלווה וביטחון. בתוך עולם מורכב ומלא סימני שאלה, בבית נראה שהכל מוכר וצפוי. אנחנו מוגנים, אנחנו בבית.
התחושה הזו ממכרת, אבל האם היא אינה בגדר האשליה?  

נתונים מראים עשרות אלפי מקרים של פריצות לבתים ולבתי עסק בישראל. מדובר באחת העבירות הנפוצות ביותר בארץ, וצריך לדעת להתגונן מפניה.

כיצד להימנע מפריצות סביבת הרכוש מוגנת

● חלונות ודלתות לא נעולים – גן עדן לגנבים. עבודה נקייה, קלה ומהירה. השארת חלון ודלת לא נעולים מעלה משמעותית את הסיכון לפריצות
● השעות המועדפות הן שעות הבוקר המאוחרות, כשבני הבית בעיסוקיהם. שעות נוספות שמוצלחות לביצוע פריצה, הן כשכולים ישנים עמוק
● בתים שמוקפים בצמחייה צפופה וגדרות גבוהים, הם הבתים הקורצים ביותר, עם מקומות מסתור מובנים

כולנו רוצים להפוך את ביתנו לבטוח מגניבות, לשם כך יש לא מעט אפשרויות ומערכות הגנה. אילו מביניהן יעילות יותר, ואיך נמקסם את היעילות של כל מערכת?  התקנת מנעול אלקטרוני או הוספת מנעול בריחים מנעול עליון חובה אם עדיין אין לכם בדלת

מפתחות לדלתות בחדרים ומשרדים

מנעול חכם אילוק וויז

מנעול חכם דיגיטלי לדלת הבית מנעולים חכמים הם אתגר של ממש עבור רוב הגנבים. מנגנונים כמו קודן, זיהוי ביומטרי וכו' אינם אפשריים כמעט לשכפול. פריצה של מנעול כזה אורכת כמעט שעה! וכמו שאנחנו יודעים, גנבים אוהבים לעבוד מהר וקל

מערכת נעילה חכמה כניסה ללא מפתח

מערכת הנעילה החכמה הופכת את הכניסה לבית שלך לחכמה.
מה זה אומר

המערכת מופעלת באמצעות מגוון אפשרויות לפתיחה ונעילה של הדלת: באמצעות אפליקציית טלפון חכם, קורא אצבע ביומטרי, קודן מספרים או שלט רחוק . ההתקנה פשוטה וקלה ניתן לפתוח גם במפתח לשומרי שבת.

מנעול חכם נוקי לעומת מנעול דיגיטלי ELOCK

שליטה מכל מקום בעולם באמצעות אפליקציה מתקדמת

מנעול חכם אילוק

המנגנון של מנעול מכני (מנעול צילינדר) הוא אחד מהעתיקים ביותר בעולם, אין ספק שזה מעיד על חכמתו של המין האנושי כבר בימי קדם, אבל האמת, לא הגיע הזמן להתקדם? אז יש המצאות חדשות בתחום הטכנולוגי מצד המיגון והאבטחה. אבל יש דברים שאנחנו רוצים לרוץ איתם קדימה. מנעולים מודרניים הם פורצי דרך, שמרתיעים פורצי דלת. 

מבוא למנעולים חכמים: 3 סוגים למנעול דיגיטלי

1. מנעול חשמלי
 צרכים: הצורך להיפטר מהחזקת המפתחות הנוטים לאבוד, והצורך לנהל הרשאות ולאפשר גישה עם הגבלה למשרדים ולחדרים. 2 הצרכים הללו נענים בכל אחד מסוגי המנעולים החשמליים. כיום ב10% מהדלתות בישראל. מותקן מנעול חשמלי או דיגיטלי.
מנגנון
זרם חשמלי אחראי לטריקה או לפתיחה של הדלת, בהתאם לסוג המנגנון. יש מנגנון שבו הדי-פאולט הוא מצב סגירה, ויש מנגנון שבו הדי-פאולט הוא מצב פתיחה.

2. מנעול אלקטרומגנטי
המנעול האלקטרומגנטי הומצא כבר ב-1969 בעיר מונטריאול שבקנדה, בעקבות חשש משריפות שהעלה את הצורך למנעול המאפשר פתיחה מהירה. מאז, הוא הספיק להתפתח ולהשתכלל בכלי רכב ומבנים ציבוריים יוקרתיים. המנעול החשמלי הולך וצובר פופולריות בנעילת דלתות של בתים פרטיים.
מנגנון
שדה מגנטי המופק מזרם חשמלי מחזיק את הלוחית הנועלת את הדלת. כאשר הזרם נפסק מתפוגג גם השדה המגנטי וכך מתאפשרת פתיחה מהירה של הדלת.

3. מנעול אלקטרומכני

לרוב, המנעול מותקן על בסיס מנעול מכני "פשוט" ומאפשר פתיחה ללא מפתח פיזי. הייחודיות של המנגנון הזה, הוא שילוב היתרונות בין נעילה מכנית, המבוססת על לשון קשה, לנוחות ולבטיחות שמתאפשרים רק באמצעים אלקטרוניים.
המפתח הווירטואלי של המנעול מבוסס על אמצעי אבטחה כמו:
● קודן אלקטרוני
● שבב אלקטרוני
● זיהוי ביומטרי
● אפליקציה ייעודית
● שבב בלוטוס
מנעול חכם מתקדם, הוא כזה שמשלב מס' אמצעי הגנה ולא מסתמך רק על אחד מהם.

מתקדמים: התקנת מנעול חכם במה בוחרים

התקנת מנעול דיגיטלי חכם אינה מלאכה קלה. יש צורך לעבוד באופן מדויק וזהיר, כדי שלא לפגוע באסתטיקה של הדלת, בחוזק המכני ובמנגנון החשמלי. לביצוע מושלם  נזמין מנעולן מקצועי ומיומן אחד מטכנאי שילד מנעולנים שעבר הכשרה ייעודית למנעולים חכמים התקנה וסנכרון כל המערכות.

מנעול חכם ממגוון מותגים NUKI Elock ייל ומולטילוק
מחפשים מנעול חכם איכותי? איך לבחור מנעול חכם? זיהוי פנים וטביעת אצבע אפשרות מעניינת בכניסה לעסק ולבית רוצים לשמוע פרטים נוספים. שילד חברת מנעולנים מקצועית ומומלצת תבטיח גם אחריות על המנעול ועל ההתקנה, כך שבכל מקרה של תקלה יהיה לנו למי לפנות. לא מוותרים על הבית שלנו!
דילוג לתוכן