מנעולים לאבטחת מסעדות ובתי קפה

לאחרונה לא מעט עסקי מסעדנות חוו פריצות ברוטאליות, נגרם נזק רב לרכוש ולחלל המסעדה עצמו. לכן, חשוב מאוד שבתור בעלי עסקים בכלל ובעלי מסעדות בפרט, תכירו את הדרכים הטובות ביותר להגן על העסק שלכם

טיפים לאבטחת המסעדה

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

מנעול צילינדר איכותי מפני פריצות לעסק שלך

המנעולים שלכם ישנים או שאינם בעלי מנגנונים מיוחדים משוכללים וחדישים להגנה מפני פריצות, אין ספק שבצעד אחד קטן של שדרוג המנעול תוכלו להעלות את רמת הבטיחות שלכם בעסק החלפת או הוספת מנעולי צילינדר איכותיים ומוגנים בדלתות החיצוניות בבית העסק היא הכרחית ויכולה למנוע פריצות במספר רמות.

ראשית, המנעול לכשעצמו נראה כמו מנעול מסובך, זה משדר לפורץ פוטנציאלי שרמת האבטחה בבית העסק שלכם גבוהה ולכן לכתחילה הוא לא יתכנן לפרוץ את בית העסק שלכם ככזה שניתן לפרוץ אליו.

שנית, מנעולים אלה מכילים הגנות משוכללות והם קשים יותר לפריצה כיוון שהם לא מאפשרים פריצה בטכניקות מוכרות כמו שבירת המנעול או קידוח.

מנעולי הצילינדר הם המנעולים הנפוצים ביותר בבתי מגורים כיום. כמו כן, אל מנעול הצילינדר ניתן להוסיף מנעול עליון על מנת להכפיל את ההגנה.

מנעול עליון כולל 3 בריחים היוצאים ממנגנון הנעילה וננעצים במשקוף. בנוסף למנעול הצילינדר, כשמדובר בבית עסק ישנם שני מנעולים נוספים מומלצים: 

מנעול זוויתן חשמלי- זה מנעול שיתאים לבית עסק בעל מערכת בקרה חשמלית כך יהיה ניתן לשלוט על הנעילה והפתיחה מרחוק באמצעות המנגנון החשמלי.

בנוסף, ישנו מנעול צילינדר אלקטרו-מכאני- המנעול משלב נגדי חשמל במשקוף. בסוגי המנעולים הללו ניתן להתקין ידית לפתיחה פיזית של הדלת או קודן פתיחה. 

Https://shield-locksmith.com

מחפשים מנעולן הוגן במחיר קבוע ומוסכם כבר בשיחת הטלפון

מנעולים החלפת מנעול בבית או בחנות

שדרוג גישות הכניסה ברחבי עסקי המסעדנות

הדלת החיצונית של העסק אינה כל הסיפור, משום שישנם חללים נוספים פנימיים בעסק גם עליהם נרצה להגן במנעול, שכן גם אם הפורץ יצליח לפרוץ את הדלת הראשית, הוא לא יצליח להיכנס לחלקים כמו המשרד הפנימי שם מוחזקים כספים או מידע חשוב על לקוחות שלא נרצה שיאבד.
ההגנה על הדלתות הפנימיות לא פחות חשובה, ולכן גם עליהן נרצה להגן באמצעות המנעולים המשוכללים ביותר שיש ברשותנו כאשר העדיפות תהיה למנעולים בעלי מנגנון חשמלי וקודן כפי שהודגם לעיל.

מנעולים אלה קשים מאוד לפריצה בטכניקות הפריצה המסורתיות וכן גם המראה שלהן מרתיע פורצים לכתחילה.
לא זו אף זו, התקנת מנעולים אלקטרוניים או קודן פתיחה לחדרים פנימיים בתוך בית העסק או המסעדה, יכולים לאפשר לכם את הפרטיות המקסימלית.

אף אחד לא יכול לשכפל מפתח למנעולים אלה ואתם יכולים להיות סלקטיביים באשר לאנשים להם אתם נותנים את קוד הכניסה ובכך ליצור חלל בו ניתן לבצע פעולות הדורשות פרטיות כמו למשל; שימועים, שיחות חתך עם העובדים, ברורים עם לקוחות וטלפונים לספקים.

התקנה, החלפה ושדרוג מנעולים בבתי עסק

לעיתים הפעולה של החלפה או התקנת מנעול נראית לנו פעולה פשוטה עד מאוד, פשוט רוכשים את המנעול ועוקבים אחר הוראות היצרן.

עם זאת, הפעולה הזאת משלבת מורכבות נוספת. ראשית, חשוב מאוד לרכוש מנעול בעל מנגנון שיתאים לדלת שלכם, ולצרכים שלכם, לשם כך אין ספק שאתם צריכים להתייעץ עם בעל מקצוע שיוכל להתאים את המנעול האידאלי עבורכם.


כמו כן, גם בהתקנה הנכם צריכים להיעזר במומחה. הרכבה בצורה לא נכונה של המנעול יכולה לפגוע במנגנון המנעול, ואף להרוס את הדלת.

שילד מנעולים תוכל לספק לכם את השירות בצורה האדיבה והמקצועית ביותר!

בשילד מנעולים תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ואדיב לגבי סוג המנעול המתאים עבורכם וכן תוכלו להיעזר בשירותיו של בעל המקצוע מומחה בהתקנת כל סוגי המנעולים.

מנעולים עבור דלתות כניסה, דלתות משרד, נוחיות במוסדות , מחסנים ואף במבני תעשייה. לפרטים נוספים התקשרו 058-711-3378

דילוג לתוכן