החלפת צילינדר בדלת כניסה

מתי נחליף מנעול צילינדר? כאשר המפתח לא נכנס או לא מסתובב במנעול. החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות : חוסם שריונית , פלדלת, רב-בריח ועוד

3 סיבות להחלפת צילינדר מתי צריך להחליף צילינדר?

לצערנו ישנן הרבה פריצות לדירות בכל עיר , עברתם לבית חדש תרצו לשנות את המפתחות , צילינדר תקול

לוגו של שילד מנעולן

סוגרים על בית חדש? אל תשכחו להחליף את המנעולים והצילינדר הראשי

 "שילד" מנעולן אנו מחויבים לבטיחות ואחראים לאיכות מוצרינו על איכות וחוסן כנגד פריצה לא מתפשרים. החלפת צילינדרים בדלת רשפים , חוסם ורב בריח כולל התקנה במחירים טובים.

החלפת צילינדר מנעול בעזרת חברת מנעולנים

המנעול הוא כנראה החלק החשוב ביותר בדלת של הבית שלכם. למרות שלכולנו חשוב שהדלת שלנו תיראה טוב, אסור לשכוח שבסופו של דבר לדלת יש תפקיד גם להגן עלינו. את התפקיד הזה של הדלת היא תוכל לבצע רק אם המנעול של הדלת יהיה תקין.

במקרים מסוימים אתם צריכים להחליף את מנעול הדלת שלכם, ושילד מנעולנים מביאה לכם את כל מה שחשוב לדעת

החלפת מנעול לדלת

הדלתות שבהם אנחנו עושים שימוש, בדרך כלל מיוצרות בתקן איכות גבוהה, מה שאומר שהם אמורות להחזיק זמן רב לא חשש של פגיעה או תקלה. יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם מנגנון הנעילה של הדלת עלול להיפגע, ובמקרים הללו חשוב שתחליפו את המנעול.

החלפה של הדלת היא בדרך כלל תרחיש שלא סביר שתגיעו אליו למעט בפגיעות חמורות, אולם מנעול זה סיפור שונה.

המנעול הוא מנגנון בדלת שמועד לשחיקה יותר מחלקים אחרים, ולכן חשוב מאוד להקפיד על כך שהוא יהיה תקין. השחיקה שלו יכולה להתרחש כתוצאה משימוש מרובה כמובן, אך גם פגיעה בו או ניסיון של פריצה פוגעות במנעול בצורה שבסבירות גבוהה תדרוש מכם להחליף אותו.

במקרים שבהם אתם צריכים להחליף את הצילינדר של הדלת, מומלץ לא לדחות את ביצוע התהליך. גם אם התקלה כרגע לא מפריעה לכם באופן מהותי, היא עלולה בבת אחת להידרדר ולגרום לכך שלא תצליחו לנעול את הבית שלכם או לחילופין לא תוכלו להיכנס אליו.

אז אם יש לכם תקלה במנעול, אלו הצעדים שאתם צריכים לבצע כדי להחליף אותו בצורה כמה שיותר טובה.

כמה עולה מנעול צילינדר?

בצעו השוואות מחירים מהירה 058-7113378

מולטילוק MTL600

בחירת איש מקצוע - שילד מנעולנים מומלצים

הדבר החשוב ביותר בעת החלפת מנעול וידיות לדלת הוא בחירה של בעל מקצוע נכון שיבצע עבורכם את העבודה. בעל המקצוע הזה נקרא מנעולן, ולפי שאתם בוחרים אחד כזה יש מספר גורמים שחשוב שתקפידו עליהם.

1. אמינות

מנעולן הוא מקצוע שדורש רמת אמינות גבוהה במיוחד בשל הרגישות הרבה שיש לעבודה הזו. לא כל מנעולן שנתקלתם בשם שלו הוא המנעולן שאותו כדאי לכם לקחת. בדקו היטב מי הוא בעל המקצוע שבידיו אתם מפקידים את הדלת של הבית שלכם, כדי להימנע מליפול בפח בידי נוכלים. אצלנו תקבלו מחיר מלא ומוסכם לפני העבודה ולרוב כבר בשיחה הטלפונית

2. מקצועיות

כמובן שלאחר שמצאתם מנעולן אמין, חשוב גם שהוא יהיה מקצועי בביצוע של סוג העבודה אליה הוא נדרש. הסבירו בפירוט למנעולן מה הצורך שלכם בעבודה הספציפית ואיזה מנעול/ידית אתם מעוניינים וכמובן מה סוג הדלת.

כך תוכלו למנוע מצב שבו המנעולן לא יודע כיצד להתמודד עם הדלת שלכם. בצורה הזו המנעולן גם יבצע את העבודה בצורה מהירה ויעילה הרבה יותר.

3. מחיר

לעיתים, הזמנה של מנעולן נעשית בצורה דחופה מה שלא מותיר לכם פנאי לעסוק בהשוואת מחירים ובחירה מושכלת של איש מקצוע. אם אתם באמת נמצאים במצב לחוץ, מומלץ לבדוק באופן מהיר מה המחיר הממוצע לעבודה מהסוג שאותה אם דורשים כדי לוודא שהמנעולן לא מנצל לרעה את המצוקה שלכם.

אם העבודה לא דחופה מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מנעולים ובין בעלי מקצוע שונים. חשוב שתבינו מה סדר הגודל של המחיר הממוצע שאותו עליכם לשלם, ולפי זה תוכלו לבחור את המנעולן שמציע לכם את השירות האמין ביותר.

  • התקנת צילינדר לשון רגיל ₪165-250
  • התקנת צילינדר לשון כפתור₪190-250
  • התקנת צילינדר משונן כפתור₪190-250
  • התקנת צילינדר משונן רגיל₪160-250
מפתחות לדלתות בחדרים ומשרדים

צילינדר מוגן באבטחה גבוהה

צילינדר מוגן בקרת שכפול מתקדמת ומתאפשר רק בעזרת כרטיס שכפול תמצאו מנעולן עם המכונות הנכונות ,מה שאומר שהמנעול קשה לפריצה כדי שנבין יותר לעומק המפתח עצמו לא משוכפל המנעולן יחתוך מפתח בעזרת הרשומה (קוד סודי)  על גב הכרטיס ואפשרי בעזרתו לחתוך מפתחות.

המנעול מוגן בדרכים נוספות צילינדר מתוחכם הכוללים מחסומי הגנה וכדוריות וכיוצא בזה.

בטיחות ושמירה על מנעול חדש

המנעול החדש שאותו קניתם צריך להגיע כמובן באריזה אטומה, והוא מלווה יחד עם מספר מפתחות תואמים.

המפתחות הללו חשובים ושמרו עליהם בצורה טובה כדי למנוע מצב של אובדן מפתח. יחד עם המנעול החדש המנעולן צריך לתת לכם כרטיס שמאפשר לכם שכפול של מפתחות נוספים עבור אותו מנעול במקרה הצורך. זכרו, ללא הכרטיס הזה לא תוכלו לשכפל את המפתח.

דרשו מהמנעולן מנעול שבנוי חזק כך שקשה לפרוץ אותו כדי שתהיו כמה שיותר מוגנים  ובטוחים בשימוש במנעול שלכם לאורך שנים. השוק מציע מנעולים חדשים במחיר לא גבוה במיוחד, ואין שום סיבה שתתפשרו על האיכות של המנעול. גם בתקציב צנוע אתם בהחלט יכולים להשיג מנעול איכותי.

אחת הבעיות הנפוצות במנגנוני נעילה היא בעיה בשימון של המערכת. מערכת שלא משומנת בצורה טובה יכולה לחרוק בשלב הראשוני ולבסוף גם להינזק משימוש בלתי פוסק בצורה לא נכונה.

מידי פעם הקפידו לשמן את המערכת על פי הוראות היצרן המדויקות מה שיעזור לכם כמובן להגדיל את אורך החיים של מנגנון הנעילה.

צילינדר לשון לדלתות פנדור

מהחברות הגדולות בישראל דלתות פנדור כוללת מנעולים ידיות פרזול ואפילו מנעולים מגנטי. 

שרות כללי לדלתות פנדור התקנה ותיקון דלת פנים וחוץ כולל צילינדרים עם פרופילים שונים  שרות מכל הלב.

החלפת צילינדר בדלת רשפים

החלפת צילינדר לדלת רשפים רשפים דלתות איכותיות בדגמים רבים, החלפת צילינדר בדלת פלדה, דלת חזית בבית ובמשרד מתבצעת על ידי מנעולן מקצועי ומוסמך  מחברת מנעולנים שילד והכל תחת אחריות ובמחירים מפתיעים

החלפת צילינדר בדלת פלרז -היכן קונים מנגנון לדלת פלרז?

מנגנון הנעילה בדלת פלרז בדלת ממד עושה בעיות כדאי לעשות הסווה למנגנון פלדלת המנעולן שלנו בהחלט יכול לעזור בהתקנת מנגנון מתאים 

צילינדרים לדלתות פלדה ברזל עץ ואלומיניום
אין לך מושג כמה עותקים של מפתחות הבית מסתובבים בחוץ‚ חברת שילד ממליצה להחליף את המנעולים בעת רכישת בית חדש. החלפת צילינדר למפתח עם בקרת שכפול
דילוג לתוכן