החלפת מנגנון דלת חוסם
מנעולן רכב מפתח

הצעת מחיר ממנעולן מוסמך

מלאו פרטים או חייגו שירות מיידי

החלפת מנגנון דלת חוסם שריונית

התקנת מנעול כספת בדלת חוסם שרותי מנעולנים שלנו במחיר אטרקטיבי ננעלת מחוץ לדלת חוסם דברי עם מנעולן חרום עכשיו – תיקון וכיוון נעילת הדלת 

מבחר מנעולים ומוצרי נעילה מותאמים לדלתות חוסם ושריונית

הגיע הזמן להחליף מנעול? החלפת מנעול ומנגנון נעילה לדלת שריונית חסם

לוגו של שילד מנעולן

החלפת מנגנון שריונית חסם מחיר

כאשר יש צורך בהחלפת מנגנון אם תרצו את המקורי הוא יעלה לא מעט, ולכן יש מנגנון חלופי מבית פלד במחיר משתלם. תיקון או החלפת מנעול דלת חסם  במקצועיות בדיקה ללא עלות על ידי הטכנאי שלנו  

3 סיבות להחלפת מנגנון נעילה בדלת

הסיבות להחלפה של מנגנון כזה יכולות להיות עקב גורמים שונים, וכמובן שלעיתים כל גורם יצריך דרך טיפול משל עצמו. לפניכם כל המידע הדרוש לגבי החלפת מנגנון בדלת חסם, לרבות הדרך הנכונה לבחור בעל מקצוע שיעשה עבורכם את העבודה.

אז אם יש לכם שאלות, הצטרפו אלינו ותקבלו את כל התשובות לשאלות שלכם.

ביצוע שרות תיקון למנגנון הנעילה

אם ראיתם שהדלת שלכם ניזוקה בצורה מסוימת שיכולה לפגוע במנגנון הפנימי שלה, מומלץ להתייעץ עם מנעולן לגבי צעדי המשך הסתכלות מעמיקה  תבדיל בין תיקון החריקה והקושי בנעילה לבין החלפה במנגנון.

חשוב לציין שלא תמיד אתם תרגישו שמנגנון הנעילה נפגם, וזה לא אומר דבר. חבל לגלות את הפגיעה רק לאחר שהבית שלכם ייפרץ או תישארו נעולים, קושי בנעילת המנעול וחריקות מעידים שזה הזמן לבדוק את הדלת. 

1. קושי בפתיחת הדלת

לעיתים, גם אם לא זיהיתם פגיעה במנגנון הנעילה הפנימי של הדלת או שאין סיבה להניח שהוא נשחק, אתם עלולים לחוש קושי מסוים בזמן הפתיחה של הדלת, כלומר כאשר המפתח לא מסתובב בחור המנעול בצורה חלקה. במקרה הזה, בסבירות גבוהה מאוד ישנה היתכנות לפגיעה במנגנון הנעילה של הדלת, וחשוב לתת את הדעת על כך.

גם אם אתם לא רואים סיבה הגיונית שהמנגנון יישחק, פתיחה לא חלקה של הדלת היא סימן מובהק לכך ולכן אם אתם לא מצליחים לפתוח את הדלת בצורה חלקה, חשוב לפנות בהקדם לאיש מקצוע.

2. דלת ישנה

לעיתים, הדלת שלכם יכולה להיות דלת ישנה שמנגנון הנעילה בה ישן ואתם מעוניינים להחליפו. אם אתם מרוצים מהדלת אך חשוב לכם להתקין בה מנגנון נעילה חדיש יותר, לא אמורה להיות בעיה בכך.

כל שעליכם לעשות הוא להתקשר שילד מנעולנים ונשמח לשדרג את הדלת במנגנון ופרזול עם ידיות חדשים אנו יודעים להתמודד עם דלתות כמו שלכם ונבצע עבורכם את העבודה.

עם זאת, בדלתות ישנות מאוד ייתכן שכבר לא תוכלו למצוא מנגנון שיוכל להתאים למבנה הפנימי של הדלת שלכם, ואז יהיה עליכם לעשות הסווה לדלת נבצע התאמה לדלת וכיסויים חדשים כולל ידיות מעוצבות תקבלו מראה עכשווי לדלתכם אם אתם מעוניינים במנגנון נעילה מתקדם.

3. חשש פריצה

המקרה האחרון שעליו נדבר, הוא מקרה שבו באופן כללי כנראה שמנגנון הנעילה שלכם כלל לא נפגע, אך בכל זאת זהו המקרה שבו חשוב לבצע את ההחלפה כמה שיותר מהר.

אם אתם חוששים שמישהו לקח לכם מפתח של הדלת, עליכם לבצע החלפה של מנגנון הנעילה כמה שיותר מהר.

החלפה של מנגנון הנעילה היא הצעד החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות כדי להגן על הבית שלכם. מפתח של הבית שלכם שנמצא בידיו של אדם זר למעשה שקול למצב שבו הבית שלכם כלל לא נעול, מצב שחשוב מאוד שתעשו הכל כדי למנוע אותו.

אז אם יש לכם חשש, ואפילו חשש קל שהמפתח של הבית שלכם נגנב, פנו בהקדם להחליף את מנגנון הנעילה (מנעול).

מנגנוני נעילה לדלתות כניסה

סט פרזול לדלתות שריונית חסם

מנגנוני נעילה לדלתות כניסה

המדריך לקניית מנגנון דלת כניסה

מחיר של החלפת מנגנון בדלת משתנה כמובן לפי סוג הדלת, זמן העבודה ומורכבותה, החלקים הנדרשים ועוד. המחיר הוא גמיש והוא משתנה בין אנשי מקצוע שונים. אל תהססו לדרוש הצעות מחיר ממספר אנשי מקצוע.

עם זאת, חשוב לשים לב לכך שהמחיר לא אחיד בכל מגוון הדלתות בהחלט שמדובר בדלת ביטחון איכותית ומדובר בדלת של הבית שלכם, זה לא בדיוק המקום שבו כדאי לכם לחסוך, ולכן זכרו שלפני המחיר חשוב לבחור בעל מקצוע שיבצע את העבודה בצורה נאותה. 

אמינות בשירות תיקון מנגנון מנעול

יש לכם מנגנון תקול וצריכים לתקן אותו? כנותני שירות מקצועיים תיקון מנגנוני נעילה לדלתות מסחריות ופרטיות, אנחנו נענה על השאלה שאתם שואלים את עצמכם, האם המנעולן הוא בעל מקצוע? העבודה היא באחריות מלאה? ולא פחות חשוב האם המוצרים מקוריים כמו שאומרים אם יש ספק אין ספק מוודאים פרטיים אלה בשיחת טלפון להתייעצות אנו בטוחים שתצאו מרוצים מהשירות והמחיר חייגו עוד היום בוואטספ 058-711-3378.

סט ידיות לדלתות שריונית חסם

סט ידיות ורוזטות לדלת כניסה מבחר ידיות מעוצבות לדלתות שריונית חסם, פרזול לדלת כולל התקנה מלאה בבית הלקוח.

החלפת מנעול מנגנון שריונית חוסם לדלת פלדלת
מנגנון דלת חסם הוא ייחודי ושונה מכל הדלתות האחרות. השוואת מחירי מנגנון בדלת חסם כולל התקנה מקצועית במחיר הכי משתלם בדקו אותנו פשוט להתקשר ולשאול.
דילוג לתוכן