המדריך המקיף לבחירת צילינדר לדלת שלכם

מנעולי צילינדר הם המנעולים הנפוצים ביותר שקיימים בשוק, ועבור הדלת שלכם זה בדיוק מה שאתם צריכים. התייעצו אתנו כדי לבחור את הסוג המדויק של המנעול שמתאים לכם, וכך תוכלו להיות בטוחים שהדלת שלכם תעשה את העבודה.

זכרו, מנעול הדלת הוא החלק החשוב ביותר בה, ואין לכם שום סיבה שמצדיקה להתפשר עליו. הרגשת הביטחון הזאת היא שלנו

בחירת מנעול צילינדר לדלת האמינים והאיכותיים ביותר

ראיינו מספר מנעולנים, מומחי אבטחה ויצרני מנעולים שונים, אנו בטוחים שהצילינדר והמנעולים מבית מולטילוק כמו MT5 וMTL800 הם מנעולי הצילינדר הטובים ביותר שלנו תוצרת כחול לבן עבור דלתות הכניסה של רוב האנשים. יש להם את האבטחה הגבוהה ביותר הקיימת עבור עמידות, וכמובן צילינדרים מוגנים בפריצה, פשוטים להתקנה ומומלצים.
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

בחירת מנעול צילינדר לדלת מהם האמינים והאיכותיים ביותר

המנעול בדלת שלך הוא אולי החלק החשוב ביותר בו. כל משקיע משקיע זמן רב בבחירת דלת, מתעניינים לגבי החומר ממנו היא עשויה, הנראות שלה, והזווית המדויקת שבה נתקין אותה כדי לקבל את המראה הטוב ביותר. אבל לפעמים אנחנו שוכחים שהחלק הכי חשוב בדלת שלנו, הוא בעצם המנעול שלה והאבטחה וההגנה שהם מספקים ביחד. אז הנה כמה דברים מאוד חשובים שגם אתם תדעו.

מנעול צילינדר איך זה עובד

לפני שנתחיל חשוב שנבין קודם מה זה בדיוק צילינדר. הצילינדר הוא סוג של מנעול שקיים בצורה גלילית, וכיום הוא סוג המנעול הנפוץ ביותר, במיוחד כשמדברים על דלתות. מנעול הצילינדר הוא מנעול שעל מנת לפתוח אותו נדרש סיבוב של צילינדר שניתן לסובב רק על ידי המפתח המתאים למנעול הספציפי. לכל דלת שאנחנו מכירים יש מנעול כזה, ובכל פעם שאנחנו פותחים או סוגרים את הדלת אנחנו בעצם משתמשים בצילינדר.

כמובן שהעובדה שהצילינדר הוא המרכיב העיקרי במנעול הדלת עלולה לגרום לבלאי ושחיקה לאחר זמן מסוים. למרות שהצילינדרים כיום מיוצרים ברמת עמידות גבוהה במיוחד, גם הם עלולים להיחשף לפגיעות שונות וחשוב להיות מודעים לכך. עם זאת, בחירה בצילינדר איכותי יכולה ככל הנראה לאפשר לכם ליהנות ממנו לאורך זמן ולהיות מוגנים יותר מפני פריצות ובמיוחד מתקלות בתפקודו.

איזה צילינדר מומלץ להתקין

בחירה של צילינדר צריכה לקחת בחשבון כמה משתנים:

  1. חברה מוכרת

מומלץ כמובן לבחור בצילינדר של חברה מוכרת. בחירה במוצר של חברה שמוכרת בשוק מבטיח לכם באופן די וודאי שקניתם מוצר טוב ובטוח. החברות הגדולות מייצרות מוצרים עמידים וטובים ואתם יכולים להנות מכך. מנעול חזק מולטילוק, או של רב בריח בהחלט יכולים לעשות את העבודה עבורכם בצורה טובה.

2. התאמה למנגנון הדלת

כמו כן, חשוב לבדוק את התאמת הצילינדר לדלת שלכם. לרוב הצילינדרים מיוצרים כך שיתאימו לכמה שיותר דלתות, אולם בכל מקרה חשוב לוודא שהצילינדר שלכם מתאים לדלת.

  1. בטיחות

לאחר הקפדה על שני הכללים הללו, נסו לבחור צילינדר שיעניק לכם את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר. הצילינדרים נבדלים זה מזה ברמת הנעילה והאבטחה שלהם, ובאפשרויות הפריצה שיש להם, ככל שהצילינדר איכותי יותר כך קשה יותר לשבור אותו.

  1. תקציב

כפי שאתם בוודאי יכולים לנחש, ככל שהצילינדר איכותי יותר, כך הוא כנראה יהיה יקר יותר. עם זאת, זה לא צריך להדאיג אתכם יותר מדי שכן גם במחיר של כמה מאות שקלים תוכלו להשיג צילינדר שבהחלט ניתן להגדיר כבטוח. עם זאת, אל תנסו לחסוך יותר מדי והקפידו לבקש לפחות צילינדר שעומד בתקן.

איך בוחרים צילינדר לדלת הכניסה

שילד מנעולנים ממליצים

מנעולן פותח דלתות

צילינדר מוגן פריצה

אחת הדרכים בהן משתמשים פורצים היא דרך פריצה שקטה, בה פורצים את המנעול מבלי לפגוע בו באלימות, ולפעמים אפילו לא תדעו שהתרחשה פריצה לביתכם. כדי למנוע פריצה כזו רצוי ואנו ממליצים לבחור צילינדר מוגן פריצה שבו למערכת עצמה יש מורכבות מסוימת שמקשה על ניסיון לייצר מפתח המתאים לפריצה ובכלל לפרוץ אליו עם כלי מדגדג או לישי. נכון הם עולים כמה מאות שקלים ובהחלט שווים את משקלם בזהב.

התקנת צילינדר עם מנעולן מקצועי

אם מצאתם את הצילינדר שברצונכם להתקין, בחרו מנעולן מוסמך שיתקין עבורכם את הצילינדר. המנעולן צריך להיות איש מקצוע מוסמך ואמין שכן בסופו של דבר תעבירו לו את המפתחות לביתכם וחשוב שיבצע את עבודתו בצורה הכי אמינה שאפשר גרים במרכז התקשרו עם מנעולן בתל אביב.
הצילינדר החדש שתתקינו יכול להגיע עם כרטיס המאפשר רק למי שמחזיק בכרטיס זה לשכפל את המפתח. חשיבות הכרטיס היא רבה והוא מאפשר לכם להיות בטוחים שאף אחד לא ינסה לשכפל את המפתח לבית שלכם ללא ידיעתכם.

מנעולן מוסמך בהמלצה

אם אינכם מצליחים לבחור צילינדר המתאים לביתכם, תוכלו לבקש מהמנעולן שלנו להביא מבחר צילינדרים שיתאימו לכם. כמובן שבמקרה כזה חשוב שתוודאו שהצילינדר הגיע באריזה אטומה, ושהמנעולן יביא לכם את כרטיס שכפול. בנוסף, אם אתם אמורים לקבל יחד עם הצילינדר מספר מפתחות המגיעים עם המנעול באריזה לרוב 3 עד 5 מפתחות וללא תוספת תשלום שימו לב לכל התהליך.

מחיר העבודה

כאמור, בחירת הצילינדר צריכה לקחת בחשבון את התקציב שיש לכם עבורו. עם זאת, עלות העבודה המלאה של התקנת צילינדר צריכה לקחת בחשבון גם את זמן העבודה של המנעולן, וכמובן את רמת הדחיפות בה פניתם אליו. בנוסף, אם המנעולן סיפק והתקין את הצילינדר כמובן שעלות העבודה תהיה בהתאם
אם אינכם זקוקים להחלפה מידית של הצילינדר, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין בעלי מקצוע שונים, וכמובן בין צילינדרים שונים. כמובן, הקפידו לבחור באיש מקצוע אמין ומקצועי, אך אינכם חייבים בהכרח ללכת על הצילינדר המתקדם ביותר.

שילד מנעולנים חברה אמינה ומקצועית

שילד מנעולנים היא חברה המספקת את כל מה שצריך לגבי דלתות ומנעולים. לחברה ניסיון רב בתחום המנעולנות והמיגון, ויש לה צוות מקצועי מיוחד שיכול להגיע אליכם ולהעניק לכם את השירות הדרוש לכם הספקה והתקנה של צילינדרים טובים וחזקים נשמח להציג בביתכם את המבחר הקיים היום. בין אם מדובר בכניסה לבית, או לעסק, שילד מנעולנים תמיד זמינים בשבילכם.

החברה מספקת שירותי התקנה וייעוץ לדלתות ומערכות נעילה, ואם אתם מתלבטים תמיד תוכלו לפנות אלינו ולקבל הכוונה טובה. הצוות שלנו מומחה, ובעל היכרות מעמיקה עם כל ההצעות שיש לשוק האבטחה והמנעולים להציע לכם. אז בחרו שילד מנעולן מומלץ, כי מגיע לכם הטוב ביותר.

דילוג לתוכן