מנעול פבלוק ידיות לדלתות כניסה
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

מנעול פבלוק ידיות לדלתות כניסה

סט ידית מנעול פבלוק ודד בולט מסיבי מעל הידית אלה מנעולים ראוותנים ומעוצבים ניתן להתקין בדלתות פנימיות מעבר בין חדרים ומשרדים 

תיקון ידית הכניסה ולשוניות לדלתות הכניסה הקדמיות

שירותי פריצה למנעול פבלוק עם ידית בקלות ללא נזק - שדרג את המנעולים שלך למנעולים ללא מפתחות

לוגו של שילד מנעולן

מנעולי כפתור וידית התקנת ידיות מעוצבות

מנעול פבלוק עם ידיות מעוצבות לאורך הדלת מתאים לדלתות חוץ ופנים במשרד בעיקר לדלתות עץ וזכוכית. התקנה לדלתות נדרש חור עגול בקוטר 54 מ"מ במידה והדלת ללא חורים מוכנים המנעולן המנוסה יחתוך חורים מתאימים להתקנה נקייה ויפה

ידית פבלוק משולבת לשונית קפיצית

כספקים של מיגון ואבטחה מקיפה, אנו מספקים לקהילה את שירותי המנעולנות למגורים ולתעשייה המתקדמים ביותר שיש. במצב שננעלתם צוות מנעולן החירום שלנו זמין כדי לעזור לך בכל מצב של נעילה מחוץ למשרד או המחסן בעצם כל דלת אפשרי לפתוח, אז פשוט התקשר אלינו ואחד משירותי ניידות החירום שלנו בדרך אליך.

מנעולי פבלוק כגון ידיות אידיאליות לדלתות פנים מעץ וזכוכית מכיוון שיש להן גם בריח דד בולט וגם ידית מסוגננת. הידיות לדלתות פבלוק זמינות במגוון סגנונות המשלימים את מראה הבית ודרכי הגישה בתוך הבניין.

שואלים כמה עולה התקנת מנעול ידית ?

דלת הכניסה שלך היא יותר מסתם כניסה, היא גם רושם ראשוני ולכן כדאי להשקיע קצת מחשבה ולהיות יצירתיים כמובן, בדלתות מעץ כדאי לבחור בידיות מעוצבות ובמנעול דד בולט.

כדאי לשים לב לכמה דברים לפני שבוחרים ידית עם מנעול, האיכות העיצוב ורמת האבטחה בהחלט פקטור למחיר שתשלמו בין 500 ל 800 שקלים כולל התקנה. 

מנעולי פבלוק מסוגים וצבעים יפים ומעוצבים

ידית מנעול פבלוק מפתח משונן משווק מחברות שונות

מנעול פבלוק ידיות לדלתות כניסה

מנעול בריח עליון דד בולט

התקנת מנעול בריח (דד בולט)  הוא קו ההגנה העיקרי שלך מפני פולשים. המנעולים יכולים לעשות את ההבדל בין פריצת הבית שלך או שהגנב ימשיך הלאה. 

דלתות מעץ מצוידות בידית דלת נעולה בלבד. אבל ידיות הדלת משתמשות במערכת נעילה לשונית קפיצית שידוע שקל לגנב לפרוץ אליה. כל מה שהם צריכים לעשות זה לשבור את הקפיץ או לדחוף אותו בעזרת כלי קשיח, וידית הדלת תיפתח.

עם ידית עם דד בולט, הדלת מאובטחת באמצעות בריח מתכת גדול ועבה. פריצת מנעול זה דורשת כוח פיזי משמעותי, אשר יוצר רעש שמושך תשומת לב. זה אומר שהנכס שלך הוא פחות מטרה, ומוגן טוב יותר.

שירותי תיקון ידיות פבלוק ובריחים

אנו יכולים לאבחן בעיות אם אינך בטוח מה לא בסדר במנעול שלך החלפת חלקים שנפגמו, ולספק לך מפתח חלופי לפי הצורך. למי שעובר לבית חדש נוכל להחליף מנעול ישן במנעול המציע רמת אבטחה גבוהה יותר ושילוב מפתחות חדש.

אז זה לא משנה אם המנעול שלך ישן כמו הבית עצמו או שאתה מוכן לשדרג לאבטחה דיגיטלית שילד מנעולנים מבצעים תיקונים במנעולים ישנים והחלפה למנעולים מודרניים

מנעולי פבלוק מסוגים שונים התקנה והחלפת לשונית
ניתן ליצור מראה מושלם מדלת החדר ועד למרפסת האחורית ולכל מקום ביניהם. זמינים בסגנונות וצבעים שיתאימו לכל עיצוב בית. התקנת ידית פבלוק בפעם הראשונה או החלפת מנעול ישן או תקול, אם יש לך שאלות, יש לנו את התשובות!
דילוג לתוכן