מנגנון לדלת רב בריח

החלפת המנגנון הישן בחדש רב בריח מהדלתות והמנעולים  היותר נפוצים במדינת ישראל 

מנעול רב בריחי לדלתות פלדה - מהו הצילינדר המומלץ לדלת רב בריח?

חלקי חילוף לדלת רב בריח - ידיות מעוצבות לדלתות כניסה ופנים התקנה ותיקון פלדלת ורב-בריח

לוגו של שילד מנעולן

מנגנון לדלת רב בריח מקורי במחיר מפתיע

מנגנון הנעילה של רב בריח כשמו כן הוא ננעל בו זמנית בכמה מקומות המשקוף העליון , משקוף אחורי וכמובן בריחים קדמיים ישירות למשקוף זו הייחודיות של רב בריח. מנגנון רב בריח יכול להתאים לכמה סוגי דלתות רב בריח  החלפת מנגנון נעילה בעזרת טכנאי מוסמך שילד מנעולנות צרו קשר

החלפת מנגנון בדלת רב בריח

על החשיבות של דלת הכניסה לבית אין מה להכביר במילים התפקיד של הדלת הוא לספק הגנה וביטחון. לכל אחד ברור שבמציאות היום, חשוב מאוד שתהיה לנו את האפשרות לנעול את דלת הבית שלנו בצורה בטוחה כדי למנוע חדירה של זרים לתוך הבית.

עם זאת, לעיתים הנעילה של הדלת לא מסתדרת מסיבה כלשהו, ואז אנחנו עלולים להזדקק להחלפה של מנגנון נעילת הדלת. לפניכם כל הפרטים החשובים.

החלפת מנגנון הנעילה בדלת כניסה ראשית
החלפת מנגנון בדלת ראשית היא פעולה שגרתית שיכולה לנבוע ממגוון סיבות. בין אם מדובר על תיקון מנגנון נעילה בדלת, או החלפה שלו, הפעולות הללו צריכות להיות מבוצעות בצורה מקצועית במיוחד, בשל העובדה שהמערכות הללו רגישות מצד המבנה שלהם, אך יחד עם זאת הן חשובות במיוחד עבור הביטחון האישי של כל אחד מאתנו.

המקרים שבהם יש להחליף מנגנון בדלת

1. חבלה

המקרה הראשון שיכול לגרום לכם להידרש לתהליך של החלפת דלת הוא במקרה שבו הדלת שלכם נפגעה באופן ישיר. בין אם מדובר בפגיעה שנגרמה על ידי אדם בצורה מכוונת, ובין אם הפגיעה היא כתוצאה מחפץ כבד שנפל עליה, המנגנון של נעילת הדלת במקרים הללו יכול להיפגע בצורה קשה.

2. שחיקה

כמו כל חומר, גם המנגנון של נעילת הדלת בסופו של דבר יכול להגיע לידי שחיקה ולהפסיק לעבוד כמו שצריך. באופן כללי הדלתות שמיוצרות היום הן עמידות במיוחד, והן אמורות להחזיק לכם לאורך שנים ארוכות. עם זאת, לעיתים הזמן עושה את שלו, ובהתחשב במזג האוויר בישראל זה בהחלט מובן.

שחיקה של המנעול יכולה להתרחש, ואתם רק צריכים להיות ערים לזה. במקרים שבהם נוצרה שחיקה, אל תנסו לתת למנגנון הנעילה 'לסחוב' עוד כמה שנים, אתם עלולים למצוא את עצמכם בסיטואציות ממש לא נעימות כמו להיות נעולים בחוץ  ואפילו המפתח לא פותח את המנגנון כי הוא שבור בתוך הדלת.

ברגע שאתם מרגישים שחיקה במנגנון הנעילה, פנו באופן מידי לאיש מקצוע.

מנעול רב בריחי איכותי

מנעולים לדלתות כניסה מבית רב בריח

מנגנוני נעילה לדלתות כניסה

ביצוע החלפת מנגנון וצילינדר בדלת

אז אחרי שהבנתם שמסיבה כלשהי מנגנון הדלת שלכם צריך לעבור תיקון/החלפה, הגיע הזמן לעשות את זה. כדי שהתהליך הזה יבוצע בצורה הטובה ביותר עבורכם, הנה כמה דברים שחשוב שתקפידו עליהם.

1. טיפול על ידי איש מקצוע אמין ומנוסה

הדבר הראשון שחשוב שתקפידו עליו הוא בחירה של איש מקצוע, במקרה הזה מנעולן שמתמחה בהחלפת מנגנונים שיבצע עבורכם את העבודה. החלפה של מנגנון כזה איננה דבר שכל אדם עם ידיים טובות יודע לעשות והיא דורשת מומחיות מיוחדת. אתם לא צריכים להיות המומחים הללו אבל חשוב שמי שעושה עבורכם את העבודה כן יהיה כזה.

בנוסף, בשל רגישות העבודה חשוב לבחור באיש מקצוע אמין. מי שמחליף לכם את המנגנון למעשה מקבל גישה חופשית לבית שלכם, מה שאומר שהאמינות שלו חשובה במיוחד. בחרו איש מקצוע עם המלצות, כדי להיות בטוחים שאתם מוסרים את הדלת של הבית שלכם לידיים טובות 

2. אבחון מדויק של הבעיה

הצעד הראשון שטכנאי מחברת שילד יעשה הוא לאבחן מה בדיוק הבעיה. האבחנה של הבעיה חשובה במיוחד כדי לקבוע מה סוג הטיפול שאותו צריך לבצע בדלת. לעיתים, לא יהיה צורך בהחלפה של כל המנגנון ודי יהיה בלהחליף את הצילינדר, אך כמובן שישנם מקרים שבהם לא תהיה ברירה.

כדי שלא תשלמו סתם על תהליך יקר שאין צורך לבצע, חשוב שאיש המקצוע יאבחן את הבעיה בצורה המדויקת ביותר. ההתאמה של הטיפול הנדרש בדלת תגרום לכך שהעבודה תבוצע בצורה היעילה ביותר שיכולה להיות. 

3. כמה יעלה לנו לתקן או להחליף  מנגנון

בכדי לדעת כמה כסף אתם חוסכים כדאי שתערכו את מחקר השוק המתאים והחלטתם לבדוק מחירים ובאחריות שילד מנעולנים תימצאו שאתנו חוסכים בעלויות, כאמור הדלת חייבת להבטיח ביטחון מפני פריצה ולכל חברת דלתות מותקן מנגנון משלה ברמת אבטחה ופונקציית נעילה שונה וכן המחירים שונים של כל מוצרי הנעילה המקוריים.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים מנעולן אליכם הביתה אחת השאלות היא בנושא עלויות אז בצעו השוואת מחירים אנו מבטיחים מחיר תחרותי ושירות סופר איכותי כל המוצרים באחריות מלאה.

החלפת מנגנון רב בריח כולל מנעול רב בריחי איכותי
כולם מכירים את דלתות רב בריח ופלדלת דלתות בעלי מנגנונים רב בריחים הניתנים להתקנה על כל הדלתות. תהיו בטוחים שקניתם מנעול חדש ויעיל התקנה עלינו
דילוג לתוכן